Świat 45 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Plemie WATAHA zaprasza! Jest kilku doświadczonych graczy! Jeśli masz pytanie lub chcesz dołączyć napisz na PW!
 

DeletedUser143221

Guest
po co ten spam , kto gdzie będzie chciał to dojdzie , tylko masówki przez 1 dzień będą TOP1 a na drugi ich już nie bedzie bo zrobi się haos na forum
 

DeletedUser77226

Guest
Najlepszym sposobem byłoby zamknięcie tegoż oto temaciku i w spokoju poczekanie na starcik świata ;) Rozmowy tutaj to już nie rozmowy, lecz przekrzykiwanie siebie wzajemnie i reklamy plemion....
 

DeletedUser132571

Guest
Juz się zaczyna walka o graczy...
Ja czekam spokojnie na otwrcie nowego swiata, są wakcje więc zapewne będzie duzo osób, które zakończą swoją grę po około 2 miesiącach.
Jeśli chodzi o wybieranie kierunków.. psuje to szyki niektórym ekipom, ale coż jakoś dadzą radę.
Mozna się spodziewać sporej liczby tzw "kretów", dlatego nalezy bardzo rozsądnie przeprowadzać rekrutację.
Ja osobiście też zacznę grać na ś45 i mam nadzieję na stworzenie fajnego plemienia. Jeśli ktoś to przeczytał i jest zainteresowany to proszę pisać na numer gg 11414708. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Świat wystartuje dzisiaj i tyle w temacie. Nie wiadomo o której godzinie. To jest oficjalne info i nikt, a na pewno nie żaden zwykły gracz, nie wie kiedy dokładnie serwer ruszy. Proszę nie spamować.

P.S. Co do pytania co tak późno to i jest odpowiedź, mam też swoje życie i są wakacje:). Polecam wyjść na dwór bo jest piękna pogoda.
 

DeletedUser

Guest
Siemka

Witam Serdecznie

Jak wiadomo startuje św. 45 jutro lepiej zebrać się większą grupą i grać razem , ja zakładam plemię . Nie można wybierać kierunków ale można trafić obok siebie ponieważ świat ruszy i będzie mało miejsca i każdy będzie obok każdego . Może ktoś nie wie kim jestem wiec powiem coś o sobie miałem 7 mil. na św 6 i wiele plemion które były top 10 umiem poprowadzić i wiem jak jeżeli ktoś chce się przekonać to niech jutro napisze wiad. do mnie a na pewno zaproszę ; ) .

Pozdrawiam Vinti

będę grać na nicku Vinti ktoś zainteresowany ?
 

DeletedUser77226

Guest
...Polecam wyjść na dwór bo jest piękna pogoda.

A gdzie mieszkasz?? Ja bym sobie chętnie na spacerek z psem wyszedł, lecz w Krakowie teraz leje <beczy>

Mazowieckie//edit by Aq
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser141866

Guest
Juz się zaczyna walka o graczy...
Ja czekam spokojnie na otwrcie nowego swiata, są wakcje więc zapewne będzie duzo osób, które zakończą swoją grę po około 2 miesiącach.
Jeśli chodzi o wybieranie kierunków.. psuje to szyki niektórym ekipom, ale coż jakoś dadzą radę.
Mozna się spodziewać sporej liczby tzw "kretów", dlatego nalezy bardzo rozsądnie przeprowadzać rekrutację.
Ja osobiście też zacznę grać na ś45 i mam nadzieję na stworzenie fajnego plemienia. Jeśli ktoś to przeczytał i jest zainteresowany to proszę pisać na numer gg 11414708. Pozdrawiam.

możesz do nas dołączyć ,napisz na mój nick na 45 świecie ,mamy plemie top 1 na 41świecie
 

DeletedUser

Guest
Plemie WATAHA zaprasza! Jest kilku doświadczonych graczy! Pisać na PW!
 

DeletedUser

Guest
Może Admini zmieną jedną rzecz, wybór kierunków, mialem zamiar zagrać z kumplami:(
 

DeletedUser143221

Guest
Kto by mi zaproponował dojście do jakiegoś plemienia, oczywiście z Pro graczami...

CZekam na propozycje
 

DeletedUser

Guest
Witam Serdecznie

Jak wiadomo startuje św. 45 jutro lepiej zebrać się większą grupą i grać razem , ja zakładam plemię . Nie można wybierać kierunków ale można trafić obok siebie ponieważ świat ruszy i będzie mało miejsca i każdy będzie obok każdego . Może ktoś nie wie kim jestem wiec powiem coś o sobie miałem 7 mil. na św 6 i wiele plemion które były top 10 umiem poprowadzić i wiem jak jeżeli ktoś chce się przekonać to niech jutro napisze wiad. do mnie a na pewno zaproszę ; ) .

Pozdrawiam Vinti

będę grać na nicku Vinti ktoś zainteresowany ?

Hmm, nieźle brzmi wchodzę w to;]
 

DeletedUser113048

Guest
Nie wiem po co wy zapraszacie teraz tutaj graczy do swojego plemienia skoro i tak każdy w pewnej odległości od was, a chyba nie chcecie rozsypanego plemienia po całym świecie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry