Świat 20/Classic II

  • Rozpoczynający wątek GdzieJestGroszek
  • Data rozpoczęcia

Jaki styl powinien mieć przyszły, wakacyjny świat?


  • W sumie głosujących
    289
Status
Zamknięty.

DeletedUser16256

Guest
Witam
Jak dla mnie to S20 mogł by byc jak S10 i tyle...jest tylko 1 taki swiat a reszta jest wolna...kolejny wolny jeju po co

te wioski ze same sie rozwijaja jest spoko pomysłem ale bardzo utrudnia gre.
 

DeletedUser19045

Guest
Witam
Jak dla mnie to S20 mogł by byc jak S10 i tyle...jest tylko 1 taki swiat a reszta jest wolna...kolejny wolny jeju po co

te wioski ze same sie rozwijaja jest spoko pomysłem ale bardzo utrudnia gre.

problemy z liczeniem? nie tylko s10 ma prędkość x2 niż normalnie i jest to bezsensu taki speed. przez to świat staję się legowiskiem dla noobow i aż odechciewa się grać.
classic 2 i powrót tts-u to by się przydało:) zresztą st.gw też mogła by być na s20:))
 

DeletedUser

Guest
problemy z liczeniem? nie tylko s10 ma prędkość x2 niż normalnie i jest to bezsensu taki speed. przez to świat staję się legowiskiem dla noobow i aż odechciewa się grać.
classic 2 i powrót tts-u to by się przydało:) zresztą st.gw też mogła by być na s20:))

Ale nie ma świata speed x2 bez bonusu nocnego ze starym stylem !!!
Więc jak się nie znasz to proszę ale się nie wypowiadaj!

I jeszcze jedno na żadnym z nich już nie można się rejestrować!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@kmic

Z tego co się orientuję w innych krajach na serwerze gra od 3-5k ludzi i też jakoś te serwery ciągną. Główny zysk na pewno firma otrzymuje z reklam, a nie z kont premium, a przynajmniej według mnie tak to właśnie wygląda.

Z tego co Ja sie orientuje to 50% reklam "wpuszczanych na ekran"
to są "produkty" Innogames
Czyli reklamują w swojej grze inne swoje gry xD:)
Wiec co do przychodów z reklam to z Tobą sie nie zgodzę xD
 

DeletedUser

Guest
Jedno i to samo... Zamiast generować zyski z reklam,- generują je w innych grach swojej produkcji.
 

DeletedUser10996

Guest
Speed 2 bez bonusu nocnego? Masochiści.


Oczywiście Classic jest najlepszy, taka miła egzotyka.
 

DeletedUser

Guest
Z tego co Ja sie orientuje to 50% reklam "wpuszczanych na ekran"
to są "produkty" Innogames
[...]

Z tego, co ja się orientuję, to InnoGames ma do tej pory dwie gry - Die Stämme (Plemiona) oraz The West - nowy projekt jakiś o którym mało wiadomo... A reklamy pochodzą głównie ze stajni GameForge (OGame, Ikariam, etc.) chociaż zdarzają się i takie, które swoim występowaniem mnie zaskakują (typu "To nie żart! Jesteś 1000000 osobą na tej stronie! Kliknij >TU< aby odebrać nagrodę").

A do tematu: obecny wynik ankiety mówi sam za siebie;)
 

DeletedUser22906

Guest
@kmic, wybawiłeś mnie.

A o dochodach to przeczytałem w jakimśtam temacie, było to napisane przez któregośtam administratora, że admini otrzymują wypłatę za to stanowisko.
Jak znajdę, to wyśle linka.

[Fundusz Kubusia Puchatka...]
1. Grunt, że tak fundusz się nazywa.
2. Może gdzieśtam indziej jeszcze budują kopalnie, chociażby za granicą(nawet daleko).

Ale wróćmy do normalności...

[Nasz Klient, Nasz Pan]
Cóż, większość woli nowy styl(mówię o większości w grze, a nie na tym forum), więc ta zasada pasuje.

[czemu classic był opcją ankiety]
Może spodziewali się takiego wyniku z tego co bywa na forum? Tutaj wszyscy idą za classiciem(no, z drobnymi wyjątkami). Zresztą, to jest zwykłe gdybanie.
 

DeletedUser14772

Guest
The West

Z tego, co ja się orientuję, to InnoGames ma do tej pory dwie gry - Die Stämme (Plemiona) oraz The West - nowy projekt jakiś o którym mało wiadomo... A reklamy pochodzą głównie ze stajni GameForge (OGame, Ikariam, etc.) chociaż zdarzają się i takie, które swoim występowaniem mnie zaskakują (typu "To nie żart! Jesteś 1000000 osobą na tej stronie! Kliknij >TU< aby odebrać nagrodę").

A do tematu: obecny wynik ankiety mówi sam za siebie;)

mógł byś mi podać stronkę do tego "The West"
 

DeletedUser

Guest
Cóż, większość woli nowy styl(mówię o większości w grze, a nie na tym forum), więc ta zasada pasuje.

Ta "większość" czasami nie jest w stanie złożyć poprawnie w języku Polskim (tak tak! w naszym rodzimym języku!) jednego zdania, zastawiając się "dyzkleksjami" (autentyczna nazwa przytoczona przez jednego z rozmówców, kiedy skrytykowałem go, że nie mogę zrozumieć jego bełkotu) lub innymi wytworami. I tacy właśnie ludzie "rządzą" wynikami ankiet w grze.

[czemu classic był opcją ankiety]
Może spodziewali się takiego wyniku z tego co bywa na forum? Tutaj wszyscy idą za classiciem(no, z drobnymi wyjątkami). Zresztą, to jest zwykłe gdybanie.

Gdyby wszyscy gracze głosowali zgodnie z zasadami gry wyniki byłyby nieco bardziej podobne. Ale jakie szanse ma jeden normalny gracz głosujący na Classica w starciu z maniakiem grającym na kilku(nastu?) multikontach każdym świecie który się pojawi i oddającym około dziesięć głosów z dziesięciu różnych kont (znam takie przypadki choćby z mojego miasta). Pozwól, że Ci odpowiem - żadne. I właśnie dlatego ankieta jest tu - na Forum administracja częściej wyłapuje i nagradza multikonta.

To tyle z mojej strony, pozdrawiam.
 

DeletedUser22906

Guest
Cóż, co z tego, że nie jest w stanie słożyć zdniania, nawet jak są dyzlektykami. Grunt, że dostarczają niemcom kasy.

Cóż, takie przypadki to nawet w tym jednym temacie mogą się zdażyć. Zobacz sobie ile osóbek głosowało na classic, a ile sięo tym wypowiedziało i jak oceniasz, czy oni wszyscy mogą mieć multikonto? Jasne, dokładnie tak samo ja mogę miećmultikonto z jakimś kimś, kto głosował za nowym stylem. Widzisz, różnie to bywa.

Pozdro,


@edit.
Czemu mam się podlizywać administracji? Niektórych adminów/moderatorów lubię, niektórych nie, mam 1 nowego warna, ale nie mam faktycznie powodu do podlizywania się. Takie jest moje zdanie. A że jest podobne do wersji administracji...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Cóż, takie przypadki to nawet w tym jednym temacie mogą się zdażyć. Zobacz sobie ile osóbek głosowało na classic, a ile sięo tym wypowiedziało i jak oceniasz, czy oni wszyscy mogą mieć multikonto? Jasne, dokładnie tak samo ja mogę miećmultikonto z jakimś kimś, kto głosował za nowym stylem. Widzisz, różnie to bywa.

Pozdro,

Nie każdy musi wypowiedzieć się w temacie. Wystarczy, że bacznie obserwuje:)

//edit: albo mi się wydaje, albo usilnie podlizujesz się administracji... Czyżbyś miał coś na sumieniu?

//edit 2: jacek, przelicz sobie ilość osób które wypowiedziały się w tym temacie za Classiciem i porównaj z pozostałymi osobami, które wypowiedziały się w temacie. Podejrzanie dziwne, nie? (czyżby kilkanascie multikont?!)
I dodatkowo porównaj ilość osób, które się wypowiedziały z ilością głosów w ankiecie (Też dziwne? Szczególnie proporcja głosów na nowy styl do wypowiedzi o nowym stylu).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19597

Guest
Moim zdaniem przyda sie wakacyjny 2x szybszy Classic albo stara wersja(s1). To będzie najlepiej moim zdaniem :)
 

DeletedUser

Guest
Czy jest uwzględniony styl nowy ale bez 4.0??? Czasami mnie trafiało na classicu jak trzeba było budować ciągle nowe pałace.

edit: Dałem na classic z 10 jednostkami, bo chyba tam o to chodziło :confused:(chociaż wolałbym normalną ilość jednostek tylko żeby te monety były)
(poza edytem)Nie chcesz nie czytaj :p Nie można zrobić classica "pomieszańca" na którym by była jedyna różnica z wybijaniem monet?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Z tego, co ja się orientuję, to InnoGames ma do tej pory dwie gry - Die Stämme (Plemiona) oraz The West - nowy projekt jakiś o którym mało wiadomo...

A wręcz półtora gry... bo The West jest na razie tylko w wersji beta - jeden testowy świat w niemieckiej wersji językowej, którego prędkość działania jest (jak dla mnie) dość dyskusyjna... mimo zamkniętej rekrutacji i zaledwie nieco ponad 1000 aktywnych kont... i na którym co parę dni pojawia się coś nowego, coś się zmienia w mechanizmie gry, pojawiają się kolejne modyfikacje usprawniające grę... i wychodzą kolejne błędy (na skutek jednego z nich miałem ostatnio prawie 3 dni w których nie mogłem nic zrobić, bo każde kliknięcie wywoływało jedynie komunikat w stylu "Invalid server response", mimo że wszystkim dookoła działało normalnie) - prawdziwa beta :p

A że ktoś się pytał o adres to podpowiem: http://www.the-west.de/
Można obejrzeć screeny, można popałętać się po forum, można poczytać pomoc... oczywiście pod warunkiem znajomości języka niemieckiego. :)
Trwają prace nad kolejnymi wersjami językowymi, oczywiście także i polską, która jest w ścisłej czołówce... z tego co widzę to większy postęp prac ma tylko wersja angielska i... rumuńska(!). Ot, taka ciekawostka przyrodnicza. ;)
Nie należy jednak wyciągać z tego żadnych pochopnych wniosków o zbliżających się szybko startach gry w tych krajach... w końcu na chwilę obecną cały czas nie mamy ani jednego stabilnego serwera nawet w Niemczech - a na pewno one, siłą rzeczy, będą pierwszym krajem w którym ruszy regularna gra.

A wracając do tematu - fajnie się czyta Wasze pomysły. :) Zaczęło się od Classicu, teraz już widzę Classic z monetami, speed-Classic, niedługo będzie Classic z rycerzem, czekam z niecierpliwością na Classic z wioskami koczowniczymi :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
[...]
A wracając do tematu

A już miałem przypomnieć, że to dyskusja o przyszłym świecie gry, a nie o The West:) Zainteresowanemu linkiem przesłałem go na PM, coby nie spamować tutaj.

fajnie się czyta Wasze pomysły. :) Zaczęło się od Classicu, teraz już widzę Classic z monetami, speed-Classic, niedługo będzie Classic z rycerzem, czekam z niecierpliwością na Classic z wioskami koczowniczymi :rolleyes:
Proszę zauważyć, że założona przeze mnie dyskusja miała na celu porównanie starego i nowego stylu ze stylem zwykłego Classica, bez wiosek koczowniczych, bez rycerza, przedmiotów, ewentualnie z bonusem nocnym, ale jeśli go nie będzie nic ogromnie strasznego się nie stanie.

Pozdrawiam,
 

DeletedUser14772

Guest
ja zagłosowałem na "Nie obchodzi mnie - nie będę grał" ponieważ żeby naprawdę wczuć się w plemiona trzeba grać na jednym świecie (w moim przypadku na świecie 6) i mi właśnie ten styl najbardziej odpowiada (styl "nowy" rycerz, łucznicy, łucznicy na koniu, monety, bez samo rozwijających się wiosek) ale myślę że dobrze by było zrobić tan świat dla weteranów tej gry i dać go na Classic II lub styl "stary" (bez rycerza, łuczników, łuczników na koniach, monet)
 

DeletedUser60868

Guest
Ja jetem za tym aby świat 20 był taki jak 10 tylko z wioskami samorozwjajoncymi się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser47127

Guest
Prosiłbym ze swojej strony adminów o to, żeby zwracali uwagę na to, kto jakim stylem piszę swoją wypowiedź na temat wyboru stylu świata wakacyjnego. Oczywiście Classic II ze względu na trudność tego świata: zaniżone wydobycie, zwolnienie rekrutacji wojsk, przy jednoczesnym zwiększeniu prędkości ich marszu, 10 poziomów jednostek, zasada zagrody oraz 'paczek', bazowany na starym stylu. Ze swojej strony chciałbym tylko poprosić o bonus nocny.

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie głosu ludu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry