Świat 45 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser145950

Guest
no ....

ale na początku gry jaki będzie poziom eko ???
 

DeletedUser

Guest
do atakuj mnie reaktywacja


Graliśmy razem ; )) Spiner10 to mój kolega ; DD z Gazdą grałem z Wioską grałem też chba <myśli>
aryk ale to chba nie twoje czasy Victor mój za... kumpel ; ) Kurcaaaaaki ; ) hehe razm z nim to plemie tworzyłem na SP ;)
te piękne czasy Gucio Rozpruwacz i pare innych ^^ ech... piękne chwile ;) na innych nickach grałem : DD
 

DeletedUser135247

Guest
Pisanie w kółko kiedy bedzie start nic wam nie da.

Wyżyjecie się w karczmie jak będziecie liczyć do 1000 i klepać swoje eko.

Tymczasem wiedzę tu tylko kilka dobrych graczy. Szkoda, liczyłem, że nie bede musiał sie przedzierać przez zastępy pr0 12 latków.

pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Tworzę plemię na 45 świecie , nazwa będzie wybrana , na początku jednak znani będziemy pod kryptonimem IaP ( Incede aut Peri ) . Każdego kto szuka niezapomnianych wrażeń i każdego dla kogo ta gra sprawia czystą zabawę i przyjemność ... Zapraszam ;)

Incede aut Peri - Maszeruj albo Giń
 

DeletedUser

Guest
Dość tego spamu i pytań w kółko o jedno. Zamykam temat na godzinę. Jak świat wystartuje będzie informacja na stronie głównej plemion. Tutaj Wam nikt nic nie powie. Proszę o cierpliwość.

Edit:
Otwieram wątek, ale jak zobaczę spam to będę zły:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Napisałem, że będzie dzisiaj, aczkolwiek nie wiadomo o której godzinie.
Więc nieco cierpliwości.
 

DeletedUser

Guest
Napisałem, że będzie dzisiaj, aczkolwiek nie wiadomo o której godzinie.
Więc nieco cierpliwości.

I to tyle w tym temacie ponieważ z przykrością stwierdzam, że społeczność (nie wszyscy, ale cóż...) graczy nie umie się zachować. Zamykam do odwołania wątek.
 

DeletedUser136989

Guest
Dziękuje w imieniu każdego. Dziekuję za przedłużenie bonusu nocnego. I proszę nie spamować! Mam nadzieję że świat lada chwila się pojawi.

I mają być tutaj dyskusje tylko na temat gry!
 

DeletedUser

Guest
ale ten temat jest do rozmow o świecie 45, to normalne ze gracze sie niecierpliwą kiedy bedzie 45 świat bo miał być już dawno.
 

DeletedUser136989

Guest
Bez kierunków już! 46 świat dacie we wrześniu z kierunkami ale odmienność musi być.
 

DeletedUser145390

Guest
ogólnie fajnie że otwierają swiat 45 przygotowuje sie
 

DeletedUser145742

Guest
kierunków nie będzie i tak !
to cud ze przedłużył noc do ósmej
nie denerwujcie adminów bo wcale nowego swiata nie będzie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry