Światy 101 i 102 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser152810

Guest
Bardzo małe zainteresowanie, zaczynam się zastanawiać czy w ogóle warto zaczynać.
 

Sparta129

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
758
Idealne ustawienia.
Mało ekip bo same najlepsze ;)

Będzie raczej mały, ale bardzo ciekawy świat :)
 

DeletedUser192447

Guest
Horda powraca !
Skład jeszcze mocniejszy, jeszcze bardziej doświadczony :)

Ktoś zainteresowany? Zapraszam na priv na 99 :)
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia zacne na 101 szkoda że ekipy rozłożyły sie na 99 i 100 wiec tu susza bedzie pewnie :p
 

DeletedUser175277

Guest
Ustawienia zacne na 101 szkoda że ekipy rozłożyły sie na 99 i 100 wiec tu susza bedzie pewnie :p

tragedii nie ma, pare fajnych plemion się pojawilo, kazde ma jakiś fajnych grajkow, do tego po starcie pewnie dojdzie jeszcze 3/4 fajne ekipki i będzie się gralo :)
 

DeletedUser18304

Guest
Mówicie tak, jakby brak dobrych ekip był czymś złym. A jest wręcz przeciwnie. Mniej dobrych ekip oznacza szybsze i łatwiejsze wygranie świata. :D


A za wygrany świat odznaki!
 

WeissGRY

Chłop
Wynik reakcji
6
Szczerze ustawienia są wręcz idealne do tego trybu jednak gra samemu to nie to samo dlatego szukam ogarnietej grupy graczy, którzy są gotowi do wspólnej gry a co za tym idzie wiedzą już chociaż mniejwiecej coś o grze i tego rodzaju światach. Liderów takich sojuszy jeżeli oczywiście chcielibyście prosiłbym o zaproszenie do sojuszu i odo okolicy by raz,emzacząć niedaleko siebie. Gram aktywnie do czasu hdy sojusz się rozpada i nie ma nikogo na serwerze z kim można by zagrać. Jestem prawie cały czas dostępny dzięki aplikacji mobilnej i będzie to już drógi świat bez farmienia więc ogarniam mechanike tego typu i wiem mniej więcej co należy robić by zyskać przewagę.

--------------------------------------------------------------

Apropo ceiter Keymil Danielek Miluśki Zły Dajken Edinio i Schoogi co wy na to by zebrać się ogarnąć ekipe i zagrać na 101 licze na was bo chciałbym w końcu zagrać ogarniety świat z ogarnietą ekipą by w końcu pograć coś dłużej niż 3 msc jK co pisać priv nick ten co kiedyś WeissGRY
 

DeletedUser181932

Guest
Będzie jazda z nowym samouczkiem:)
Jestem ciekaw ilu naiwniakow będzie go robić z myślą, że się opłaca.
 

DeletedUser18304

Guest
Nowy samouczek był robiony chyba z myślą tylko o światach z farmą. :(

I nie wiem, czy to nie błąd - w celu zaliczenia zadania z pospolitym ruszeniem teraz trzeba je powołać. :O
 

DeletedUser167001

Guest
start o 00:00, nie pamiętam żadnego świata bez farmienia, by startował o tej godzinie porze :p

Najwyżej niewyspany pojadę do roboty.
 

WeissGRY

Chłop
Wynik reakcji
6
Apropo ceiter Keymil Danielek Miluśki Zły Dajken Edinio i Schoogi co wy na to by zebrać się ogarnąć ekipe i zagrać na 101 licze na was bo chciałbym w końcu zagrać ogarniety świat z ogarnietą ekipą by w końcu pograć coś dłużej niż 3 msc jK co pisać priv nick ten co kiedyś WeissGRY
jeżeli o kimś zapomniałem jak np. niechcący o Murusie to przepraszam ale sam nie pamiętam wszystkich nicków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry