Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Ty się o Apk nie bój tylko o swoje konto i tak apropos... ciekawe kiedy Cię Smuteczek każe do rozbiórki oddać:)
Ja bym za samo pisanie, że top1 uprawnia do gry pod siebie, wypłacił mu kopa.

I wtedy plemie darm wyladuje na 2 koncu i ktos inny zezre za poldarmo, albo bedzie mial pakiet barb na start gratisowy jak pokasują.
Moze byc smiesznie:)
Łoooo matkoooo GÓWNOGRA!
Od kiedy darmy są śmieszne?
Honorowy gracz nawet jak niechcący zje darmę to musi się cały w wodzie święconej wykąpać aby zmyć z siebie frajerstwo i nupstwo. Oczywiście aby tego dokonać musi poprosić kogoś godnego o pomoc, bo sam przeciez NIE MA RĄCZEK. Dopiero po prawidłowym wykonaniu całej procedury rączki odrastają i można spowrotem zasuwać na fo, aby się honorowo brandzlować z kolegami nad swoim rycerstwem w tej śmiesznej gierce.
Nie wierzę - psy tropiące są mądre, a sunia... no nie wierzę. Chyba, że szkolili go w tropieniu głupoty i wszelkiej maści zapaści intelektualnych, wtedy to co innego.
Owszem, Sunia jest wyszkolony w tropieniu głupoty, lecz niestety cały trud instruktorów okazał się bez sensu, bo większość czasu śpi, merda ogonkiem albo liże się po jajcach.
 

DeletedUser171533

Guest
Znamy ryzyko, w sumie większe niż start na 2 plemiona bo wtedy przynajmniej ta druga grupa będzie w jednym gronie, a nam może wszystkich rozstrzelić po świecie... a wtedy no.. :D:D:eek:
Wydaje sie mi ze to bez znaczenia bo i tak pewnie dlugo nie pogracie xD pierwszy swiat dla miskow ktory jest mocno obstawiony xD
Bedziecie mieli okazje wykazac sie po zapowiedziach miskow na temat zjechania P xD
 

Deleted User - 698598154

Guest
Zord nie chodzi o "niechcący", ani o darmy po wspolplemiencach ktorzy musieli skonczyc.
Chodzi o frajerow, ktorzy intencjonalnie tworza sztuczne konta, (multi inne osoby) ktore ułatwiają start. Pod siebie, tych ktorzy są za słabi na uczciwą grę.
To chyba kazdy rozumie.
Przykre ze schodzisz do udawania małobystrego żeby bronic takiej gry.
Tylko dlatego ze masz ekipe ktora gra jak gra i jest wysmiewana.
O i wlasnie dlatego ze ta gierka jest smieszna i w istocie o nic tak żałosnie wyglada ta pajacerka na fo w obronie łajz..
Nie musisz sie produkowac bo juz pisales ktora "gra" jest Ci blizsza:)
Pozrdawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
228
Smutku, nie czytam, ale zgaduje, że Ty znow o tym samym? :) Jakbym widzial dawne rządy PO ;) .. Jutro juz start, mam nadzieje, że ów algorytm o ktorym byla mowa wczesniej nie pozwoli faktycznie na to, by czlony wystartowaly obok siebie. Mile byloby rowniez rozmieszczenie graczy danego plemienia w bardziej finezyjny sposob, jakims łukiem np, a nie takie krowie placki i cisnij sie w 80 osob na malej przestrzeni. Generalnie najlepsza pozycje do rozwoju bedzie mial ten kto zgarnie obrzeza, jesli jakas ekipa sie na to porwie, przynajnniej na poczatku bedzie na wygranej pozycji :)
 

Deleted User - 698598154

Guest
Mniej więcej, w odpowiedzi..
Zwykle nie inicjuje, troche mnie ten jazgot juz męczy kiedy tylko padnie slowo na "d" :)

Co do rozmieszczenia, najlepiej gdyby to wygladalo jak "koło fortuny" xD
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.322
Ej juz wyjasnilem, moze przegapiles, ze nie moge brac odpowiedzialnosci za boty, darmy czy inne przypadki w plemionach ktorych nie prowadzilem.
U mnie nie kojarze botow, ani tez kretow.
Lepiej nie pisac nic niz pisac od rzeczy Szari. Rownie dobrze moglbys mnie obciazyc grą na 11 plemion Nurgle bo ktostam ode mnie sie u nich przewinal.
Mam wrazenie ze z tego braku jakichkolwiek argumentow popadacie w coraz większą smiesznosc. Moze warto wziąc przyklad z tych co zamilkli.

Czekaj czyli boca u kazdego innego ale nagle przychodza do Smutka i magicznie staja sie wzorcowymi graczami? Nie zartuj z tymi kretami. Znajomy ma blache za 123 bo wbil kose + sprzedal info i za to mial obiecane miejsce w koncowym xD
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.749
Wydaje sie mi ze to bez znaczenia bo i tak pewnie dlugo nie pogracie xD pierwszy swiat dla miskow ktory jest mocno obstawiony xD
Bedziecie mieli okazje wykazac sie po zapowiedziach miskow na temat zjechania P xD

Jakich zapowiedziach "rotfl" o_O
Proszę nie wkładać obcych słów w nasze usta! A jeśli posiadasz na ten temat jakąś moją, bądź racera wypowiedz, zachęcam! żebyś się nią z nami podzielił dla potwierdzenia własnych słów.

@Owieczka Timmy dopiero oczy otworzyłem, a tu jakieś pomówienia z rana :confused:
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.151
A tu widać pewne sprawy nie ulegną zmianie :)
Może jutro jak już postawią świat na nogi poznamy nowe zagadki :D

Zobaczymy kto jest największym oszustem i oszukał system wstępnego logowania, kto wjedzie na "darmach" kto inne rzeczy zrobił a to już jutro wielka chwila :)

@Sh4Me

Zapowiedziach :D
 

VonDee

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
930
oj tam owieczko na świecie bez możliwości przenosin ze wstępnego wywali większość plemion w centrum. Zatem tam będzie walka trwała i to największa bo plemiona beda walczyc o to aby wyjsc z centrum:) a jak sie znajdzie ktos na obrzezach kto zbierze grupre osób, którzy ogarną obrzeza to beda czarnym koniem zawodów:) ciężko będzie darmy utrzymać:) , w zasadzie trzymanie darm w centrum moze być bardzo ryzykowne:)

Podobne ustawienia były na 133 świecie:)
 

Deleted User - 698598154

Guest
Czekaj czyli boca u kazdego innego ale nagle przychodza do Smutka i magicznie staja sie wzorcowymi graczami? Nie zartuj z tymi kretami. Znajomy ma blache za 123 bo wbil kose + sprzedal info i za to mial obiecane miejsce w koncowym xD
Nie ma u mnie nikogo kto gra na bocie bo byloby to rownoznaczne z koncem jego gry. Rozumiesz?
U mnie nie rządzi "rada eunuchow" ktorzy to toleruja, albo sami tak graja.
Z darmami jest podobnie. Nikt sie nie porywa bo wiedza ze w tym plemieniu to przypal i robienie wstydu.
Moze i to dziwne dla Ciebie bo nie grales nigdy w takim plemieniu.
Ale to nie jest nienormalne.
Nikomu nie obiecuje miejsc w koncowym bo decyduje o tym na koncu, w ostatniej chwili. Nie bardzo wiem kogo masz na mysli. Jak zdradzisz to się odniose.
 

bywa ruznie

Chłop
Wynik reakcji
44
all legit no scam
 

Załączniki

  • 82900594_110026473753040_6950323362098839552_n.png
    82900594_110026473753040_6950323362098839552_n.png
    42,4 KB · Wyświetlenia: 111
  • 82910601_789273541483703_3155630175949946880_n.png
    82910601_789273541483703_3155630175949946880_n.png
    23 KB · Wyświetlenia: 110
Status
Zamknięty.
Do góry