Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy Gracze!

Tym razem wyjątkowo wcześniej, bo jeszcze PRZED ogłoszeniem ustawień oraz daty startu zapraszamy do dyskusji przedstartowej o świecie 150.
Pierwsze informacje na jego temat pojawiły się w tym temacie, więcej szczegółów już niebawem.

Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Na przeczekanie można wbić na ten 149,mam nadzieje że limit nie będzie bardzo mały,tak do 1-2 mln by można było farmić to będzie git.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Więcej niż 1kk nie będzie
Obstawiam koło 500k
Ale prędkość pewnie 1,2 lub 1'6
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
A tu prędkość 0,5 by mógł wygrać najlepszy gracz,a nie ten co najwięcej czasu xDDDD
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
No wiesz jak prędkość mniejsza to znaczy ,że lepiej trzeba zarządzać zasobami itp. w czym lepszy gracz sobie lepiej poradzi niż głupkowato wysyłać offy
 
Wynik reakcji
59.447
Gracze niefarmiący to pajace co sobie klikaja w plemiona trzy razy dziennie bo nie palą i się nudzą na przerwie w pracy

To tak jakby w wowie albo innym metinie robic eventy dla 5 poziomowcow

Dac nielimitowana farme na kazdy nastepny swiat i cieniasow sie pozbedziemy
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Ale z tego co widzę to płaczą tylko dzieci co grają na światach bez farmy,ja jako że wolę farmę to mi limit nie przeszkadza,wkońcu ile można farmić????
 
Status
Zamknięty.
Do góry