Światy 101 i 102 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Kusi ten s101 jak nie wiem co :D
Mam już dwa aktywne ale ... jak ktoś na obrzeża wbija to PW, moge deffa poklepać :)
 

DeletedUser93204

Guest
Wydaje mi się, że s101 dorówna poziomowi s95 pod wzgledem ekip i graczy :d
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że tak wcześnie. Gdyby były za miesiąc, obrzeża 100 by urosły jeszcze trochę, a tak to lipa z ilością graczy :/
 

DeletedUser152810

Guest
Ktoś może wymienić ekipy jakie będą startować na 101?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
kurde... 101 ma takie fajne ustawienia :(((

bez farmy, bez morali :(((( dlaaaaczegooooooo?
 

DeletedUser187696

Guest
Z ciekawości: piszesz głupoty celowo czy ze zwykłej niewiedzy?

Polska nie "jak zwykle" bo NIGDY nie była w tyle za nowościami. Od wielu lat mechanizm wprowadzania nowości wygląda następująco: wprowadzane są na świecie angielskim oraz (dla sprawdzenia kompletności tłumaczeń) na jednym zagranicznym (od dłuższego czasu tę rolę pełni serwer bodajże holenderski). Jeśli wszystko wypadnie pomyślnie, to tydzień później wdrażane są we wszystkich innych krajach (w zależności od większości aktualizacji albo w ciągu jednego albo dwóch dni). Dlatego wszystkie aktualizacje pojawiają się u nas dokładnie w tym samym czasie co np. w Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Turcji czy Chinach.

Na tribal wars masters 13.01.2016 to data startu ts1: Voucher najnowszego, juz z nowymi zadaniami. A na swiecie (nie pamietam oznaczenia) który startowal przed nim ponoć tez juz byly. W swoim czasie grałam i byłam na bieząco w tym co się dzieje na arabskich i litewskich i tam podobnie bywało.
 

darmiarz

super darmiarz
Wynik reakcji
2.275
pewnie zagram na pl102 dla pp
może bym wreszcie też spróbował na tym świecie bez farmy bo wszyscy zapraszają i mówią jak fajnie to nie jest ;p zobaczymy
 
Status
Zamknięty.
Do góry