Świat dla doświadczonych graczy

  • Rozpoczynający wątek enuma
  • Data rozpoczęcia

Uważam że to:

  • Dobry pomysł

    Głosy: 534 55,6%
  • Pomysł niezły ale do poprawki

    Głosy: 201 20,9%
  • Zły pomysł

    Głosy: 226 23,5%

  • W sumie głosujących
    961
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
to trudno, nigdy nie wyeliminujemy wszystkich noobów ale uważam ze mój pomysł jest jak najbliższy wyeliminowania "szkodników". Zawsze jak się nie spełnia jednego z warunków można też spełnią dwa inne, jak się żadnego nie spełnia to widocznie jest się n00bem :D
 

DeletedUser

Guest
to trudno, nigdy nie wyeliminujemy wszystkich noobów ale uważam ze mój pomysł jest jak najbliższy wyeliminowania "szkodników". Zawsze jak się nie spełnia jednego z warunków można też spełnią dwa inne, jak się żadnego nie spełnia to widocznie jest się n00bem :D
Ale popatrz też z drugiej strony - jeśli doswiadczony gracz przekazał konto koledze to sam nie bedzie mogl grać na tym świacie
 

DeletedUser

Guest
Gra za obowiązkowe premium - odpada. Powodów jest sporo (wyżej).
Problemem starych światów jest brak walk, bo odległości do wrogów rosną, wokół pełno szarych wiosek lub graczy - widm. Czy szybkość serwera coś daje, nie wiem. Gdyby jednak zwiększyć szybkość produkcji surowca (=produkcji pakietów--> szlachty), byłaby większa możliwość posprzątania "trupów".
inna opcja- wioski szare znikają ale tu jest jedna wada: mielibyśmy ogromne odległości do atakowanych celów więc i mniejsze szanse na zdobycze.
Ta gra staje się nudna, bo gracze zajęci są przejmowaniem padliny zamiast aktywną grą. W zasadzie wszyscy gracze z czołówki s2 większość czasu poświęcają przejmowaniu opuszczonych wiosek.
Nie na tym miała chyba polegać ta gra, prawda?
 

DeletedUser67365

Guest
Jestem za nie ponieważ:

1.Będzie za mało graczy na tym świecie.
2.To jest gra bez płatna więc czemu czeba by było płacić.
3.Po jakimś czasie takiego płacenia zostało by paru graczy.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Ale popatrz też z drugiej strony - jeśli doswiadczony gracz przekazał konto koledze to sam nie bedzie mogl grać na tym świacie

To po co dawał konto koledze? To jest jego sprawa, nie jest nikomu potrzebne przekazywanie kont bo każdy może sobie założyć własne, chyba ze ten gracz miał dużo pkt. ale już nie miał czasu na grę? trudno nie trza było nikomu dawać swojego konta. Takich przypadków będzie bardzo mało więc nie ma sensu się nad nimi zastanawiać.


Legion napisał:
Gra za obowiązkowe premium - odpada. Powodów jest sporo (wyżej).
Problemem starych światów jest brak walk, bo odległości do wrogów rosną, wokół pełno szarych wiosek lub graczy - widm. Czy szybkość serwera coś daje, nie wiem. Gdyby jednak zwiększyć szybkość produkcji surowca (=produkcji pakietów--> szlachty), byłaby większa możliwość posprzątania "trupów".
inna opcja- wioski szare znikają ale tu jest jedna wada: mielibyśmy ogromne odległości do atakowanych celów więc i mniejsze szanse na zdobycze.
Ta gra staje się nudna, bo gracze zajęci są przejmowaniem padliny zamiast aktywną grą. W zasadzie wszyscy gracze z czołówki s2 większość czasu poświęcają przejmowaniu opuszczonych wiosek.
Nie na tym miała chyba polegać ta gra, prawda?

Proponuję zrobić prędkość tego świata 2 ale prędkość jednostek 1, czyli surowce by przychodziły max. 4800/h a jednostki poruszały by się normalnie. Świat byłby ze stylem nowym z monetami, rycerzem itd. Ja tak wiedzę ten świat.
 

DeletedUser

Guest
Gdyby jednak zwiększyć szybkość produkcji surowca (=produkcji pakietów--> szlachty),
To jest własnie prędkość 2.

Jestem za nie ponieważ:

1.Będzie za mało graczy na tym świecie.
2.To jest gra bez płatna więc czemu czeba by było płacić.
3.Po jakimś czasie takiego płacenia zostało by paru graczy.
Przeczytaj najpierw mojego pierwszego posta, bo kompletnie nie zrozumiałeś mojej propozycji. Gwarantuję że bedzie dośc osób chętnych. Płaci się tylko raz i to niewiele. Poza tym prosiłem graczy których to nie interesuje o niewypowiadanie się

Takich przypadków będzie bardzo mało więc nie ma sensu się nad nimi zastanawiać.
Takich przypadków będzie bardzo dużo, gwarantuję.
 

DeletedUser

Guest
i znowu mówie że jestem leniem! :p
przeczytałęm 3 posty <aż 3>
ja znam mniej więcej niemiecki, trudne to nie jest, znam go na tyle żeby pogadac o pogodzie czy czymś w tym stylu :p
otwierasz słownik <lub w necie wchodzisz> bierzesz słowa pytasz się kogoś jak to sklecic lub sam to robisz i piszesz że źle po niemiecku nawijasz :p
pozatym mogą to nasi GO zrobic :p
 

DeletedUser67684

Guest
Witam. Po przeczytaniu powższych postów nasyneła mi się myśl co do powierzchni świata. Skoro mała ilość graczy = nudno, to... Zmniejszyć ilość kontynentów o polowę lub nawet mniej.;)
 

DeletedUser

Guest
1. Za wejście na tenże świat płaci się na wstępie 1 punkt premium - nie jest to dużo ale skutecznie wyeliminuje wszelkich graczy, którzy nie będą się angażować w grę a jedynie zostaną farmami lub szybko się im znudzi i opuszczą świat.

IMO to nie odstraszy 70% noobów... naprawdę... a tym bardziej, że świat byłby szybszy więc i wydobycie w kopalniach szybsze i noobki by były wysoko :rolleyes:

2. Wstęp na świat jest darmowy ale po 2-5 dniach należy zapłacić 1 punkt premium za dlaszą grę - odciązy to w miarę szybko serwer a jednoczesnie doda nieco niezbędnych farm.

taa... wiosek po 26-50 pkt... fajne przez pierwsze trzy dni... później tylko uciążliwe...


Bardzo chętnie widziałbym ten świat w tejże postaci:
Styl nowy - bo przydadzą się wioski koczownicze ( nie łatwo będzie farmić dobrych graczy)
Prędkość - 2 (lub nawet większa)
Prędkość wojsk - 0,5 (lub odpowiednio mniejsza gdyby prędkość swiata była większa)

Mam nadzieję że pomysł się spodoba. Graczy, których nie stać na 1 punkt premium (lub po prostu lubią narzekać na wszystko) proszę o niewypowiadanie się - grać nie musicie.

czyli świat dla typowych newbie...:) wojsko chodzi wolno więc dominuje budowa eko... widać, że "długo" grasz w tą grę... świat dla doświadczonych graczy IMHO by był w (dobrym ;) ) starym stylu z prędkością gry 0,5 a wojska 2... :D
IMVHO pomysł okropnie chybiony... na szczęście mnie już gra nie dotyczy... ale skrytykować fajnie :p
 

DeletedUser70891

Guest
zgadzam się z tytan1993 nawet jak nie ukończył podstawówki. W każdym razie ma rację. Piszesz, że wszyscy to nooby, gdyby tak było z kim byś grał na tym swoim świecie :)

pomysł jak dla mnie średni. Jakby grali tylko doświadczeni gracze to gra polegałaby na tym, że każdy wyrywałby sobie wiochy (przecież doświadczony gracz to taki, który dosyć dobrze opanował tą grę), więc co to za problem obronić się??

Ogólnie kończę już grę, ale udało mi się zdobyś top1 pokonanych przeciwników, więc to chyba o czymś świadczy. Nieważne kto ile gra i jakie ma doświadczenie z grą.

Gdyby nie te nooby napotakne na drodze to podejrzewam, że niemielibyście tyle wioch co macie. U mnie na świcie zostali praktycznie już tylko Ci którzy w jakimś tam stopniu potrafią grać, więc i przejmowanie wiosek stało się trudniejsze. Grałam jeszcze tylko dlatego, że szło na mnie 400 ataków dziennie. Niemożliwe?? A jednak. Chłopaki dostawali po tyłkach, a przy okazji tracili wioski. Za dobrze znam tą grę i podejrzewam, że teraz byłoby ciężko odebrać mi jakąś wioskę, więc świat z tylko takimi graczami byłby porażką ;/

enuma

jakby osoby, które nie interesuje ten temat miały się nie wypowiadać to zyskałbyś same pochwały. A tak przynajmniej wiesz kto jest za, a kto nie.

A tak na marginesie: skoro piszesz o doświadczonych graczch to może wyjaśnisz wszystkim jakie kryteria powinien on spełniać?? Bo jak dla mnie to ktoś kto długo utrzymał sie w tej grze posiadając trochę pkt. Kiedy kończyłam grę to minął prawie rok i na moim świecie zostały już tylko osoby z jakimś konkretnym stażem, więc po co Ci taki świat?? Przecież na każdym świecie wykruszają się nooby i pozostają tylko Ci z mocną psychą :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czyli świat dla typowych newbie...:) wojsko chodzi wolno więc dominuje budowa eko... widać, że "długo" grasz w tą grę... świat dla doświadczonych graczy IMHO by był w (dobrym ;) ) starym stylu z prędkością gry 0,5 a wojska 2... :D
Widać, że nie poradziłeś sobie z tą prędkością albo wogóle na niej nie grałeś. Przy 2 trzeba owszem umiejętnie łączyć farmienie z eko ale słabi gracze odpadają 2 razy szybciej. Gra jest dużo ciekawsza bo offa możesz odbudowac w 3 dni a wioski przejmujesz taśmowo. Mnie osobiście predkość 1 nudzi, bo nic się nie dzieje. Ponadto przy prędkości 0,5 jak byś grał mając 100 wiosek? Aby miec surke musiałbys farmić jakies 1000 barbarzyńskich dziennie i to rano i wieczorem. Dlaczego? Bo surka by tam praktycznie nie przyrastała. Nieprzemyślany pomysł.

zgadzam się z tytan1993 nawet jak nie ukończył podstawówki. W każdym razie ma rację. Piszesz, że wszyscy to nooby, gdyby tak było z kim byś grał na tym swoim świecie
Przecież już tłumaczyłem ze newbie to nowy gracz, ktory o grze nie ma pojęcia. Nie zrozumiałeś moich intencji - chodzi o to by odciążyć serwer z graczy, którzy nie zaangażują się w grę na tyle by rozwinąć swą wioske do poziomu na którym przejęcie jej jest sensowne.

jakby osoby, które nie interesuje ten temat miały się nie wypowiadać to zyskałbyś same pochwały. A tak przynajmniej wiesz kto jest za, a kto nie.
Przecież napisałem że chodzi o osoby, które nigdy nie kupią choć 3 punktów premium i zagłosuja na nie tylko ze złośliwości. Respektuję natomiast negatywne opinie graczy, którzy punkty by wykupili ale pomysł im się nie podoba
 

DeletedUser

Guest
nie poradziłem sobie :rolleyes:
off w trzy dni? :eek: to widać naprawdę jesteś jakiś pr0wymiatacz... szacun:cool:
nadal uważam, że pomysł nieciekawy i gra na takim świecie byłaby początkowo strasznie nudna... a później taka jak na każdym innym świecie...:rolleyes:

ja już kupiłem troszkę punktów premium... nawet wygrałem chyba kilka, więc mam jak największe prawo krytykowania ^^ :*
 

DeletedUser

Guest
nie poradziłem sobie :rolleyes:
off w trzy dni? :eek: to widać naprawdę jesteś jakiś pr0wymiatacz... szacun:cool:
A co tu jest do wymiatania? Jak na predkosci 2 stracisz offa a masz rozbudowane farmy to zregenerujesz zagrode w 3 dni jesli dodatkowo bedziesz farmił okoliczne wioski.
nadal uważam, że pomysł nieciekawy i gra na takim świecie byłaby początkowo strasznie nudna... a później taka jak na każdym innym świecie...:rolleyes:
No i teraz już wiem ze na swiecie z prędkością 2 nigdy nie grałeś, bo ma to do siebie że gra jest niezwykle ciekawa od samego początku i nie przestaje być ciekawa, chyba że Twoje plemie zawiąże zbyt dużo sojuszy. Przy predkosci 1 wciąz musisz czekac az odbudujesz offa a przy 2 walczysz non-stop bo offa dorabiasz szybko na bieżąco.

ja już kupiłem troszkę punktów premium... nawet wygrałem chyba kilka, więc mam jak największe prawo krytykowania ^^ :*
A ja Ci tego prawa nie odbieram. Wypadałoby jednak wiedzieć coś na temat prędkości 2
 

DeletedUser

Guest
ech... grałem w Samotnikach na 10 świecie więc proszę ja Ciebie nie opowiadaj głupot... świat z takimi parametrami jest po prostu nudny...
a offa w trzy dni nie ma możliwości odbudować, przykro mi :( no chyba że dla Ciebie offem jest 800lk i 2000 toporów... :|
 

DeletedUser

Guest
ech... grałem w Samotnikach na 10 świecie więc proszę ja Ciebie nie opowiadaj głupot... świat z takimi parametrami jest po prostu nudny...
Nie rozumiem jak nudnym może być świat w którym coś sie dzieje. Przy takich parametrach zawsze masz coś do zrobienia a przy 1 jest po prostu totlna nuda i czekasz wiele dni na odbudowe offa.


a offa w trzy dni nie ma możliwości odbudować, przykro mi :( no chyba że dla Ciebie offem jest 800lk i 2000 toporów... :|
Oj chyba troszke źle policzyłeś ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
zły pomysł jak nie jestem niczyja farma i nikt nie jest moja farma:D
 

DeletedUser

Guest
Stać mnie na KP, nie narzekam na wiele, ale ten pomysl jest bez sensu, moze bylo by cos w tym gdyby mozna bylo kupic 1 p. premium.

@edit:

Chcesz to za premium masz szybkie, nie powinn byc przymusu kupowania p. premium na jakis tam s ze speedem 2x
 

DeletedUser

Guest
Stać mnie na KP, nie narzekam na wiele, ale ten pomysl jest bez sensu, moze bylo by cos w tym gdyby mozna bylo kupic 1 p. premium.
A jakieś argumenty podasz? Dlaczego jest bez sensu, tylko dlatego że nie wykupisz KP?


Chcesz to za premium masz szybkie, nie powinn byc przymusu kupowania p. premium na jakis tam s ze speedem 2x
ktoś Cię zmusza do kupowania? Jak nie chcesz grać na tym świecie to nie graj. Co mi z tego że mam szybkie za premium? Co ma piernik do wiatraka? Wogóle nie zrozumiałeś mojej intencji
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysł

bardzo dobry pomysł tylko wolał bym prędkość świata 10 żeby było fajniej i może by dodać jakieś nowe jednostki NP.pikinier na koniu:D lub coś podobnedo a reszta fajna:)
 

DeletedUser

Guest
A jakieś argumenty podasz? Dlaczego jest bez sensu, tylko dlatego że nie wykupisz KP?

Tak podam.

Jak pisze w temacie to ma byc świat dla doświadczonych graczy.
Czy każdy doświadczony gracz posaida Kp.
odp. Nie

Czy każdy dośwaidczony gracz żeby zagrac na jakimś świecie dal nich musiałby mieć KP.
odp: Nie

Czy nie lepiej by było dopuscić tylko top 100/50 z innych śwaitów bez przymusu kp
Odp: Tak
ktoś Cię zmusza do kupowania? Jak nie chcesz grać na tym świecie to nie graj. Co mi z tego że mam szybkie za premium? Co ma piernik do wiatraka? Wogóle nie zrozumiałeś mojej intencji


W temacie pisze jasno że to ma byc s. dla doświadczonych graczy, a nie graczy którzy lubia kp. Nie chce nie gram, to się tyczy każdego s. Ma to do siebie dużo, bo s za kp, to co innego niz s dla doswaidczonych. Powtórze jeszcze raz, nie kazy dośwaidczony gracz ma przymus kupna kp, Każdy noob możer kp kupić i grac tam.
Faktycznie ten s by sie udał.
__________________________________________

1. Za wejście na tenże świat płaci się na wstępie 1 punkt premium - nie jest to dużo ale skutecznie wyeliminuje wszelkich graczy, którzy nie będą się angażować w grę a jedynie zostaną farmami lub szybko się im znudzi i opuszczą świat.


2. Wstęp na świat jest darmowy ale po 2-5 dniach należy zapłacić 1 punkt premium za dlaszą grę - odciązy to w miarę szybko serwer a jednoczesnie doda nieco niezbędnych farm.


Za wejscie płaci sie 1 p., ale wstęp darmowy, możesz zdecydować, które z 2?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry