Świat 20/Classic II

  • Rozpoczynający wątek GdzieJestGroszek
  • Data rozpoczęcia

Jaki styl powinien mieć przyszły, wakacyjny świat?


  • W sumie głosujących
    289
Status
Zamknięty.

DeletedUser57340

Guest
Zagłosowałem na Classic II ponieważ nie grałem jeszcze na nim a to jest podobno trudny świat i chciałbym nauczyć się czegoś nowego.

PS. Bardzo dobrze opracowana propozycja.
 

DeletedUser

Guest
Tez zaglosowałem na Clasic II bo bede tam grał.
To jest najlepszy swiat tam mozna pokazac umiejetnosci.
A nie ze wioski sie same rozwijaja i pozniej nooby ida w szlachte i maja wioske praktycznie bez wysiłku.
Co do niemcow:D
Administracja powiedzcie niemcom ze kibicujecie im:D
to sie zgodza:)
 

DeletedUser58829

Guest
Mapka jest dziwna wolę normalną . Oczywiście chlania się jeszcze szybkość mam na dzieję że zaskoczą:) szybkością ;p
 

DeletedUser30574

Guest
zagłosowałem za classic'iem mimo że nigdy tam nie grałem. Chciałbym spróbować:rolleyes:
 

DeletedUser47127

Guest
Mapka jest dziwna wolę normalną . Oczywiście chlania się jeszcze szybkość mam na dzieję że zaskoczą:) szybkością ;p

Classic ma swojego specyficznego speeda, chyba, że powstanie classic podobny do rumuńskiego :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Sonda zamknięta, ponieważ przez ostatnie 48h pomimo przybywania nowych głosów rozkład sił nie zmienił się.

Oto wyniki:

Styl nowy: 56 głosów (21.54% ogółu głosów)
Styl stary: 52 głosy (20.00%)
Styl Classic: 130 głosów (50.00%)
Nie zamierzam grać: 22 głosy (8.46%)
 

DeletedUser17638

Guest
classic wygrał będzie pewnie ten głupi styl z barbarzyńskimi wioskami:mad:
Może tym razem admini zrobią coś dla użytkowników??
Tylko nie mówcie, że nie macie w tej sprawie nic do gadania:eek:
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Tylko nie mówcie, że nie macie w tej sprawie nic do gadania:eek:

To już wyjaśniłem dokładnie w tym temacie - wystarczy poszukać.

Podpowiem tylko, że gdy 3 miesiące temu robiliśmy podobną ankietę na dużo bardziej reprezentatywnej próbie (prawie 10-krotnie większej) i ze zwykłym pytaniem "jaki chcesz świat" (a nie tendencyjnym w stylu "wg mnie powinien być świat classic, mam nadzieję że też tak uważasz - głosuj") to rozkład głosów był "nieco" inny - i wówczas odpowiedź classic zyskała niecałe 4% poparcia.
Ale to tak na marginesie...
 

DeletedUser17638

Guest
Fakt nie czytałem wcześniejszych wypowiedzi - wiem, że nikt nie lubi tracić kasy - a firma, która jest nastawiona na nią tym bardziej - jednak jak już pisał autor jest kilkanaście światów z nowym (jak dla części graczy beznadziejnym) stylem. Pomyślcie zatem o graczach, którzy nie lubią wiosek koczowniczych, łuczników itd...
Pomyślcie o graczach - którzy cenią sobie trudniejszy poziom rozgrywki - z regułą zagrody, z drogimi szlachcicami itd.

Nie wszyscy jakoś pałają chęcią gry na światach - gdzie wyznacznikiem pozycji jest ilość godzin spędzonych przed komputerem - a nie ich doświadczenie w grze:)

Poza tym ta ankieta jest nieco starsza - i wtedy nie było tyle światów z nowym stylem co teraz (ale to tak na marginesie sz.p. kmic)
 

DeletedUser

Guest
zawsze na wakacje można by otworzyć dwa światy:
-jeden z barbarzyńskimi
-drugi classic lub świat w starym stylu
 

DeletedUser14139

Guest
ja tez jestem za classic bez bonusu nocnego z wieksza predkoscia jednostek,najlepiej zeby byl od poczatku wakacji
 

DeletedUser47127

Guest
Podpowiem tylko, że gdy 3 miesiące temu robiliśmy podobną ankietę na dużo bardziej reprezentatywnej próbie (prawie 10-krotnie większej) i ze zwykłym pytaniem "jaki chcesz świat" (a nie tendencyjnym w stylu "wg mnie powinien być świat classic, mam nadzieję że też tak uważasz - głosuj") to rozkład głosów był "nieco" inny - i wówczas odpowiedź classic zyskała niecałe 4% poparcia.

Wielu graczy nie zna nawet podstaw tej gry, nie umie się poprawnie posługiwać językiem polskim, gra na jak największej liczbie światów, odnosząc sukcesy w długości nie zostania farmą - jednak ogół, to ogół (niestety). Jestem ciekawy czemu Was tak interesują zyski Niemców :rolleyes: Czyżby wmawiacie graczom, że pracujecie charytatywnie, a w rzeczywistości jesteście pełnoprawnymi pracownikami InnoGames... Zadowólcie każdą grupę graczy, rozumiem, że każda firma dąży do maksymalizacji zysku, lecz powinna również się liczyć z popytem (czyt. z nami). Czemu w innych wersjach językowych gra po parę tysięcy graczy i Niemcy osiągają satysfakcjonujący dla siebie zysk, czemu admini z Anglii, Czech mogą się z nimi dogadać? Mam nadzieję, że zastanowicie się kilka razy, jak będziecie mieli zamiar wydać nowy świat, na temat jego stylu...

http://pl20.plemiona.pl/help.php?mode=server_info - miejmy nadzieje, że będzie on na zasadach classica, albo chociaż taki jak ś10 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22906

Guest
Nie rozumiem tego. Przeczytaj cały temat, bo:
1. Kmic napisał, że u nas classic był jednym z ostatnich, jaki wchodził w różnych krajach. Inaczej - ua nas wszedł jako u ostatnich.
2.
Jestem ciekawy czemu Was tak interesują zyski Niemców

To nie nas one tak bardzo interesują, tylko ich tak interesują. Ich, tzn. niemców.
Troche nieściśle. Naszych adminów też interesują zyski, ale ich własne, ponieważ admini otrzymują wypłatę za to stanowisko(dużą, małą - nie wiem; grunt, że dostają).
A jeszcze o zyskach. To chyba logiczne, że woli sięmiećwięcej, niż mniej. To już byłaby paranoja, żeby celowo robili to tak, aby mieć mniejsze zyski.

Kmic wspomniał, że classici są trudniejsze w obsłudze. Skąd wiesz, czy nie trzebaby adminów dokształcać?
(Żeby nie było wątpliwości, to ja tego nie stwierdzam. To tylko przypuszczalny dodatkowy koszt)

A teraz w ramach wytłumaczenia, ja nie bronię adminów, nie jestem adminem(potajemnie), ja tylko przekazuję prawdy, które Oni przekazali w różnych tematach, które to przeczytałem.

Pozdro,
 

DeletedUser47127

Guest
1. Kmic napisał, że u nas classic był jednym z ostatnich, jaki wchodził w różnych krajach. Inaczej - ua nas wszedł jako u ostatnich.
Nasz classic wystartował w tym samym czasie co angielski, tyle, że on był na innych zasadach. Tylko Niemcy, Anglicy, Rumuni i Polacy mają Classica - Rumuni i Anglicy mają na swoich zasadach, a w Niemczech minęła 3 runda.
2. To nie nas one tak bardzo interesują, tylko ich tak interesują. Ich, tzn. niemców.
Troche nieściśle. Naszych adminów też interesują zyski, ale ich własne, ponieważ admini otrzymują wypłatę za to stanowisko(dużą, małą - nie wiem; grunt, że dostają).

Zanim coś napiszesz, to przeczytaj czy to ma jakiś sens - z jednego zdania, nie wynika drugie.

A jeszcze o zyskach. To chyba logiczne, że woli sięmiećwięcej, niż mniej. To już byłaby paranoja, żeby celowo robili to tak, aby mieć mniejsze zyski.

W ekonomii występuję również pojęcie zysku ujemnego (potocznie strata), więc zanim te swoje mądre komentarze będziesz tworzył, skończ najpierw podstawówkę :D Firma dążąca do maksymalizacji zysku powinna również się liczyć z popytem, oni tworzą monopol - od nich zależy co wypuszczą, ale od nas zależy czy będziemy to chcieli. Oczywiście światy w stylu (nie mylić z wersją) 4.0 będą przez noobków najbardziej akceptowane, ale przez bardziej doświadczonych graczy już "trochę" mniej.

Kmic wspomniał, że classici są trudniejsze w obsłudze. Skąd wiesz, czy nie trzebaby adminów dokształcać?
(Żeby nie było wątpliwości, to ja tego nie stwierdzam. To tylko przypuszczalny dodatkowy koszt)

Od kiedy to admini zajmują się obsługą serwerów? Mi się zdaję, że to programiści robią, ale Ty wiesz i tak lepiej :rolleyes: Jakoś jeden serwer ze światem Classic działa, to czemu nie mógłby drugi?

A teraz w ramach wytłumaczenia, ja nie bronię adminów, nie jestem adminem(potajemnie), ja tylko przekazuję prawdy, które Oni przekazali w różnych tematach, które to przeczytałem.

Podaj linka z tym momentem, kiedy admini przyznali się, że otrzymują pieniądze za wykonywaną pracę na rzecz polskich plemion ;) I te prawdy wolałbym usłyszeć od admina, a nie od dzieciaka, który ma zamiar się podlizywać administracji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser57132

Guest
nawet nawet pomysl tylko powpieram ludzi... co mowia ze cos okolo we wrzesniu bo teraz koniec roku i poprwia sie oceny full nauki :) jestem za tak
 

DeletedUser

Guest
Heh fajnie by bylo otworzyc swiat w ten sam dzien w ktorym konczymy szkole:D
Była by podwójna radosc:)
 

DeletedUser21778

Guest
Oj nieee ^^

Wyjeżdżam 22 VI na oboz wiec nie mial bym jak grac ^ wracam jade na Olimpiade wiec ok. 20 VII mogą świat 20 postawić ;]

ambuś ;* nie kasuj mojego posta :pP


Glosuje na Clasic ponieważ trzeba otrzeć kurz/ż (nie wiem jak to sie pisze, zadaleko słownik) z tych graczy starych światów ^^
 

DeletedUser

Guest
ja jestem wychowankiem starego stylu.Grałem na każdym.Najbardziej odpowiada mi stary i clasic.
style z koczowniczymi są badziewskie, w TOP będą same nOObki bo Pr0 odpadą.A styl szybszy[czyt.10] mnie dobija m.in rosnące poparcie.
 

DeletedUser

Guest
To już wyjaśniłem dokładnie w tym temacie - wystarczy poszukać.

Podpowiem tylko, że gdy 3 miesiące temu robiliśmy podobną ankietę na dużo bardziej reprezentatywnej próbie (prawie 10-krotnie większej) i ze zwykłym pytaniem "jaki chcesz świat" (a nie tendencyjnym w stylu "wg mnie powinien być świat classic, mam nadzieję że też tak uważasz - głosuj") to rozkład głosów był "nieco" inny - i wówczas odpowiedź classic zyskała niecałe 4% poparcia.
Ale to tak na marginesie...

no skoro same nOObki przejmujący opuszczone głosowały to się nie dziw.Taka ankieta powinna być dla TOP200 każdego świata powiedzmy(no moze 150) aby było dużo głosów ale nie od nOObków.I wtedy byśmy zobaczyli który świat 'wygra'
 

DeletedUser

Guest
no skoro same nOObki przejmujący opuszczone głosowały to się nie dziw.Taka ankieta powinna być dla TOP200 każdego świata powiedzmy(no moze 150) aby było dużo głosów ale nie od nOObków.I wtedy byśmy zobaczyli który świat 'wygra'

heh top 200 zmieściłbym sie:D
Ale kamikadze polowa osob moze glosowac polowa ni.
to troche takie dziwne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry