Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Zord nie chodzi o "niechcący", ani o darmy po wspolplemiencach ktorzy musieli skonczyc.
Chodzi o frajerow, ktorzy intencjonalnie tworza sztuczne konta, (multi inne osoby) ktore ułatwiają start. Pod siebie, tych ktorzy są za słabi na uczciwą grę.
To chyba kazdy rozumie.
Przykre ze schodzisz do udawania małobystrego żeby bronic takiej gry.
Tylko dlatego ze masz ekipe ktora gra jak gra i jest wysmiewana.
O i wlasnie dlatego ze ta gierka jest smieszna i w istocie o nic tak żałosnie wyglada ta pajacerka na fo w obronie łajz..
Nie musisz sie produkowac bo juz pisales ktora "gra" jest Ci blizsza:)
Pozrdawiam
no ja od paru światów na dzień dobry zjadam darmy takich frajerów. skad zalozenie ze darmy zawsze ulatwiaja start tym ktorzy je robią? to wbrew pozorom wcale nie jest łatwa sprawa ogarnac kilka kont, zwlaszcza gdy biorą się taką grę typy co nie potrafią nawet dobrze ogarnąć jednego. efekt taki że po prostu wiosek jest wiecej w tym początkowym tyglu, a teren i tak koniec końców zgarnia jedno plemię.
nigdzie nie schodzę, ironizuję.
"moja ekipa" nie może być wyśmiewana bo jeszcze nie zdążyła nawet minuty rozegrać, ale jeżeli chodzi o plemiona które się na nią składają, to jakoś nie widziałem by pośmiewiskiem było Speed, P! czy PLN. bólu dupy przegrywów nie liczę, bo to jest to przysłowiowe szczekanie psów towarzyszące przejazdowi karawany.
ty tym bardziej nie musisz się produkować. spokojnie, jeżeli w Drodze Mlecznej są jakieś obce cywilizacje, to jednym z pierwszych sygnałów jakie od nas odbiorą będzie "Smutek gardzi darmami, botami i śmieciograjkami".
rowniez pozdrawiam
 

Deleted User - 698598154

Guest
Tez zjadam i darmy i ich samych.
Swiat za swiatem kasujemy jak leci.
Tylko przy okazji nie gram z takimi frajerami. Ty zas owszem, co jest pewną hipokryzja, bo niejako przykladasz do tego rękę.
Wolno Ci, to nie jest zbrodnia.
Ale niech Ci nie przeszkadza że probuje zwalczac kiepską mentalnosc. Im jej będzie mniej tym lepiej dla tej gry, mi nie chodzi o zadną prywate.
Zobacz do jakiego miejsca doszlismy, wystarczy skrytykowac to ze ktos jest oszustem, nie szanuje innych graczy, a przeciez oni tę grę tworzą, a na FO rozlega się histeryczny jazgot jakis pionkow dla ktorych bycie łajzą to jest jakies sacrum mam wrazenie.
Zamiast utkac dupe i siedziec cicho, to się egzaltują i produkują jakies brednie stawiając wszystko na glowie.
Chwilami się czuje jak w monty pythonie:)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
765
Tez zjadam i darmy i ich samych.
Swiat za swiatem kasujemy jak leci.
Tylko przy okazji nie gram z takimi frajerami. Ty zas owszem, co jest pewną hipokryzja, bo niejako przykladasz do tego rękę.
Wolno Ci, to nie jest zbrodnia.
Ale niech Ci nie przeszkadza że probuje zwalczac kiepską mentalnosc. Im jej będzie mniej tym lepiej dla tej gry, mi nie chodzi o zadną prywate.
Zobacz do jakiego miejsca doszlismy, wystarczy skrytykowac to ze ktos jest oszustem, nie szanuje innych graczy, a przeciez oni tę grę tworzą, a na FO rozlega się histeryczny jazgot jakis pionkow dla ktorych bycie łajzą to jest jakies sacrum mam wrazenie.
Zamiast utkac dupe i siedziec cicho, to się egzaltują i produkują jakies brednie stawiając wszystko na glowie.
Chwilami się czuje jak w monty pythonie:)
Ty sam ich napędzasz do gadania o tych darmach bo próbują cię wkurzyć ale widzę, że ciągle odpisujesz w ten sam sposób haha więc spływa jak po kaczce
 

Deleted User - 698598154

Guest
Ja tylko odpowiadam. Nie pisze innych postow. Nie tyram tez "przypakowych" graczy.

Raczej mętnie się tlumaczyc probują, bo są zawstydzeni, często bardzo nerwowo.
Mnie to nie wkurza bo przeciez co swiat przerabiam setki takich orzeszkow na mapie. Nie budzi to moich emocji.

No to raczej ze w ten sam, a spodziewales sie ze nagle zaczne pisac cos zupelnie innego? Mam swoje zdanie, nie motam się;)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
765
Ja tylko odpowiadam. Nie pisze innych postow. Nie tyram tez "przypakowych" graczy.

Raczej mętnie się tlumaczyc probują, bo są zawstydzeni, często bardzo nerwowo.
Mnie to nie wkurza bo przeciez co swiat przerabiam setki takich orzeszkow na mapie. Nie budzi to moich emocji.

No to raczej ze w ten sam, a spodziewales sie ze nagle zaczne pisac cos zupelnie innego? Mam swoje zdanie, nie motam się;)
Dobrze wiesz, że to twoje gadanie nic tu nie zmieni jak na ten moment i tak ktoś będzie grał na tych darmach tak czy siak, będą boty tak czy siak a nie masz takich możliwości żeby to zmienić xd pokaż im to tylko swoją dobrą grą tyle wystarczy moim zdaniem bo co strona to jest to samo i tylko spam pod tym samym porusznaym tematem
 

Deleted User - 698598154

Guest
Myslisz?
A ja uslyszalem z wyrzutem ze przez moje gadanie P i Speed wbilo. I ze beda grac na 1 plemie i bez darm, czyz to nie piękne?:) jesli oczywiscie sie na deklaracji nie skonczy?

Mylisz sie Judaszu sądząc ze ludzie nie są zdolni do postępu. Slowo Ci daje ze znam mase graczy ktorzy nauczyli sie grac samodzielnie, zyskali satysfakcje i niezlą zabawe dzieki temu.
Gdyby tak nie bylo to nie marnowalbym czasu na prostowanie jakis ameb ,uznajac ze sie nic zrobic nie da i nalezy sie tylko przygladac.
Ta histerycznosc to taki odruch obronny, ale mają poczucie ze ta ich gra jest obciachowa. Mają. Przeciez to nie są pierwsze przypadki :)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
765
Myslisz?
A ja uslyszalem z wyrzutem ze przez moje gadanie P i Speed wbilo. I ze beda grac na 1 plemie i bez darm, czyz to nie piękne?:) jesli oczywiscie sie na deklaracji nie skonczy?

Mylisz sie Judaszu sądząc ze ludzie nie są zdolni do postępu. Slowo Ci daje ze znam mase graczy ktorzy nauczyli sie grac samodzielnie, zyskali satysfakcje i niezlą zabawe dzieki temu.
Gdyby tak nie bylo to nie marnowalbym czasu na prostowanie jakis ameb ,uznajac ze sie nic zrobic nie da i nalezy sie tylko przygladac.
Ta histerycznosc to taki odruch obronny, ale mają poczucie ze ta ich gra jest obciachowa. Mają. Przeciez to nie są pierwsze przypadki :)
Rozumiem przez ciebie startuje sp!eed ale pomysl o tych co nie czytają FO i nawet nie mają tu konta a grają, więc jak im to sprostujesz i przekonasz do uczciwej gry. Ale tak szczerze to średnio mi się chce wierzyć, że nigdy nie miałeś chociaż 1 darmy od początku przynajmniej raz musiało ci się zdarzyć xd
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie musisz wierzyc..
(Choc uwazam to za niezla patole ze dzisiaj na plemkach szanowanie sie jest czyms co trudno sobie wyobrazic)
Ale zadaj sobie pytanie po co?
Skoro bez darm grajac jestem w stanie grac skutecznie.
To tak jakbym zarabial dobre pieniadze i kradl w sklepie mydlo. Bezsens.
Na darmach graja gracze nieudolni, słabi. Albo tacy co walą konia do wirtualnych punktow.
Nie mam ambicji przekonac wszystkich.
Ale warto przekonac choc nielicznych, zawsze to krok w dobrą strone.
Tak uwazam.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
765
Nie musisz wierzyc..
(Choc uwazam to za niezla patole ze dzisiaj na plemkach szanowanie sie jest czyms co trudno sobie wyobrazic)
Ale zadaj sobie pytanie po co?
Skoro bez darm grajac jestem w stanie grac skutecznie.
To tak jakbym zarabial dobre pieniadze i kradl w sklepie mydlo. Bezsens.
Na darmach graja gracze nieudolni, słabi. Albo tacy co walą konia do wirtualnych punktow.
Nie mam ambicji przekonac wszystkich.
Ale warto przekonac choc nielicznych, zawsze to krok w dobrą strone.
Tak uwazam.
Nie powiedziałem, że cię nie szanuje xd wymyśliłeś to sobie teraz a chce tylko podyskutować na ten temat, nic złego nie powiedziałem w twoim kierunku więc nie zaczynaj
 

Deleted User - 698598154

Guest
Ja Ci nie imputuje ze mnie nie szanujesz. Usmiecham sie bo to ktorys juz raz kiedy czytam niedowierzanie, ze bez darm mozna, jakby to bylo cos nienormalnego.
Smieszy mnie ten kontrast..
Dla graczy ktorzy ze mną graja to zwyczajna sprawa. Norma.
Dla tych z zewnatrz totalna egzotyka.
2 światy..
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
765
Ja Ci nie imputuje ze mnie nie szanujesz. Usmiecham sie bo to ktorys juz raz kiedy czytam niedowierzanie, ze bez darm mozna, jakby to bylo cos nienormalnego.
Smieszy mnie ten kontrast..
Dla graczy ktorzy ze mną graja to zwyczajna sprawa. Norma.
Dla tych z zewnatrz totalna egzotyka.
2 światy..
Sam pluje na darmy ale czy powstrzymasz jakąś babcie co wnuczkowi chce pomóc i zrobi mu darme żeby się porządnie najadł xD
 

DeletedUser180750

Guest
Sam pluje na darmy ale czy powstrzymasz jakąś babcie co wnuczkowi chce pomóc i zrobi mu darme żeby się porządnie najadł xD
Dokładnie, mi na przykład babcia z dziadkiem jako prezent urodzinowy robią darmy, a trzy kolejne są od kuzyna kuzynki i wujka. :)
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie powstrzymam:)
Niemniej jak widze typow wypisujacych kilkadziesiat wiad Do kogo popadnie,skomlących o zrobienie darmy na nowym swiecie to mnie mierzi i zawsze będzie. No taki mam odruch, co ja pocznę:)
Malo tego, to wlasnie fusy tego typu graja pozniej na botach, a pozniej zgrywaja cwaniaczka na Fo bedac jednoczesnie ameba bo maja poczucie ze jak byli w top 3 to mogą je zasmiecac gadka kretyna bez konca.
Lubie takich po mordzie z liscia klepac i ustawiac do kąta.
Taki fetysz. Przepraszam xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
765
Nie powstrzymam:)
Niemniej jak widze typow wypisujacych kilkadziesiat wiad Do kogo popadnie,skomlących o zrobienie darmy na nowym swiecie to mnie mierzi i zawsze będzie. No taki mam odruch, co ja pocznę:)
Malo tego, to wlasnie fusy tego typu graja pozniej na botach, a pozniej zgrywaja cwaniaczka na Fo bedac jednoczesnie ameba bo maja poczucie ze jak byli w top 3 to mogą je zasmiecac gadka kretyna bez konca.
Lubie takich po mordzie z liscia klepac i ustawiac do konta.
Taki fetysz. Przepraszam xD
Dobrze, że nie bdsm na kimś z botem
 
Status
Zamknięty.
Do góry