Świat dla doświadczonych graczy

  • Rozpoczynający wątek enuma
  • Data rozpoczęcia

Uważam że to:

  • Dobry pomysł

    Głosy: 534 55,6%
  • Pomysł niezły ale do poprawki

    Głosy: 201 20,9%
  • Zły pomysł

    Głosy: 226 23,5%

  • W sumie głosujących
    961
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
eee dlaczego dla doświadczonych ??? ze szybkość 2x bądz wieksza ??
s17 szybszy jest i nowy styl tam masz bodajże-wiec juz masz dla doswiadczonych graczy swiat :) (a ze słabsi gracze nie bedą mogli grać --a co od razy każdy staje sie hipermegaprO plajerem :p dyskryminacja nobbów!!! i tak lepsi zostają później )
no moze Ty odrazu stałeś sie jednym z The best :)
wieksza szybkośc wcale nie jest trudniejsza wieksze na eko nastawienie farmic mniej musisz -juz nei wspomnę ze woecej siedzienia kto dłuzej siedzi ma większe szanse mniej myślenia szybciej pomyłkę naprawisz jak np. coś zle zbudujesz
no i nowy styl z barbarzyńskimi ---to ma być trudniej ?? stary trudniejszy jest przecież :)
dla weteranów masz classic, classic 2 by sie przydał :)
o przymusowym KP juz nic nie napisze ........:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Tak podam.

Jak pisze w temacie to ma byc świat dla doświadczonych graczy.
Czy każdy doświadczony gracz posaida Kp.
odp. Nie
I na tym swiecie tez KP miec nie musi, wystarczy ze zaplaci 1 punkt ktory moze uzyskać za grę na innym świacie

Czy każdy dośwaidczony gracz żeby zagrac na jakimś świecie dal nich musiałby mieć KP.
odp: Nie
Nie rozumiem

Czy nie lepiej by było dopuscić tylko top 100/50 z innych śwaitów bez przymusu kp
Odp: Tak
Nie, argumenty za tym już podałem wcześniej.



W temacie pisze jasno że to ma byc s. dla doświadczonych graczy, a nie graczy którzy lubia kp. Nie chce nie gram, to się tyczy każdego s. Ma to do siebie dużo, bo s za kp, to co innego niz s dla doswaidczonych. Powtórze jeszcze raz, nie kazy dośwaidczony gracz ma przymus kupna kp, Każdy noob możer kp kupić i grac tam.
zaden nowy gracz nie wykupi KP, bo nie będzie wydawał pieniędzy na coś czego nie zna. Już wielokrotnie podkreśliłem, iż ma byc to świat bez newbie, którzy obciążają serwer.
Faktycznie ten s by sie udał.
Napewno

Za wejscie płaci sie 1 p., ale wstęp darmowy, możesz zdecydować, które z 2?
A czy wogóle zrozumiałeś co ja napisałem?


no i nowy styl z barbarzyńskimi ---to ma być trudniej ?? stary trudniejszy jest przecież
A chodzi o to by było trudniej czy lepiej?
S17 jest zamknięty
 

DeletedUser

Guest
Ale ten punkt premium, to totalna klapa.
Ja podobnie jak inny gracz (kilka postów wyżej) jeszcze nie używałem premium.
I nie mam zamiaru kupić, bo za mało mi daje.


przy Twoich dotychczasowych osiagnieciach istotnie Premium nie jest konieczne :D :

na swiecie pl21 masz 1 wioske, na swiecie classic masz ich nieco wiecej, bo az 13 :) nie wiesz wiec, co znaczy miec premium
 

DeletedUser

Guest
Tak podam.

Jak pisze w temacie to ma byc świat dla doświadczonych graczy.
Czy każdy doświadczony gracz posaida Kp.
odp. Nie

Czy każdy dośwaidczony gracz żeby zagrac na jakimś świecie dal nich musiałby mieć KP.
odp: Nie

Czy nie lepiej by było dopuscić tylko top 100/50 z innych śwaitów bez przymusu kp
Odp: Tak

ad 1.
wiekszosc doswiadczonych graczy posiada KP aby ograniczyc czas do przejrzenia ponad 300 wiosek :p

ad 2.
tu sie zgodze

ad 3.
a co z graczami z innych serwerow np z tribala???
oraz czy liczylo by sie najlepsze miejsce czy aktualne miejsce???
oraz z ktorego rankigu???
ogolnego czy agresora (aby bylo ciekawiej)
ja bym dal agresora aby nie bylo osob ktore weszly do top 100 dzieki osobom ktore odeszly

stwierdzenie ze KP malo daje jest smieszne chyba ze uzywasz jakiegos skryptu co daje podobne rzeczy co premium (tez sa takowe)
premium tez trzeba umiec urzywac :p
 

DeletedUser

Guest
bardzo inteligentne - doswiadczeni gracz = ci co maja punkty premium
zapewniam cie ze tak nie jest
pomysł zły i wątpie zeby admini sie zgodzili - im nie chodzi zeby uszczesliwic taka mala grupke ludzi dla ktorych posiadanie konta premium oznacza ze jest sie "pro", a jak ktos nie ma to albo dziecko, albo noobek, tylko by przyciagnac ludzi do tej gry, a takim manewrem teo nie zrobia
 

DeletedUser

Guest
bardzo inteligentne - doswiadczeni gracz = ci co maja punkty premium
zapewniam cie ze tak nie jest
pomysł zły i wątpie zeby admini sie zgodzili - im nie chodzi zeby uszczesliwic taka mala grupke ludzi dla ktorych posiadanie konta premium oznacza ze jest sie "pro", a jak ktos nie ma to albo dziecko, albo noobek, tylko by przyciagnac ludzi do tej gry, a takim manewrem teo nie zrobia

proponuje wejsc na www.tribalwars.net i zobaczyc swiat classic
w ogloszeniach bylo ze jest to swiat dla doswiadczonych graczy i wymagane jest premium przez caly czas

co do premium to nie jest rownoznaczne ze posiadanie premium = doswiadczenie
tyle ze w pozniejszym etapie gry gdzie ma sie wiosek ponad 100 premium ulatwia gre znaczaco oraz zmniejsza czas potrzebny do przejrzenia wszystkiego
a przejrzenie wiosek jak na sie ich 400 bez premium jest katorga chyba ze ktos uzywa skryptu ktory daje podobne rzeczy co KP
 

DeletedUser

Guest
bardzo inteligentne - doswiadczeni gracz = ci co maja punkty premium
zapewniam cie ze tak nie jest
pomysł zły i wątpie zeby admini sie zgodzili - im nie chodzi zeby uszczesliwic taka mala grupke ludzi dla ktorych posiadanie konta premium oznacza ze jest sie "pro", a jak ktos nie ma to albo dziecko, albo noobek, tylko by przyciagnac ludzi do tej gry, a takim manewrem teo nie zrobia
Jeśli nie rozumiesz tego co napisałem w pierwszym poscie to proszę chociaż nie komentuj.
 

DeletedUser13127

Guest
tworzenie oddzielnego świata dla "weteranów" wydaje mi sie zbedne. tacy gracze często się znają, moga sie umówic na jakikolwiek serwer i wstrzelic sie tak zeby byc blisko siebie. no i cały fun bez zbędnych machinacji gotowy:)

mój komentarz do powyższych (przyznam, że tylko przeskanowałam niektóre wypowiedzi bez głebszego zastanawiania sie nad treścią)

*granie ponad rok w plemiona - nie gwarantuje umiejętności. znam relatywnie nowych graczy, którzy na swoim pierwszym swiecie biją tzw "wyjadaczy" dzieki swojej inteligencji i aktywności. + niektórzy są wyzwaniem jako przeciwnicy dzieki doswiadczeniu takze w innych mmog-ach czy obcojezycznych wersjach gry:)
*KP - nie kazdy ma, nie każdy lubi, a przymus posiadania żeby się zalogować nie gwarantuje umiejętności jak było mówione wyżej, tylko skłonnośc to wydania pieniędzy na sms
*top ileśtam serwera lub ilosc osiagnietych punkow - na starych swiatach nie do konca przeklada sie to na umiejetnosci - czasem top jest pointwhore, czasem greyeater. jak już, to selekcja na podstawie OD wg mnie. no i co jesli ktos gra na kazdym swiecie pod innym nickiem? mozna zweryfikowac, a i owszem, ale czy team bedzie mial czas na sprawdzenie kilku tys graczy?
*ustawienia serwera - sa wazniejsze niz sie z pozoru wydaje. gracz swietny na szybkim serwerze moze byc beznadziejny na innym speedzie, chocby przez to, że nie umie sie przestawic- strategia, zachowanie, aktywnosc itp. Ktos wczesniej wspomnial o angielskich serwerach: 0,75 i 1,75. gram na obu. zupelnie inna bajka. ( przy czym to 0,75 byl tworzony wlasnie z mysla o "vet", którzy zwykle nie maja czasu na szybsze swiaty lub maja duze konta gdzieindziej. praktycznie wiekszosc startujacych pelmion byla ustawiona wczesniej, przewaznie ze starych graczy. czyli cos na wzor tego, co proponujesz. wszystkie z tych plemion cierpia z powodu masowych odejsc graczy.

podsumowujac: jest mi to obojetne z lekkim na nie
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dziecinny , jest do bani, już Ty wyselekcjonujesz pro graczy a noobów, na początek uważam że sam nie powinieneś tam grać bo jesteś noobem, stwierdzam to po Twoim temacie:

a) Serwery się wieszają
b) duża ilość noobów i dzieciaków

a)serwery się wieszają jak każde inne
b) tak, właśnie to jest powód że admini nie odpalają nowych serwerów, no ale lol :D:D

Inne argumenty na nie są takie, że własnie jak świat nazwiesz dla pro graczy prawie najwięcej się tam zleci noobów, tak własnie się stało z classic - świat dedykowany dla najlepszych, następnie dobrzy gracze gdzieś już grają więc mają w d.. nowy świat dla super graczy.
Nowi, newbie, nooby się uczą podczas gry i stają się dobrymi graczami więc o so chosi ? :eek:

Czepiałeś się tytana doczytałem się, hmm ciekaw jestem jakim cudem ty gimnazjum skończyłeś - pisze się na innym świecie a nie na innym świacie :D:rolleyes::eek:
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ze światem dla doświadczonych graczy - ok, jednak w/g mnie szybszy świat połączony ze spowolnieniem jednostek nie jest dla doświadczonych graczy, częściej dla ekomanów, dla których 2000pik to hiper mega pro off (tak, tak, off!). Świat dla doświadczonych graczy przede wszystkim nie powinien mieć spowolnienia jednostek względem szybkości gry, wprost przeciwnie! - powinien mieć conieco przyspieszoną szybkość gry, mając jednocześnie również przyspieszone wojska (np. szybkość gry 1,5, szybkość wojsk 1,5, co daje nam mp. zwiadowcę 4 minuty na pole)... Ponadto taki świat powinien mieć ogranicznik osób, które mogą zarejestrować się za darmo, ustawiony na poziomie około 15-20tyś. osób (w zależności od stanu serwera możliwość rejestracji byłaby automatycznie włączana/wyłączana), pozostali musieliby zakupić KP, aby móc zalogować się na danym świecie.

Pozdrawiam wszystkich, którzy zdołają przebrnąć przez tego posta:)

GdzieJestGroszek

P.S. do Graczy: ten post to tylko moja subiektywna opinia; do Administracji: proszę w miarę możliwości o uwzględnienie przynajmniej części z w/w informacji przy ustalaniu parametrów kolejnego świata gry.
 

DeletedUser75974

Guest
Pomysł znakomity, dobrze że pomyślałeś o tym punkcie premium. Ale obawiam się, że dużo osób woli wydać te parę złotych na konto premium na zwykłych światach :confused: Mimo to pomysł na TAK
 

DeletedUser77673

Guest
to ze ktos ma duzo pkt to nie znaczy ze potrafi grac
pomysł jest super a jesli niemasz to co to wydac 11zł

oby ten pomysł był szybko zrealizowany
 

DeletedUser77434

Guest
Nie da się wyselekcjonować noobów. Jakim cudem? zawsze znajdzie się jakiś, a wioskę rozbudować każdy umie. Więc pomysł z wyrzucaniem poniżej 8000 jest do bani. KP może także kupić każdy noob. Wystarczy że umie czytać. A najlepsi gracze nawet nie mają premium i co? Ja miałem kiedy 300k I kto to sprawdzi? Mam zmienne IP a konto oddałem dla gracza z plemienia. Jednym słowem pomysł na NIE
 

DeletedUser74421

Guest
A może zrobić patent że z każdego świata tylko gracze powyżej np. TOP100 mogą się rejestrować na ty serwie? Taki świat tylko dla elity. ( Przyjmujać że te TOP jest pro :) )
 

DeletedUser76599

Guest
Jeśli dałeś konto koledze to twój problem.:cool:
Mogłoby być tak gracze którzy mają przynajmniej po 2.500 punktów dostali e-maila na podany adres z darmową rejestracją.:D
 

DeletedUser27977

Guest
Hmmm od kiedy posiadanie KP jest "wyznacznikiem" tego czy ktoś jest doświadczony a ktoś inny nie? Głos na NIE
 

DeletedUser

Guest
czy jeżeli ktoś kupuje to jest "Pro" ?(ja nawet sądze że ci co kupują... :/ ) Ja nie kupuje a nie idzie mi najgorzej...

TAK dla pomysłu ale nie dla KP!
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli ma być dla doświadczonych graczy, to chociaż niech będzie limit-gracze którzy nigdy nie osiągnęli progu 400k pkt nie mogą się zarejestrować...
Pomysł dobry, ale do poprawki :]
 

DeletedUser8029

Guest
Pomysł bardzo dobry, ja bez premium do 80 wiosek ciągnę, później już potrzebuje premium. Bez KP proszę :D

Do 3 wiosek ? chyba oszaleliście ;] 3 wioski to byle n00b potrafi opuszczone/ koczownicze przejąć. Gracze od 400k to dobry pomysł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry