Świat 20/Classic II

  • Rozpoczynający wątek GdzieJestGroszek
  • Data rozpoczęcia

Jaki styl powinien mieć przyszły, wakacyjny świat?


  • W sumie głosujących
    289
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oj nieee ^^

Wyjeżdżam 22 VI na oboz wiec nie mial bym jak grac ^ wracam jade na Olimpiade wiec ok. 20 VII mogą świat 20 postawić ;]

ambuś ;* nie kasuj mojego posta :pP


Glosuje na Clasic ponieważ trzeba otrzeć kurz/ż (nie wiem jak to sie pisze, zadaleko słownik) z tych graczy starych światów ^^


Moge Ci wziasc zasta na caaale wakacje:p
 

DeletedUser22906

Guest
Nigdy nie przestanę się dziwić...
kosmyk napisał:
Moge Ci wziasc zasta na caaale wakacje

Gwoli ścisłości, to na 1 miesiąc wakacji.

jadenaczitach napisał:
W ekonomii występuję również pojęcie zysku ujemnego (potocznie strata), więc zanim te swoje mądre komentarze będziesz tworzył, skończ najpierw podstawówkę :D Firma dążąca do maksymalizacji zysku powinna również się liczyć z popytem, oni tworzą monopol - od nich zależy co wypuszczą, ale od nas zależy czy będziemy to chcieli. Oczywiście światy w stylu (nie mylić z wersją) 4.0 będą przez noobków najbardziej akceptowane, ale przez bardziej doświadczonych graczy już "trochę" mniej.

Tak więc dziwne, że narazie tego nie zrobili. O poprzednie parę światów też prosili, aby były takie jak classic. Uda się Wam - OK, ale szczerze mówiąc, to bym na to nie liczył.

jadenaczitach napisał:
Od kiedy to admini zajmują się obsługą serwerów? Mi się zdaję, że to programiści robią, ale Ty wiesz i tak lepiej :rolleyes: Jakoś jeden serwer ze światem Classic działa, to czemu nie mógłby drugi?

A czy programista nie może być adminem? Dobra, ale na serio, to jeden pies, czy to admin jest, czy ktośinny. Grunt, że trudniej się to obsługuje.
A co do tego, że jeden taki świat jest, to wcale nie znaczy, że drugi może(więcej ludzi nauczonych obsługi tego).

jadenaczitach napisał:
Podaj linka z tym momentem, kiedy admini przyznali się, że otrzymują pieniądze za wykonywaną pracę na rzecz polskich plemion ;) I te prawdy wolałbym usłyszeć od admina, a nie od dzieciaka, który ma zamiar się podlizywać administracji.

To było bodajże napisane w rekrutacji, albo w którymś temacie w pytaniach. Tam znaleźć jakiś temat... Wydaje mi się, że to napisał Kmic.

Ludzie, Waszym najmocniejszym i najczęściej poruszanym argumentem jest to, że podlizuję się administracji. Jeżeli nawet, to co? Czy to czemuś grozi?

@edit.
Dzięki, amba... :)

@edit2.
Już kolejny głos na nowy styl!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser62024

Guest
...

Fajny świat by był z taką prędkością jak na 11 i 12 świecie tylko, że z samorozwojem wiosek....

Pozdrowienia Zasańczyk
 

DeletedUser

Guest
A ja Wam zrobię dowcip i otworzę ankietę, zobaczymy czy classic dalej będzie triumfował.
 

DeletedUser

Guest
Czy tak czy tak ja będę grał na świecie 20. Niezależnie od stylu(mam to gdzieś czy rycerz będzie czegoś szukał czy go wcale nie będzie). Będę grał bo po prostu lubię grać w plemiona:D
 

DeletedUser

Guest
A ja Wam zrobię dowcip i otworzę ankietę, zobaczymy czy classic dalej będzie triumfował.

Amba niezly dowcip ;]

Myśle, że wciąż będzie triumfował świat classic bo większość graczy tak uważa tak myśle, chyba o_0

//niedługo się dowiemy - ambafatimabyloinima
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Na temat polityki finansowej, Niemców, polskiej administracji rozwodzić się nie będę, bo nie ma sensu.

Tak sobie czytam ten temat, zwłaszcza pierwszą stronę i nie mogę powstrzymać się od uśmiechu (na szczególną uwagę zasługuje wypowiedź ptrk.ppl).

Wszyscy piszą, jakie to światy 1-2 były fajne, tacy to pr0 gracze siedzą na classicu i jakie to skończone n00by siedzą na "nowych" światach. Brakuje im tylko solidnej argumentacji...

Tak więc szanowni masters & experts...

Nowe jednostki - Więcej opcji, więcej taktyk, więcej myślenia i rozplanowywania. To, że 50% graczy, którzy zobaczyli s3 nie potrafiła sobie poradzić świadczy tylko o tym, że... Wcale tacy dobrzy nie byli.
Bonus nocny - Istnieje po to, żeby skończone n00by nie siedziały z kawą całą noc, przejmując z zaskoczenia innych, chwaląc się potem wynikiem, wynikającym, uwaga, uwaga, nie z doświadczenia, ale z nadmiaru wolnego czasu.
Rozwijanie się opuszczonych wiosek - Dlaczego uważacie, że przez o jest łatwiej? Wojny o farmy wloką się całymi tygodniami.
Limit drogi szlachcica - I co? nie można się skolonizować, na drugim końcu mapy, jadąc jakichś początkujących graczy, tylko trzeba walczyć z sąsiadami o każdy skrawek ziemi.
Mapa classica - Tak, tak, a w pierwszym Unrealu to dopiero była grafika... Nie to co teraz, ten 2004... Patrzeć się nie da! --> pozostawię bez komentarza...

I teraz kto tu jest n00bem? Ten co gra w maksymalnie uproszczoną wersję gry, czy ten który bawi się w wersję rozszerzoną?

Gdybym planował grę, na s20, to byłbym za jak najnowszą (przetestowaną) wersją gry. Stare, takie jak 1-2 niech sobie będę dalej, ale cofać się nie mam zamiaru.
 

DeletedUser

Guest
Mi najbardziej odpowiada styl z monetami i bez poziomów jednostek, jednak takowego nie ma w ankiecie. W każdym razie zagłosuję za classicem, bo wiem że sprawia on frajdę tym pro. Tam jest na pewno trudno i trzeba coś potrafić, by po 2tyg nie zostać farmą.

W każdym razie ja nie będę grał, ale skoro Ci pro mogą zyskać na głosach za classicem to czemu by nie :) I proszę opamiętajcie się ludzie z tymi światami z samorozwijającymi się wioskami. Co prawada wkurzające są opuszczone 26-100p, ale to wyzmusza rywalizajcę, a nie kto pierwszy zajmie opuszczone.
Te światy niszczą tą grę i dla mnie są żałosne. Poza tym tutaj szczęście odgrywa b. dużą rolę. Oczywiście Ci klasowi gracze sobie poradzą, ale jedni trafią na kilku mających pojęcie o grze, a inni na 5 opuszczonych, które mogą farmić do woli, a w końcu i przejąć. Dlatego też daję głos na classic.



Zgadzam się z tobą,to porażka z tymi opszczonymi wioskami co się same rozbudowują,nie gram na świecie z takimi opuszczonymi wioskami.Na 11 świecie jest fajnie jest tam dużo graczy co potrafią grać a nie przejmować puste wioski.Toczą się ciekawe wojenki:D

Chciałbym żeby wyszedł świat z monetami i tym wszystkim co jest na 11 św.Ale bez ograniczonego czasu podróży szlachcica:] Niestety nie ma takiej opcji więc niech potrafiący grać gracze się cieszą głosuje na CLASSIC II:D
 

DeletedUser

Guest
@Louen II
Uproszczona wersją gry to są światy z nowymi stylami. Dlaczego?
1. brak poziomów jednostek
2. brak poziomów pałaców, a tylko dużo prostszy sytem z monetami
A rycerz, przedmioty etc. to tylko bajery i bonusy.

Ja zagłosowałem na świat ze starym stylem, bo uważam, że jest najlepszy. Argumenty wymienili przedmówcy.
Ja powiem, że mimo pojawienia się tematów o identycznej treści przed wyborem stylu świata 17, 18, 19 i w tych tematach zawsze miażdżącą przewagę mieli starych stylów to do gry na jedynym otwartym dla nowych graczy świecie w starym stylu 15 jest brak chętnych. Do takiego stopnia, że świat 15 jest polecany przy zakładaniu konta.
Porównajcie statysytyki tandemowych światów : świata 15 i świata 16. Z nich jasno wynika, że świat 15 jest niepopularny.
 

DeletedUser22906

Guest
Tutaj to trochę nie trafiłeś, bo 15 jest bez łuczników (niby 4.0, ale...)

Louen II, muszę podziękować.
Faktycznie, nie należy nowych światów rozumieć jako "te dla noobów". A jeżeli nawet... to mają przewagę wśród graczy.

Od momentu ponownego otwarcia ankiety przez ambe, na nowy zagłosowało 5 ludziów, podczas gdy na classic tylko 2.
"Zobaczymy".
 

DeletedUser39392

Guest
na jedynym otwartym dla nowych graczy świecie w starym stylu 15 jest brak chętnych. Do takiego stopnia, że świat 15 jest polecany przy zakładaniu konta.
Porównajcie statysytyki tandemowych światów : świata 15 i świata 16. Z nich jasno wynika, że świat 15 jest niepopularny.

Ano, jasno wynika, że nowy styl ludziom sie bardziej podoba, w tym mi także :D
 

DeletedUser17638

Guest
dla wszystkich którzy uważają classic za świat dla nOObków (w szczególności dla pana Louen II) :

- jest takie coś jak poziomy jednostek (bardzo istotne na początku świata) istnieje ich aż! 10;)
- szlachcic po stracie nie kosztuje tak jak na nOObowskich światach 1 paczkę - tylko np jeśli to nasz 30 szlachcic to koszt wynosi 31 paczek:eek: 100 razy liczysz nim wyślesz <hehe>
- istnieje takie coś jak limit zagrody - wynoszący 36000 tys jednostek

co to nam daje:
uniknięcie czegoś takiego co na innych światach nazwie pan bunkrem - trzeba pomyśleć nad dostawą deffa do wioski w odpowiednim czasie itd..

Nowe jednostki - Więcej opcji, więcej taktyk, więcej myślenia i rozplanowywania. To, że 50% graczy, którzy zobaczyli s3 nie potrafiła sobie poradzić świadczy tylko o tym, że... Wcale tacy dobrzy nie byli.

heh nie rośmieszaj mnie bunkruje wioskę wsadzając tam po 30k miecza, pik, powiedzmy 10k łuków i możesz sobie rozbijać swoje offy... (zero taktyki)

Bonus nocny - Istnieje po to, żeby skończone n00by nie siedziały z kawą całą noc, przejmując z zaskoczenia innych, chwaląc się potem wynikiem, wynikającym, uwaga, uwaga, nie z doświadczenia, ale z nadmiaru wolnego czasu.

Nie oczywiście ludziki wstają o 3 w nocy by ich ataki doszły o powiedzmy 7;) to już nie jest nOObostwo:p

Rozwijanie się opuszczonych wiosek - Dlaczego uważacie, że przez o jest łatwiej? Wojny o farmy wloką się całymi tygodniami.

wojny o farmy (nie żartuj). Dlaczego ludzie uważają, że koczownicze to ułatwienie ponieważ nie trzeba się koncentrować na początku na farmieniu innych tylko ten co ma więcej czasu (nie mylić z umiejętnościami) farmi sobie koczownicze i w ten sposób zdobywa przewagę nad innymi, później zajmuje sobie taką koczowniczą itd itd...

Limit drogi szlachcica - I co? nie można się skolonizować, na drugim końcu mapy, jadąc jakichś początkujących graczy, tylko trzeba walczyć z sąsiadami o każdy skrawek ziemi.

heh teraz to dołożyłeś - trzeba tylko tam się dostać a to nie jest już takie proste;) (chyba z koczownikami na tych nowych:p)

I teraz kto tu jest n00bem? Ten co gra w maksymalnie uproszczoną wersję gry, czy ten który bawi się w wersję rozszerzoną?


na pewno nie gracze grający na classic'u:D:D:cool:
Nie obrażaj nas więc bo nie masz bladego pojęcia jak trzeba na nim kombinować...
 

DeletedUser

Guest
Nowe nie oznacza, że zawsze musi świecić. Gdyby Classic zostałby nazwany nowym stylem i wypuszczony na s13 oraz nowszych światach także budziłby duży entuzjazm (10lvli jednostek, reguła zagrody etc.). Cóż, taka mentalność...
Nowsze=lepsze?


Bardziej zaawansowane taktyki przy opuszczonych wioskach? Raczej- kto pierwszy stanie i wyśle wojska na farmy ^.-
No i po co przejmować gracza jak można zająć opuszczoną wioskę bez większego trudu? Fakt.. może taka osoba dłuzej pogra i a nuż kupi to premium $.$
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja jestem wychowankiem starego stylu.Grałem na każdym.Najbardziej odpowiada mi stary i clasic.
style z koczowniczymi są badziewskie, w TOP będą same nOObki bo Pr0 odpadą.A styl szybszy[czyt.10] mnie dobija m.in rosnące poparcie.

nie ma to jak wypowiedź pr0 nad pr0, co ty człowieku wiesz o nowych światach???
jakie n00by prowadzą???:rolleyes: Jakoś na s13 tego nie widać, większość z topki to są gracze , którzy byli w topce na innych, starszych światach, nie są te światy do końca badziewne, faktem jest, że n00by nie raz po 500k pkt mają, ale cóż, ilośc barbarzyńskich na początku była zbyt duża i szybkość rozwijania za szybka, więc taka moja do ciebie uwaga, zanim coś napiszesz sprawdź to, a nie jedynie "klepiesz bo klepiesz" posta
 

DeletedUser39392

Guest
nie ma to jak wypowiedź pr0 nad pr0, co ty człowieku wiesz o nowych światach???
jakie n00by prowadzą???:rolleyes: Jakoś na s13 tego nie widać, większość z topki to są gracze , którzy byli w topce na innych, starszych światach, nie są te światy do końca badziewne, faktem jest, że n00by nie raz po 500k pkt mają, ale cóż, ilośc barbarzyńskich na początku była zbyt duża i szybkość rozwijania za szybka, więc taka moja do ciebie uwaga, zanim coś napiszesz sprawdź to, a nie jedynie "klepiesz bo klepiesz" posta

Noobki po 500k pkt może i sie zdarzają, ale prowadzą ludzie z top poprzednich światów...

Prędkość rozwijania się wiosek na s13 i s14 była stanowczo za wysoka, ale prędkość na nowych światach wydaje mi sie troche za mała (0.003 ->0.001, dlaczego nie użyć 0.002, a może to nie jest prędkość rozwoju barbarzyńskich??)
 

DeletedUser

Guest
dla wszystkich którzy uważają classic za świat dla nOObków (w szczególności dla pana Louen II) :

- jest takie coś jak poziomy jednostek (bardzo istotne na początku świata) istnieje ich aż! 10;)
I nad czym tu myśleć z owymi poziomami? Wioska z offem - klepie się poziomy do offa, z defem do defa...

- szlachcic po stracie nie kosztuje tak jak na nOObowskich światach 1 paczkę - tylko np jeśli to nasz 30 szlachcic to koszt wynosi 31 paczek:eek: 100 razy liczysz nim wyślesz <hehe>
Nie przeczę w tym aspekcie jest ciekawiej, ale nie powiem, że lepiej.

co to nam daje:
uniknięcie czegoś takiego co na innych światach nazwie pan bunkrem - trzeba pomyśleć nad dostawą deffa do wioski w odpowiednim czasie itd..
Tu was boli.:D Każdy kto choć trochę pomyśli wie jak owe bunkry rozbijać, ale to naprawdę wymaga umiejętności i znajomości szczegół mechaniki. Nie można pójść na łatwiznę i polecieć na urrraaaa... ew. Jak stado dzikich świń...

heh nie rośmieszaj mnie bunkruje wioskę wsadzając tam po 30k miecza, pik, powiedzmy 10k łuków i możesz sobie rozbijać swoje offy... (zero taktyki)
To samo co wyżej. Dokładna znajomość mechaniki i żaden bunkier nie straszny...

Nie oczywiście ludziki wstają o 3 w nocy by ich ataki doszły o powiedzmy 7;) to już nie jest nOObostwo:p
Ni w ząb nie odnosi się to do mojej wypowiedzi. Bonus nocny zapewnia życie normalnym graczom z rodziną, pracą i bardzo wyrównuje szanse jeśli chodzi o dostępność czasu.

wojny o farmy (nie żartuj). Dlaczego ludzie uważają, że koczownicze to ułatwienie ponieważ nie trzeba się koncentrować na początku na farmieniu innych tylko ten co ma więcej czasu (nie mylić z umiejętnościami) farmi sobie koczownicze i w ten sposób zdobywa przewagę nad innymi, później zajmuje sobie taką koczowniczą itd itd...
Cóż widocznie albo nie grasz zbyt dobrze, albo za mało czasu poświęciłeś na grę na światach z nowym stylem.
1. Pole minowe... Mówi Ci to coś?
2. Zacząłem przygodę z nowym stylem na s18 i na 20 przejętych wiosek przejąłem 2 opuszczone, z czego jedną minowałem przez około tydzień.

heh teraz to dołożyłeś - trzeba tylko tam się dostać a to nie jest już takie proste;) (chyba z koczownikami na tych nowych:p)
To jest bardzo proste- grałem i wiem.

na pewno nie gracze grający na classic'u:D:D:cool:
Nie obrażaj nas więc bo nie masz bladego pojęcia jak trzeba na nim kombinować...
Nikogo nie zamierzałem obrażać. Wiem co nie co o tym świecie i moim zdaniem, trzeba dużo siedzieć przed kompem, a nie kombinować.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
To ja może oficjalnie poinformuję, że ruszają światy 20 i 21 - http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=39907

Sprawa Classica była poruszona w rozmowach z Niemcami, jednak nie zdecydowali się oni przychylić do naszych sugestii i nie wyrazili zgody na to, aby któryś z tych światów był w takim stylu.
A jak już uprzedzałem niemal na początku wątku - to do nich należy decydujący i ostateczny głos w tej sprawie.
Może w przyszłości...
 

DeletedUser26724

Guest
No to teraz będzie się można było dostać do świata ze ,,starym" stylem:D Jak ja długo czekałem na tę chwilę:D:D:D:D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry