Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 698598154

Guest
A jakze ,Twoj ziomeczek z plemienia tak bardzo chce zaistniec ,ze bije kolejne rekordy w byciu debilem.
Ktos mi od Was napisal ze tak pajacuje tu bo graczem jest marnym, co go przejmowali nieraz na etapie 1 wioski i zebym go nie wiązal z elitą sPeed.
No nie mnie oceniac, ale tutaj zajebiscie zabawia. Az bym go sobie do domu wział xD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Nie znam tych sw. Krystek gral u mnie raz. Zalewniam Cie ze ani nie bedzie kretowal ani nie wbije kosy.
Nawet takie łebki z adhd maja zbyt duzy szacunek do naszej gry.

A to nie od dzisiaj wiadomo ze sky jest troszke niedorozwiniety i swoja argumentacje wlasnie na takich tematach opiera xD
Pewnie sobie jeszcze w profil wstawi i bedzie sie 2 latado tego onanizowal ze smuteczek tez nie ma rączek hehehe
Cudny jest :)
Ja naprawde zachodze w glowe skad te masowki wydzieraja takich debili, i jak Keymila psycha to znosi.
Toz ja bym typa 2 dnia usunał za tępotę;p
Ale tu przecież nie o to chodzi. Ty podobno uczysz ich przynajmniej gry bez miliona dodatków i robisz z nich szanujących graczy. To czemu jak u ciebie nie grają to już przestają tak grać. Są graczami bez rączek. Tego jestem ciekaw.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Moze przesiąkają znupieniem. Krystek gral w Speed pozniej, bo go na 135 nie chcielismy. Moze dostosowal sie do standardow?, jego pytaj.
Poza tym nie gralem tam i ciezko mi skomentowac, nie wiem co zrobil.
Ja odpowiadam za swoje plemie, nie historie kazdego gracza ktory sie przewinal.
Znalazbys jeszcze mase takich przykladow pewnie.. Polowa moich graczy przyszla z masowek lvl dramat. Taka prawda. Ale nie biore odpowiedzialnosci za ich gre w innych plemionach.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Moze przesiąkają znupieniem. Krystek gral w Speed pozniej, bo go na 135 nie chcielismy. Moze dostosowal sie do standardow?, jego pytaj.
Poza tym nie gralem tam i ciezko mi skomentowac, nie wiem co zrobil.
Ja odpowiadam za swoje plemie, nie historie kazdego gracza ktory sie przewinal.
Znalazbys jeszcze mase takich przykladow pewnie.. Polowa moich graczy przyszla z masowek lvl dramat. Taka prawda. Ale nie biore odpowiedzialnosci za ich gre w innych plemionach.
137 było wcześniej, a tam była wrzucona kosa, krety i darmy. To odpowiadaj za swoje plemie, ale nie mów że twoi gracze są tacy tacy i tacy. Bo on grał na 123 u ciebie i gra teraz. A między tymi światami według twoich standardów byl graczem bez rączek
 

Deleted User - 698598154

Guest
Byc moze, wyjasnie to sobie z nim. Nie lubie kiedy ktos psuje renome , nawet grajac w masowkach. Niech sie odniesie.
Ale naprawde nie jestem w stanie kontrolowac poczynan kazdego szczegolnie na sw na ktorych nie gram
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Tez zjadam i darmy i ich samych.
Swiat za swiatem kasujemy jak leci.
Tylko przy okazji nie gram z takimi frajerami. Ty zas owszem, co jest pewną hipokryzja, bo niejako przykladasz do tego rękę.
Wolno Ci, to nie jest zbrodnia.
Ale niech Ci nie przeszkadza że probuje zwalczac kiepską mentalnosc. Im jej będzie mniej tym lepiej dla tej gry, mi nie chodzi o zadną prywate.
Zobacz do jakiego miejsca doszlismy, wystarczy skrytykowac to ze ktos jest oszustem, nie szanuje innych graczy, a przeciez oni tę grę tworzą, a na FO rozlega się histeryczny jazgot jakis pionkow dla ktorych bycie łajzą to jest jakies sacrum mam wrazenie.
Zamiast utkac dupe i siedziec cicho, to się egzaltują i produkują jakies brednie stawiając wszystko na glowie.
Chwilami się czuje jak w monty pythonie:)
Ja tylko odpowiadam. Nie pisze innych postow. Nie tyram tez "przypakowych" graczy.

Raczej mętnie się tlumaczyc probują, bo są zawstydzeni, często bardzo nerwowo.
Mnie to nie wkurza bo przeciez co swiat przerabiam setki takich orzeszkow na mapie. Nie budzi to moich emocji.

No to raczej ze w ten sam, a spodziewales sie ze nagle zaczne pisac cos zupelnie innego? Mam swoje zdanie, nie motam się;)
można tak w kółko się kręcić bez końca. póki co możemy sobie jedynie światopoglądowo podyskutować, ale lada moment gra się zacznie i będzie można zweryfikować tą legendarną, krystalicznie czystą grę o której tyle mówisz.
pozostali nie muszą nic nikomu udowadniać, skoro już na starcie zostali zdiagnozowani jako frajerzy i nupiarze bez rączek. generalnie mam to w dupie, bo przez lata gry w P! nasłuchałem się już miliona bajek, włącznie z "piętnastoma członami", "układami w supporcie" czy byciem protegowanymi iluminatów i reptilian.

podobnie jak w twoim przypadku, nie wzbudza to u mnie emocji. śmiech co najwyżej, ale to akurat zdrowe - gra ma bawić.
kto realizuje tutaj jakieś "wyższe" potrzeby, ten powinien się nad sobą zastanowić.
Nic nie przebije wyspy jaką miały Misie na ś125, gdzie przy evencie "czarodziejska galeria" wioski które pojawiają się na mapie nie miały nawet jednego wolnego pola między naszymi wioskami i zrespiły się w formie okręgu, na około plemienia (aż załuje że nie mogę znaleźć screena)
raczej s46 i droga mleczna (północno-zachodnia ćwiartka). ilość wiosek myślę że spokojnie czterocyfrowa.
krasnoludki i leśne elfy narespiły wiosek zanim to się stało modne ;)
 

Waszprzeciwnik

Zwiadowca
Wynik reakcji
944
Nie znam tych sw. Krystek gral u mnie raz. Zalewniam Cie ze ani nie bedzie kretowal ani nie wbije kosy.
Nawet takie łebki z adhd maja zbyt duzy szacunek do naszej gry.

A to nie od dzisiaj wiadomo ze sky jest troszke niedorozwiniety i swoja argumentacje wlasnie na takich tematach opiera xD
Pewnie sobie jeszcze w profil wstawi i bedzie sie 2 latado tego onanizowal ze smuteczek tez nie ma rączek hehehe
Cudny jest :)
Ja naprawde zachodze w glowe skad te masowki wydzieraja takich debili, i jak Keymila psycha to znosi.
Toz ja bym typa 2 dnia usunał za tępotę;p
Tak samo my się zastanawiamy jak twoja psycha zniesie sumie...
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.750
Mod by mądrze zrobił, gdyby ten temat sklonował i przeniósł do działu świata 150, ale tylko się boje, że tam by wszystkie posty pokasował, jako niezgodne z tematem. ;)

To jest tylko przedsmak tego co będzie, jak sama nazwa tematu wskazuje "dyskusja PRZEDstartowa" prawdziwy zjazd jak z rollercoaster'a zacznie się pewnie dopiero po starcie w "dyskusji O świecie 150" o_O

giphy.gif

# tak się pewnie będzie czuł moderator ś150 :D:D:eek:
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.750
Niech mi ktoś wyjaśni wkoncu czemu na niego/nią jest taki pocisk xd i czemu jest aż tak znienawidzony i niech to ładnie opiszę dziękuję xd

Ja wczoraj umierałem ze śmiechu jak czytałem np. to:

Najprościej to limit działa na wszystko,do limitu liczy się każda zrabowana surka + eko ,więc nie możesz mieć więcej surki niż limit
no liczy surke ile z eko dostajesz + ta z farmy i jest limit
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
# tak się pewnie będzie czuł moderator ś150 :D:D:eek:
strzelam ze Łukasz i Maegor.
edit: jednak pudło w 50%, bo nie ogarnąłem ;p

Niech mi ktoś wyjaśni wkoncu czemu na niego/nią jest taki pocisk xd i czemu jest aż tak znienawidzony i niech to ładnie opiszę dziękuję xd
to poczytaj typa. nienawiść to raczej nie jest to uczucie które wzbudza.
 
Wynik reakcji
228
można tak w kółko się kręcić bez końca. póki co możemy sobie jedynie światopoglądowo podyskutować, ale lada moment gra się zacznie i będzie można zweryfikować tą legendarną, krystalicznie czystą grę o której tyle mówisz.
pozostali nie muszą nic nikomu udowadniać, skoro już na starcie zostali zdiagnozowani jako frajerzy i nupiarze bez rączek. generalnie mam to w dupie, bo przez lata gry w P! nasłuchałem się już miliona bajek, włącznie z "piętnastoma członami", "układami w supporcie" czy byciem protegowanymi iluminatów i reptilian.

podobnie jak w twoim przypadku, nie wzbudza to u mnie emocji. śmiech co najwyżej, ale to akurat zdrowe - gra ma bawić.
kto realizuje tutaj jakieś "wyższe" potrzeby, ten powinien się nad sobą zastanowić.

raczej s46 i droga mleczna (północno-zachodnia ćwiartka). ilość wiosek myślę że spokojnie czterocyfrowa.
krasnoludki i leśne elfy narespiły wiosek zanim to się stało modne ;)
To bylo wtedy cos ^^ pamiętam, glosny temat ;) tymczasem na niecala dobe przed startem swiata mamy liczbe graczy bliska 10k, czyli tak jak wspominalem wczesniej, lekko ponad 10 tysiecy nas bedzie, no chyba, ze zrobia jeszcze kilka takich plemion jak ten caly zon.. ^^
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
@złyy banan jakbyś był w temacie na bieżąco.. wiedziałbyś że to już odgrzany kotlet. Tym bardziej jak dodajesz taką dużą grafikę z łaski swojej schowaj ją w spoiler :mad:

żyłka Ci pęknie zaraz
pozatym nie mam obowiązku czytać wszystkiego bo w większości tu sie albo ktos wyzywa albo gadaj o realu i o mbappe XD
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.750
żyłka Ci pęknie zaraz
pozatym nie mam obowiązku czytać wszystkiego bo w większości tu sie albo ktos wyzywa albo gadaj o realu i o mbappe XD

Co nie zmienia faktu że używanie opcji "edytuj" nie jest jakoś wybitnie trudne, a wstawianie samej grafiki na całą stronę, nie wnosi zupełnie nic nowego do dyskusji. Obowiązek przestrzegania zasad panujących na forum już masz, jak każdy inny użytkownik (łącznie ze mną) ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry