Świat dla doświadczonych graczy

  • Rozpoczynający wątek enuma
  • Data rozpoczęcia

Uważam że to:

  • Dobry pomysł

    Głosy: 534 55,6%
  • Pomysł niezły ale do poprawki

    Głosy: 201 20,9%
  • Zły pomysł

    Głosy: 226 23,5%

  • W sumie głosujących
    961
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
pomysł świetny ale mało realny (znajonc plemiona)
ale myśl twurcza doskonała
 

DeletedUser

Guest
To bardziej serwer dla tych, co nie mają co z kasą zrobić, ale zapewne odstraszyłby noobów. Popieram.
 

DeletedUser120509

Guest
dobry pomysl... ale jakby nooby zaczely robic tam konta i niedoswiadczeni to co??
 

DeletedUser128080

Guest
najlepiej by było jak by KAŻDY płacił punkt premium bo zazwyczaj światy mają po 40-50 tys graczy z czego 20-30 to dzieciaki, a jak bym dodać punkty premium to conajmniej połowa by NIE zaczęła, bo często coś takiego jest: jeden wchodzi na infromatyce na plemiona, to odrazu z 10 osób, a "tak o" sobie nie wejdzie jak będzie ten 1 punkt KP
 

DeletedUser

Guest
najlepiej by było jak by KAŻDY płacił punkt premium bo zazwyczaj światy mają po 40-50 tys graczy z czego 20-30 to dzieciaki, a jak bym dodać punkty premium to conajmniej połowa by NIE zaczęła, bo często coś takiego jest: jeden wchodzi na infromatyce na plemiona, to odrazu z 10 osób, a "tak o" sobie nie wejdzie jak będzie ten 1 punkt KP

Popieram przedmówce. Większość takich wchodzi nieraz żeby tylko być i się nieraz tym pochwalić.

Tak ogólnie to jestem na tak.(tylko czy za wszystko trzeba płacić? :( )
 

DeletedUser

Guest
Pomysł całkiem niezły....
na pewno noobki nie bedą płaciły
1pp żeby ino być na tym świecie i po
5 dniach zostać słabymy farmami:eek:
 

DeletedUser

Guest
Najlepszym rozwiązaniem jest chyba to - top10-50 serwerów by mogli tylko konta zakłądac i by grało:D - wtedy by była pewnosc że noobów nie ma
 

DeletedUser119340

Guest
Najlepszym rozwiązaniem jest chyba to - top10-50 serwerów by mogli tylko konta zakłądac i by grało:D - wtedy by była pewnosc że noobów nie ma


Jak na mnie to z top 200-250 każdego bo większość z top 50 by nie grała ze wszystkich światow by się uzbierało z 60-70 osób
 

DeletedUser30768

Guest
dobry pomysł, tylko poza premium powinno być, że jesteś zarejestrowany conajmniej od 6 miesięcy, to całkiem wyeliminuje osoby nienadające się
PS ale i tak niemcy nic z tym nie zrobią ;)
 

DeletedUser

Guest
Witam,
Ostatnimi czasy chodzi mi po głowie pewien pomysł, a ponieważ bardzo odpowiada mi gra na prędkości 2 - chętnie go zaproponuje.

Myślę, iż wiele osób chciałoby skożystać z możliwości gry na świecie z nieco większą prędkością. Stwarza to jednak kilka problemów, które skutecznie odstraszają administrację przed tworzeniem takowych światów, najważniejsze z nich to:
a) Serwery się wieszają
b) duża ilość noobów i dzieciaków

Problemy te da się zlikwidować i to w bardzo prosty sposób - 1 punkt premium i możesz grać na tym świecie - rozważmy 2 opcje:

1. Za wejście na tenże świat płaci się na wstępie 1 punkt premium - nie jest to dużo ale skutecznie wyeliminuje wszelkich graczy, którzy nie będą się angażować w grę a jedynie zostaną farmami lub szybko się im znudzi i opuszczą świat.


2. Wstęp na świat jest darmowy ale po 2-5 dniach należy zapłacić 1 punkt premium za dlaszą grę - odciązy to w miarę szybko serwer a jednoczesnie doda nieco niezbędnych farm.


Bardzo chętnie widziałbym ten świat w tejże postaci:
Styl nowy - bo przydadzą się wioski koczownicze ( nie łatwo będzie farmić dobrych graczy)
Prędkość - 2 (lub nawet większa)
Prędkość wojsk - 0,5 (lub odpowiednio mniejsza gdyby prędkość swiata była większa)

Mam nadzieję że pomysł się spodoba. Graczy, których nie stać na 1 punkt premium (lub po prostu lubią narzekać na wszystko) proszę o niewypowiadanie się - grać nie musicie.

Znowu płacenie. Za chwile będziecie chcieli płacic za korzystanie z forum, mój Boże ;/ Opcja 2 kompletnie do bani, bo wyjdzie na to samo, co na nrl serwerze. Opcja 1 również- wystarczy, że się płaci za SP ;/
Jak lubisz pograc na szybkich światach, to właśnie na SP zapraszam. Tam również można wydawac pkt premium.
 

DeletedUser128427

Guest
Swiat2

Witam,
Ostatnimi czasy chodzi mi po głowie pewien pomysł, a ponieważ bardzo odpowiada mi gra na prędkości 2 - chętnie go zaproponuje.

Myślę, iż wiele osób chciałoby skożystać z możliwości gry na świecie z nieco większą prędkością. Stwarza to jednak kilka problemów, które skutecznie odstraszają administrację przed tworzeniem takowych światów, najważniejsze z nich to:
a) Serwery się wieszają
b) duża ilość noobów i dzieciaków

Problemy te da się zlikwidować i to w bardzo prosty sposób - 1 punkt premium i możesz grać na tym świecie - rozważmy 2 opcje:

1. Za wejście na tenże świat płaci się na wstępie 1 punkt premium - nie jest to dużo ale skutecznie wyeliminuje wszelkich graczy, którzy nie będą się angażować w grę a jedynie zostaną farmami lub szybko się im znudzi i opuszczą świat.


2. Wstęp na świat jest darmowy ale po 2-5 dniach należy zapłacić 1 punkt premium za dlaszą grę - odciązy to w miarę szybko serwer a jednoczesnie doda nieco niezbędnych farm.


Bardzo chętnie widziałbym ten świat w tejże postaci:
Styl nowy - bo przydadzą się wioski koczownicze ( nie łatwo będzie farmić dobrych graczy)
Prędkość - 2 (lub nawet większa)
Prędkość wojsk - 0,5 (lub odpowiednio mniejsza gdyby prędkość swiata była większa)

Mam nadzieję że pomysł się spodoba. Graczy, których nie stać na 1 punkt premium (lub po prostu lubią narzekać na wszystko) proszę o niewypowiadanie się - grać nie musicie.
A jak morzna sie tam za logowac
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się jestem na tak. Taki 1 punkt premium nikogo nie zbawi, a wyelminuje n0bów.
 

DeletedUser112509

Guest
zmienmy

zmieńmy troche ten pomysł nie musisz miec kp tylko plemiona sprawdza jaki jestes silny na jakim swiecie a nazwa tego swiata niech będzie Świat doświadczonych 1
 

DeletedUser128857

Guest
Może by to tak zrobić ze nie trzeba byłoby płacić, tylko będą by mogli wchodzić gracze którzy się już zarejestrowali na PLEMIONACH od roku.
Albo zrobić tak ze gracze którzy w ciągu dwóch dni nie będą mieścili się w top8000 świata zostają wywaleni z tego światu ;)
Pomysł ogólnie jest dobry, tylko niech ADMINISTRACJA SIĘ WYPOWIADA!! :D:D

uwazam ze to bezsensowny pomysl. co jak ktos gral kiedys juz, przestal grac, zapomnial hasla i zalozyl nowe konto ? doswiaczony jest a grac nie moze...a co do top 8000 - wtedy byli by sami punkciarze i to by byl swiat dla n00bów bo znalazly by sie dzieci co wiochy po 26 pkt. by przejmowaly.
zanim cos napiszesz zastanow sie ze 3 razy :)


EDIT:

co do pomysłu uwazam ze bardzo dobry. jestem na TAK. Tylko teraz taki problem...bede musial wydac 10 zł zeby na takim swiecie zagrac a z pozostalych 2 PP to ja duzo nie zdzialam ;/

wogóle ja uważam że absurdalna jest cena premium dla polski...co to 2 EUR dla takiego niemca? A 10 zł dla nas to już jest coś. przelicznik jest zreszta taki 1.99 euro = 8.29 zł. jakby nie patrzec to jednak te 2,69 zl przy paru zakupach premium to juz troche jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser126695

Guest
całkiem ciekawy pomysł ale wydaje mi się że nie jest możliwy do zrealizowania
 

DeletedUser123308

Guest
Pomysł debilny...będzie jak z clasicem tylko pare osób dało te kilk pp żeby grać, a reszta za free....na SP ile osób gra.? 1000? 2000? Nie Jak jest 500 to już WOW...

Lipny pomyśł...nikt tam grał nie będzie...Dobre dla kogoś kto chce zdobyć top1 bez większych problemów :D
 

DeletedUser

Guest
Badziewny pomysł. Po pierwsze nie wiadomo czy zgodzi się na to administracja niemiecka która, nie jest skora do nowinek.
Po drugie farmy i tak się eliminują z biegiem czasu, bo kończą grę bo są rozbierani albo nie mają czasu co się często zdarza. Jak grasz dłużej to takich problemów nie ma.
 

DeletedUser132492

Guest
Jestem bardzo na nie! Sory, ale ktoś może nie ma zamiaru płacić za granie na serwie.
Wyszedłeś z błędnego założenia że dobry gracz, to gracz który używa premium. Prędzej dzieciaki i noby kupią sobie premium, a dobrzy gracze nie wydadzą pieniędzy na inny serwer. Według mnie pomysł nieprzemyślany i zły. Faworyzowałby osoby które mają pieniądze, i grube konta na komórkach. A doświadczeni gracze wybiorą normalny serwer.
 
Status
Zamknięty.
Do góry