Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
No i tak to właśnie jest z Tobą :) trzeba napisać post inny niż wszystkie i się gubisz :) trzeba coś zaargumentować też się gubisz :)
No nic, przynajmniej wszyscy widzą, że kłamiesz :) ja się nie muszę tłumaczyć, bo nic takiego nie napisałem, a Ty nie potrafisz ani udowodnić, że napisałem, ani przyznać się do błędu, bo wiesz, że tego nie zrobiłem :) zgaszony jak pet, cya
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie gubie sie tylko nie zajmuje sie wyszukiwaniem postow łebkow ktorzy z powodu jakiegos bolu dupy wypisują farmazony. Pamietam jakiego pajaca z siebie robiles na 147, teraz tutaj oporowo. Znajde, pokaze Ci ,to Cie znow wetnie na 2 dni, wrocisz i dalej bedziesz produkowal jakis belkot nie wiadomo w jakim celu. Jestes daremny kolego.
Walniesz na koncu ze zgasiles jak peta, mając jednoczesnie status turbodebila i myslisz ze komus zaimponujesz?
Daj sobie spokoj bo za krotki jestes.
Lubie sie bawic forumowymi pieniaczami ale Ty zrobiles sie męczący. A przede wszystkim jalowy.
Jestes po prostu stratą czasu, wybacz.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Nie gubie sie tylko nie zajmuje sie wyszukiwaniem postow łebkow ktorzy z powodu jakiegos bolu dupy wypisują farmazony. Pamietam jakiego pajaca z siebie robiles na 147, teraz tutaj oporowo. Znajde, pokaze Ci ,to Cie znow wetnie na 2 dni, wrocisz i dalej bedziesz produkowal jakis belkot nie wiadomo w jakim celu. Jestes daremny kolego.
Walniesz na koncu ze zgasiles jak peta, mając jednoczesnie status turbodebila i myslisz ze komus zaimponujesz?
Daj sobie spokoj bo za krotki jestes.
Lubie sie bawic forumowymi pieniaczami ale Ty zrobiles sie męczący. A przede wszystkim jalowy.
Jestes po prostu stratą czasu, wybacz.
No to znajdź i mi pokaż, to zamilknę :)
 

Emdeka

Łucznik
Wynik reakcji
338
Ej crvena zvenada jak piszesz takie ***** posty to chociaż o polowe krótsze je rób to nie forum naukowe gdzie trzeba bronić swojej tezy na tysiące argumentów, tu nawet nikt nie daje milosci żeby to czytać xd

@down proszę, zacenzurowalem
 
Ostatnia edycja:

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
No i proszę, kolejny argument na hipokryzję smutka, całe plemię darm ściągnął :p
W sumie sprytne, ciskasz wszystkich żeby nie grali na darmach, udaje Ci się, grają w jednym członie bez darm, a Ty wjeżdżasz na białym koniu z pięcioma członami darm i nikt nie ma do Ciebie podjazdu bo w każdej sytuacji masz przewagę liczebną
No i grasz bez dyplo, same profity
 

Deleted User - 699847453

Guest
No i proszę, kolejny argument na hipokryzję smutka, całe plemię darm ściągnął :p
W sumie sprytne, ciskasz wszystkich żeby nie grali na darmach, udaje Ci się, grają w jednym członie bez darm, a Ty wjeżdżasz na białym koniu z pięcioma członami darm i nikt nie ma do Ciebie podjazdu bo w każdej sytuacji masz przewagę liczebną
No i grasz bez dyplo, same profity

o_O
Ciekawe, czy się podzieli
 

Deleted User - 698598154

Guest
Jestes niesamowicie zakompleksiony;)
I dalej nie mozesz przebolec ze Cie tyle razy upokorzylem widzę xDD
Zrob jeszcze ze 4 takie plemiona, walnij 50 postow płaczącej ameby to moze dojdziesz do siebie hehehe

Zmien sobie jeszcze nick na smuteczekk a potem wklej staty i napisz ze gram jak łajza xD
No tak zafascynowanego pionka to jeszcze nie spotkalem.
Pochlebiasz mi:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Myslisz?
A ja uslyszalem z wyrzutem ze przez moje gadanie P i Speed wbilo. I ze beda grac na 1 plemie i bez darm, czyz to nie piękne?:) jesli oczywiscie sie na deklaracji nie skonczy?

Mylisz sie Judaszu sądząc ze ludzie nie są zdolni do postępu. Slowo Ci daje ze znam mase graczy ktorzy nauczyli sie grac samodzielnie, zyskali satysfakcje i niezlą zabawe dzieki temu.
Gdyby tak nie bylo to nie marnowalbym czasu na prostowanie jakis ameb ,uznajac ze sie nic zrobic nie da i nalezy sie tylko przygladac.
Ta histerycznosc to taki odruch obronny, ale mają poczucie ze ta ich gra jest obciachowa. Mają. Przeciez to nie są pierwsze przypadki :)
Przecież krystek grał u ciebie na 123. A na 137 i jak widziałem na 147 to początek wbijal na darmach. Na 137 do tego kretowal i wbił kose. To chyba nauka nie poszła. I gra u ciebie znów. Jakim cudem.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie znam tych sw. Krystek gral u mnie raz. Zalewniam Cie ze ani nie bedzie kretowal ani nie wbije kosy.
Nawet takie łebki z adhd maja zbyt duzy szacunek do naszej gry.

A to nie od dzisiaj wiadomo ze sky jest troszke niedorozwiniety i swoja argumentacje wlasnie na takich tematach opiera xD
Pewnie sobie jeszcze w profil wstawi i bedzie sie 2 latado tego onanizowal ze smuteczek tez nie ma rączek hehehe
Cudny jest :)
Ja naprawde zachodze w glowe skad te masowki wydzieraja takich debili, i jak Keymila psycha to znosi.
Toz ja bym typa 2 dnia usunał za tępotę;p
 

DeletedUser198884

Guest
Mod by mądrze zrobił, gdyby ten temat sklonował i przeniósł do działu świata 150, ale tylko się boje, że tam by wszystkie posty pokasował, jako niezgodne z tematem. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry