Światy 101 i 102 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser175277

Guest
101 prawie jak 71 więc czas na Królików :) chętne osoby które chcą zagrać w fajnym towarzystwie zapraszam na pw quartz20 :)
 

DeletedUser

Guest
102 piekne ustawienian tylko no wlasnie... Kosciol. Ale pp nie pogardze, wiec tak czy siak zagram ;)
 

DeletedUser166929

Guest
Elegancko, tak powinno być.
Żadnych flag i innych możliwości dających bogaty, przewagę. Identyko światy, jeden z farmingiem, drugi bez,
tylko pytanie, czy komukolwiek się chce grać na 1,0 ?
Dla mnie zawsze 2,0, czasami 1,6 jakoś zniose :)
 

DeletedUser

Guest
Elegancko, tak powinno być.
Żadnych flag i innych możliwości dających bogaty, przewagę. Identyko światy, jeden z farmingiem, drugi bez,
tylko pytanie, czy komukolwiek się chce grać na 1,0 ?
Dla mnie zawsze 2,0, czasami 1,6 jakoś zniose :)

Teraz na 101 będziesz ludzi męczył? xD

Świat 100 otrzymał mega mega serwer... o mocach parokrotnie większych niż 98 i 99 razem wzięte...

To by wyjaśniało zwiechy na 99 ;)


A jeśli chodzi o nowe światy.

Nie napalajcie się na 102 bo nic nie zarobicie pp :p Po tym jak na 100 nie było giełdy (na którą wiele osób, które tam nie startowały liczyło) to tutaj 2/3 ludzi wejdzie tylko po to żeby choć na miesiąc kp zarobić :D
Na 101 ustawienia przeciętne, dla ludzi ze sporą ilością wolnego czasu (jak Ty Mrozu to połączysz ze składaniem łóżeczek? :O). Nielimitowany deff zabije dyplomację, każdy będzie mógł każdego zrobić na szaro. Gdyby choć było farmienie to brak ograniczeń w deffie by miał rację bytu. Zawsze miło komuś świnię podłożyć :D Bez limitu fejków? ;) No to powodzenia z opisywaniem jak po 3-4 miesiącach będziecie mięli po 1k ataków :D
 

DeletedUser187951

Guest
Teraz na 101 będziesz ludzi męczył? xD



To by wyjaśniało zwiechy na 99 ;)


A jeśli chodzi o nowe światy.

Nie napalajcie się na 102 bo nic nie zarobicie pp :p Po tym jak na 100 nie było giełdy (na którą wiele osób, które tam nie startowały liczyło) to tutaj 2/3 ludzi wejdzie tylko po to żeby choć na miesiąc kp zarobić :D
Na 101 ustawienia przeciętne, dla ludzi ze sporą ilością wolnego czasu (jak Ty Mrozu to połączysz ze składaniem łóżeczek? :O). Nielimitowany deff zabije dyplomację, każdy będzie mógł każdego zrobić na szaro. Gdyby choć było farmienie to brak ograniczeń w deffie by miał rację bytu. Zawsze miło komuś świnię podłożyć :D Bez limitu fejków? ;) No to powodzenia z opisywaniem jak po 3-4 miesiącach będziecie mięli po 1k ataków :D

Moim zdaniem lepiej się zarobi na 102 niż np na 98 który był kompletną porażką pod względem zarobkowym :)
 

DeletedUser192432

Guest
Co do nowego systemu samouczka - grałem w tym systemie na brytyjskich plemionach... jak dla mnie - porażka. Do 200 punktów wioskę można rozbudować w jeden dzień tylko wykonując zadania. Za wykonanie zadania dostajesz tyle surki ile potrzebujesz do wykonania następnego, albo więcej i tak w kółko.

I pojawia się to w momencie, kiedy uznałem, że w ogóle ten samouczek to porażka. Rozumiem, że administracja musi zachęcić nowych graczy do zostania przy swojej wiosce, że nie chcą nowo zarejestrowanych graczy, którzy zbudują 3 budynki a jak im się skończy surka to porzucą grę na wieki... ale dla bardziej doświadczonych graczy ten samouczek to parodia. Dochodzi do sytuacji, że po pierwszym dniu każdy będzie miał identycznie rozbudowaną wioskę z taką samą liczbą wojsk... Podczas gdy przed samouczkiem to właśnie różnorodność w stylu gry trzeba było wykorzystać w taktyce.

Mimo wszystko pewnie wbiję na oba światy zobaczyć co i jak, na s101 może nawet zostanę na dłużej.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście nie ulega wątpliwości, że to właśnie ja zwyciężę ten świat, więc nie wiem o czym Wy rozmawiacie.
 

DeletedUser175277

Guest
zawsze jest dużo ludzi/plemion którzy deklarują bóg wie co a kończą zanim cokolwiek pokarzą więc oszczędz sobie tych skromnych tekstów i po prostu zagraj, a jak będziesz na pozycji która będzie wskazywala ze cos ugrasz to wtedy pisz takie posty
 

DeletedUser

Guest
gdyby na 101 nie było wsparcia bez ograniczeń - wróciłbym do nałogu ^^

ale i tak raczej go nie ominę...(

jeżeli jakaś porządna ekipa będzie się zbierała, to Killer po wielu miesiącach emerytury ponownie do wzięcia ^^

Pozdrawiam i życzę miłej gry :)
 

DeletedUser187696

Guest
Co tu dużo mówić, Polska jak zwykle w tyle z wszelkimi nowościami :(

na innych serwerach to się już zdążyło zadomowić, a u nas dopiero się pojawia...


no cóż, moze przynajmniej bedzie funkcjonowalo ladnie
 

DeletedUser168247

Guest
101 piękne ustawienia, tylko dla mnie trochę za wcześnie startują te światy..
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Co tu dużo mówić, Polska jak zwykle w tyle z wszelkimi nowościami :(

na innych serwerach to się już zdążyło zadomowić, a u nas dopiero się pojawia...

Z ciekawości: piszesz głupoty celowo czy ze zwykłej niewiedzy?

Polska nie "jak zwykle" bo NIGDY nie była w tyle za nowościami. Od wielu lat mechanizm wprowadzania nowości wygląda następująco: wprowadzane są na świecie angielskim oraz (dla sprawdzenia kompletności tłumaczeń) na jednym zagranicznym (od dłuższego czasu tę rolę pełni serwer bodajże holenderski). Jeśli wszystko wypadnie pomyślnie, to tydzień później wdrażane są we wszystkich innych krajach (w zależności od większości aktualizacji albo w ciągu jednego albo dwóch dni). Dlatego wszystkie aktualizacje pojawiają się u nas dokładnie w tym samym czasie co np. w Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Turcji czy Chinach.
 

DeletedUser

Guest
Całkiem spoko ustawienia. Szkoda tylko, że są milisekundy.
 

DeletedUser71754

Guest
Świat 101 z idealnymi ustawieniami jak dla mnie... Szkoda, że 100 takich właśnie nie miał...
Pewnie się nie powstrzymam i tak wystartuję.
 

DeletedUser161695

Guest
Po rozgrzewce na ś99 pora od początku zacząc OBŁĘDna machinę :) ustawienia prawie optymalne chodz przydałoby się limit farmingu i może kościół więcej opcji strategicznych wtedy jest ale i tak jeden z lepszych światów ostatnio wychodzących :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry