Świat 45 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser145909

Guest
.

Pytanie do Moderatora.
Wiem, że nie powinieneś udzielać odpowiedzi tutaj, ale mam pytanie:

Dlaczego, nie pisało w jakim czasie dnia mniej więcej wyjdzie świat?

Przeważnie wychodzi w okolicach 10. jak nie wyjdzie 10 to wychodzi później i trzeba czekać. Rozumiem nie chcecie przeciażyć serwera podając godzinę, ale czy nie lepiej zgromadzić informacje, ludzie by mieli pewność, a kasy tyle macie za PKT Premium, że chociaż serwy powinny wytrzymać.
 

DeletedUser

Guest
Wiecie co myśle świat wystartuje około 13:00 ponieważ do 12 są jeszcze szybkie ; )
 

DeletedUser

Guest
Zapraszam do plemienia WATAHA, jeśli chcesz dołączyć pisz na PW.
 

DeletedUser132571

Guest
Naprawdę, pogadajmy merytorycznie, a nie spamujmy?
Startują jakieś ekipy z innych światów? wiecie może?
 

DeletedUser113653

Guest
Niestety to nie ekipa Polska decyduje tylko Niemcy...

Polscy GA zdecydują kiedy świat ma wyjść, tak jak jego właściwości świata to wszystko ustala nasi GA a o starcie świat kiedy ma wyjść to decyduje centrala w Niemczech:]
 

DeletedUser

Guest
Pytanie do Moderatora.
Wiem, że nie powinieneś udzielać odpowiedzi tutaj, ale mam pytanie:

Dlaczego, nie pisało w jakim czasie dnia mniej więcej wyjdzie świat?

Przeważnie wychodzi w okolicach 10. jak nie wyjdzie 10 to wychodzi później i trzeba czekać. Rozumiem nie chcecie przeciażyć serwera podając godzinę, ale czy nie lepiej zgromadzić informacje, ludzie by mieli pewność, a kasy tyle macie za PKT Premium, że chociaż serwy powinny wytrzymać.

Proszę to pytanie kierować nie do mnie lecz któregoś z GA.
 

DeletedUser124002

Guest
Coś czuję , że będzie dużo nazw plemion z innych światów !!!

_________________________________________

Zapraszam do mojego plemienia ROBAKI !!!
 

DeletedUser

Guest
Co do nazwy to wiadomo że i tak plagiaty będą bo nie można nie skopiować nazw.Wystarczy ,że 1 osoba wymyśli a 2 osobie się to spodoba i na 100% skopiuje nazwę .
 

DeletedUser145437

Guest
dostałem ostrzeżenie za spam:/

Ktoś jeszcze chce? Bo teraz juz będe każdemu dawał po kolei. Ile można...//edit by Aq
 

DeletedUser135247

Guest
nie, skończyłem grac na 44 mimo udanego startu, (jako 2 osoba miałem lk n.) zawaliłem potem wtapiając kilkanaście dużo woja co mnie wyhamowało niestety:)

dlatego ide na 45:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry