Światy 101 i 102 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser8053

Guest
Nie rozumiem tego zachwytu światem 101 ... Przecież to jest premiowanie multikont (chyba, że większość osób ma taki plan). Wystarczy pierwsze dni posiedzieć na defówkach poklepać eko, a później defa, wchodząc raz dziennie na konto bez obaw, że ktoś zaatakuję wioskę bo nikomu nie opłaca się atakować gdy nie ma farmienia... Nieograniczone wsparcie jak dla mnie pomysł zupełnie nietrafiony szczególnie przy braku farmienia.

Świat 102 gdyby nie giełda to byłoby super. Zawsze powtarzałem, że jest to nieuczciwe względem innych osób i daje zbyt wielką przewagę niektórym graczom.

Dziwne, że wszyscy piszą o światach, a nikt nie skomentował nowego układu zadań
Nowy układ zadań nadchodzi wraz z rewolucyjną zmianą - możliwości natychmiastowego kończenia budowy, jeśli do jej końca pozostało nie więcej niż 3 minuty. Dotychczas była to jedna z "dodatkowych funkcjonalności Premium", z której można było odpłatnie korzystać na niektórych światach. Teraz będzie to dostępne dla wszystkich graczy (póki co na światach 101 i 102), całkowicie za darmo.

Jak do tej pory było można było skrócić czas budowy za PP co dla mnie było NAJGORSZĄ aktualizacją, która kiedykolwiek pojawiła się na plemionach. Już nie można było mówić o normalnych atakach na graczy dla których wyrzucenie kupy kasy podczas jednej akcji byle tylko obronić wioskę to pikuś. Zabiło to uczciwą rywalizację.
Teraz jest pomysł wprowadzenia ograniczenia do 3 min dla wszystkich ale sądząc po tekście "(póki co na światach 101 i 102)" mam złe przeczucie, że mogą wprowadzić to na wszystkich światach. Ile razu burzyło się plac aby nie przeciwnik nie mógł operować wojskiem ? Teraz obrońca miałby przewagę, a aktualizacja pozbawia agresora taktyki.

I na koniec.
Czemu bonus nocny się zawsze zaczyna o 23-24. Może warto byłoby kiedyś wprowadzić serwer, gdzie bonus zaczynałby się np od 3-4 lub w ogóle nie obowiązywał. Takie skierowanie świata dla graczy, którzy wolą posiedzieć w nocy niż w dzień ;)
 

DeletedUser187951

Guest
Nie rozumiem tego zachwytu światem 101 ... Przecież to jest premiowanie multikont (chyba, że większość osób ma taki plan). Wystarczy pierwsze dni posiedzieć na defówkach poklepać eko, a później defa, wchodząc raz dziennie na konto bez obaw, że ktoś zaatakuję wioskę bo nikomu nie opłaca się atakować gdy nie ma farmienia... Nieograniczone wsparcie jak dla mnie pomysł zupełnie nietrafiony szczególnie przy braku farmienia.

Świat 102 gdyby nie giełda to byłoby super. Zawsze powtarzałem, że jest to nieuczciwe względem innych osób i daje zbyt wielką przewagę niektórym graczom.

Dziwne, że wszyscy piszą o światach, a nikt nie skomentował nowego układu zadań


Jak do tej pory było można było skrócić czas budowy za PP co dla mnie było NAJGORSZĄ aktualizacją, która kiedykolwiek pojawiła się na plemionach. Już nie można było mówić o normalnych atakach na graczy dla których wyrzucenie kupy kasy podczas jednej akcji byle tylko obronić wioskę to pikuś. Zabiło to uczciwą rywalizację.
Teraz jest pomysł wprowadzenia ograniczenia do 3 min dla wszystkich ale sądząc po tekście "(póki co na światach 101 i 102)" mam złe przeczucie, że mogą wprowadzić to na wszystkich światach. Ile razu burzyło się plac aby nie przeciwnik nie mógł operować wojskiem ? Teraz obrońca miałby przewagę, a aktualizacja pozbawia agresora taktyki.

I na koniec.
Czemu bonus nocny się zawsze zaczyna o 23-24. Może warto byłoby kiedyś wprowadzić serwer, gdzie bonus zaczynałby się np od 3-4 lub w ogóle nie obowiązywał. Takie skierowanie świata dla graczy, którzy wolą posiedzieć w nocy niż w dzień ;)

Z bonusem całkowicie nie trafiłeś :/ nie każdy może siedzieć w nocy itp więc gracze znikali by na akcjach które był by przeprowadzane tylko w nocy bez sensu.
 

DeletedUser192182

Guest
Tak was zapytam jest możliwość rozpoczęcia od nowa ze wstepnego logowania i czy jest wybór kierunku ?

--------------------------------------------------------------

Czy po wstepnym zalogowaniu bede mogl zaczac gre od nowa z kierunkami ?
 

DeletedUser187951

Guest
Raczej tak ale pewności nie mam więc nie sugeruj się moją odpowiedzią :D Nabijam rangę na fo :D Kiedyś do tego Szlachcica dojdę xD
 

DeletedUser185378

Guest
Tak was zapytam jest możliwość rozpoczęcia od nowa ze wstepnego logowania i czy jest wybór kierunku ?

--------------------------------------------------------------

Czy po wstepnym zalogowaniu bede mogl zaczac gre od nowa z kierunkami ?

Na wstepnym to cie wyrzuci gdzieś ... dosłownie "gdzieś".
Pakietu w inwentarzu do przeniesienia nie otrzymasz ale zawsze zostaje ci opcja w ustawieniach Zacznij od nowa i mozesz sobie wtedy wybrac kierunek w dowolnym momencie gry, przykładowo po 3 dniach klikasz polnocny wschod to gdzies tam na obrzeza cie wyrzuci ... :)
 

DeletedUser192302

Guest
Świat 101 ma fajne ustawienia.Ogólnie dotychczas grałem ma światach z farmą, ale nie mam czasu farmić, więc wbijam.
 

DeletedUser192470

Guest
102 niby spoko ale gracz bez kasy nie ma tam po co wchodzic ;D
 

DeletedUser152810

Guest
Panowie ponawiam prośbę, może ktoś wypisać sensowne ekipy jakie startują?!
 

DeletedUser175277

Guest
ciężko teraz wypisac sensowne bo dużo rusza po starcie, a teraz z tego co ogladalem to jest pare plemion +50 osob
 

DeletedUser181932

Guest
Modni
Króliki
Piekło
Zlepek graczy z 87
ZONA - zlepek z 95
Tyle kojarzę
 

DeletedUser181932

Guest
O.N.I by mogli wbić i by była powtórka 71:)
Króliki oni i pieklo;p
 

DeletedUser175277

Guest
to ze na jednym swiecie się wojuje nie znaczy ze na kolejnym tez się będzie wojować ;)
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.223
Będę zakładał plemię na świecie 101 ;) mam za sobą wygrane cztery światy kilka razy prowadziłem plemię . Teraz na świecie 100 jestem rekrutantem w topowym plemieniu.

Jeżeli są chętni i doświadczeni zapraszam na PW :) Tutaj lub w grze :) Akurat gram teraz pod tą nazwą :)
 

DeletedUser175277

Guest
Cicho bo małe zainteresowanie światem, ale myśle że pare miesięcy pogramy
 
Status
Zamknięty.
Do góry