Świat 45 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser138730

Guest
Oby szybciej czekam 4h+ !!!!!!!!:mad::mad:



Wyjdź na dwór, przewietrz się trochę, a nie siedzisz i czekasz na nowy świat . Wyjdzie to się zalogujesz . Takie zbędne posty to zwykła napinka i nabijanie postów. Ludzie opanujcie się trochę ! Świat wyjdzie w godzinach przedpołudniowych to wystarczy, nie widzę sensu siedzieć i czekać na ten świat przez 4-5h .
 

DeletedUser

Guest
Plemię WATAHA zaprasza! Mam kilku doświadczonych graczy! Pisać na PW!
 

DeletedUser145791

Guest
Myśle , że jak wystartuje to jakoś o pełnej godzinie np 11 , czy 11 30 a nie np 10 27
 

DeletedUser

Guest
Na wkręcanie i wprowadzanie w błąd nie będę patrzył przychylnym okiem. Proszę się uspokoić bo polecą kartki i to nie tylko w jednym kolorze.
 

DeletedUser

Guest
Na wkręcanie i wprowadzanie w błąd nie będę patrzył przychylnym okiem. Proszę się uspokoić bo polecą kartki i to nie tylko w jednym kolorze.

po co te nerwy ? :) Spokojnie, złość piękności szkodzi ;) I będziesz miał/a zmarszczki :D
 

DeletedUser145718

Guest
Ja spokojnie sobie pobrałem Icy Tower 1.4 grm sobie w tą starą gierkę z oczekiwaniem robie sobie dwie rundki aż spadnęi sprawdzam stronę główną:)
polecam
 

DeletedUser

Guest
Niepiszcie ze wystartowal niech samo sprawdzaja bedzie mniej osob na starcie:)
 

DeletedUser145858

Guest
s45 plemię Krwawe Lemury Tag LEMURY Zapraszamy tylko doświadczonych graczy ja jestem tylko posłańcem Lemurów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry