Światy 101 i 102 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 101 i 102 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser

Guest
Bardzo szybko ;o

Pierwsze przejęcia na 100 a tu już 2 nowe św.
 

DeletedUser

Guest
Jestem pozytywnie zaskoczony, super ustawienia na swiat 101, mam nadzieje, ze dużo ludzi wbije:D
 

DeletedUser190389

Guest
Świat 101 jak dla mnie idealny,szkoda że nie będę mógł na nim zagrać :D
 

DeletedUser135841

Guest
101 niezłe ustawienia ale lepsze ekipy grają na 99 i 100.
 

DeletedUser

Guest
no z pewnoscia skoro sie jeszcze zadna na 101 nie oglosila ^^
 

DeletedUser152810

Guest
Nigdy nie grałem na świecie bez farmy, może warto spróbować. Jak jakiś znajomek będzie ruszał niech da znać na pw, rozważamstart.
 

DeletedUser

Guest
Na ś 101 fajne ustawienia też sobie rusze chętnie jako że nigdzie nie gram ;d
 

DeletedUser192435

Guest
Próżno szukać jakiś innych ustawień, niż te które są zazwyczaj, jakiś limit dziennego farmienia, albo technologia 3 lub 10 stopniowa, praktycznie każdy świat powstaje z łucznikami i rycerzem..
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Ta 2 nowe światy,a serwera na świat 100 jakoś ogarnąć dobrego nie mogliście

Świat 100 otrzymał mega mega serwer... o mocach parokrotnie większych niż 98 i 99 razem wzięte... Wiemy, że czasem są z nim problemy, ale niestety w nieskończoność nie da się go rozbudowywać.
A otwarcie nowych światów paradoksalnie może światu 100 tylko pomóc, bo na pewno w jakimś stopniu go odciąży (podczas gdy obecnie, jako najnowszy, wciąż ma największą liczbę dołączających nowych kont).
 

DeletedUser152810

Guest
Kiedyś grywało więcej osób na jednym serwie niż teraz na 100 i nie było aż takich problemów jak teraz.
 

DeletedUser192138

Guest
Przydałaby się na 102 technologia 3 poziomowa albo 10 pozioma, ale ogólnie 101 i 102 fajne ustawienia mają.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Kiedyś grywało więcej osób na jednym serwie niż teraz na 100 i nie było aż takich problemów jak teraz.

I tak i nie. Nominalnie zdarzała się większa liczba kont na serwerze, ale dawniej nie generowały one takiego obciążenia - nie było chatu (który obsługuje MILIONY wiadomości dziennie), nie było Asystenta Farmera, który pozwala na szybkie wysyłanie dużych liczby komend itd... jest wiele funkcji, których kiedyś nie było, dzisiaj zaś są traktowane jako oczywiste (np. możliwość publikowania raportów na forum czy dzielenia działów forum między plemionami) a każda z nich nie jest bez wpływu na obciążenie zasobów serwera...
 

DeletedUser189975

Guest
Więc zostaję dalej na s88 w grze o zwycięstwo i na s100 klikać w wolnej chwili :)
S102 genialne ustawienia, ale jest kościół, którego nie trawię... Czekam na 104, jednak uważam, że kolejne światy naprawdę wychodzą zbyt szybko
 

DeletedUser165803

Guest
Bardzo fajne ustawienia s101 :) Jakby ktoś znajomy wbijał to można do mnie walić na pw :)
 

DeletedUser174558

Guest
Świat 101 piękne ustawienia, szukam ogarniętej ekipy startującej na 101! (PW) ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry