Świat dla doświadczonych graczy

  • Rozpoczynający wątek enuma
  • Data rozpoczęcia

Uważam że to:

  • Dobry pomysł

    Głosy: 534 55,6%
  • Pomysł niezły ale do poprawki

    Głosy: 201 20,9%
  • Zły pomysł

    Głosy: 226 23,5%

  • W sumie głosujących
    961
Status
Zamknięty.

DeletedUser59473

Guest
Ja też mam ten problem. Mam na św 4 | 135k pkt i chciałem odpocząć od wojen.
Zacząłem grać na 23, założyłem plemię i wybadałem że 1/10 wszystkich graczy zagląda na forum i 1/2 czyta wiadomości, ale tylko 1/7 ( z tych co czytają) na nie reaguje. Chciałbym by było troszkę więcej doświadczonych graczy. Można by było wpuszczać tylko tych co mają na którymś świecie 100 tyś. Nie mówiąc już o tym że połowa graczy zakłada konta i je olewa. Stąd mnóstwo wiosek 116.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja jestem na nie. Mam doświadczenie w grze i bardzo chętnie pograłbym na takim świecie, ale nie mam zamiaru kasy na nałogi wydawać.
 

DeletedUser100110

Guest
pomysł jest dobry ale dlaczego trzeba za to płacić?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem gra darmowa to gra darmowa i nie trzeba za to płacic
Jak by na każdym świecie się płaciło 1 punkt premium nie grał bym :mad:
 

DeletedUser102145

Guest
Można by tak jak na angielskich był szybko świat przez 1 miesiąc
 

DeletedUser102145

Guest
Można by tak jak na angielskich był szybki świat przez 1 miesiąc
 

DeletedUser102578

Guest
pomysł dobry
ale mam pytanie: czy płaci się za punkty premium???
 

DeletedUser96857

Guest
Witam,
Ostatnimi czasy chodzi mi po głowie pewien pomysł, a ponieważ bardzo odpowiada mi gra na prędkości 2 - chętnie go zaproponuje.

Myślę, iż wiele osób chciałoby skożystać z możliwości gry na świecie z nieco większą prędkością. Stwarza to jednak kilka problemów, które skutecznie odstraszają administrację przed tworzeniem takowych światów, najważniejsze z nich to:
a) Serwery się wieszają
b) duża ilość noobów i dzieciaków

Problemy te da się zlikwidować i to w bardzo prosty sposób - 1 punkt premium i możesz grać na tym świecie - rozważmy 2 opcje:

1. Za wejście na tenże świat płaci się na wstępie 1 punkt premium - nie jest to dużo ale skutecznie wyeliminuje wszelkich graczy, którzy nie będą się angażować w grę a jedynie zostaną farmami lub szybko się im znudzi i opuszczą świat.


2. Wstęp na świat jest darmowy ale po 2-5 dniach należy zapłacić 1 punkt premium za dlaszą grę - odciązy to w miarę szybko serwer a jednoczesnie doda nieco niezbędnych farm.


Bardzo chętnie widziałbym ten świat w tejże postaci:
Styl nowy - bo przydadzą się wioski koczownicze ( nie łatwo będzie farmić dobrych graczy)
Prędkość - 2 (lub nawet większa)
Prędkość wojsk - 0,5 (lub odpowiednio mniejsza gdyby prędkość swiata była większa)

Mam nadzieję że pomysł się spodoba. Graczy, których nie stać na 1 punkt premium (lub po prostu lubią narzekać na wszystko) proszę o niewypowiadanie się - grać nie musicie.

o nie jesli chodzi ci poto , że ci co nie mająpkt premium to nie moga graćjesli tak toja jestem przeciwjesli taktoma wyglondać
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego nie?
Ja osobiście jestem za, spróbuj zacząć grę na niemieckim classicu bez KP :rolleyes: Tam właśnie tak rozwiązali to sprawę.
I 1 punkt Premium to znowu nie tak dużo :p
 

DeletedUser

Guest
Uhmmm..
Jak mje pszyimuiecje, to pomysu oukei


Ja nie cierpię używac i kupować punktów premium, a jestem doświadczonym graczem, bo to jest zdzierstwo i oszustwo za, które policja powinna łapać, ale cóż nie łapie ...

Aaaa właśnie. Wisisz mi pp za szybkie! XD

Oszustwo?? Że niby pp to ździerstwo? Nie chcesz nie kupuj.

Oszustwo to jest to, że mówisz że doświadczony jesteś.

Hah zawsze chciałem ci pojechać :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Sam oszust jesteś uważasz się za doswiadczonego, bo dostaleś gotowe konto. I co wisi ci jęzor jak będziesz musiał oddawać, bo już nie będziesz tz. "doś graczem". A pp Ci nie wiszę, bo sam chciałeś żebym zagrał, a ja ci mówiłem, że nie kupie. A pojechac to byś mnie nigdy nie pojechał, najwyżej gdybyś altyrelie ala Krasoń przyniósł na pole walki:rolleyes:
 

DeletedUser58223

Guest
Czy płacenie 1 punktu premium dałoby wam gwarancję, że na świat przyjdą sami pro??;] nie każdy korzysta z tego, a gra lepiej od jakiś noobków co wykładają na tą grę pieniądze i co chwila wioski tracą:) Jak chcesz mieć pro na w plemieniu na innym świecie to ich po prostu pozbieraj po innych:) napisz im na priv że wyruszasz grać:p może będą chętni. Tyle ode mnie:)
 

DeletedUser

Guest
Sam oszust jesteś uważasz się za doswiadczonego, bo dostaleś gotowe konto. I co wisi ci jęzor jak będziesz musiał oddawać, bo już nie będziesz tz. "doś graczem". A pp Ci nie wiszę, bo sam chciałeś żebym zagrał, a ja ci mówiłem, że nie kupie. A pojechac to byś mnie nigdy nie pojechał, najwyżej gdybyś altyrelie ala Krasoń przyniósł na pole walki:rolleyes:

Gotowe konto??

Eee
moze 3 wioski tam byly ;f

Jest ich tam wiecej duuuuuzo
 

DeletedUser

Guest
Tia, 30 wiosek, nic tam nie zrobiłeś oprócz udawania "miszcza":D.
 

DeletedUser103732

Guest
dla mnie pomysl odpada ze wzgledu ze wielu ''dobrych'' graczy zaczelo by tam grac a nie na innych swiatach i po czasie by opuscili inne a co za tym idzie to to ze niemialo by sie z kim rywalizowac. plemiona zaczely by poubadac i z braku rywali wielu graczy by sie przenioslo na inne gry bo niektorych wkoncu nie stac na KP a prosilbym by brac to pod uwage
 
Status
Zamknięty.
Do góry