Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser164037

Guest
Musisz jeszcze się przyzwyczaić do mojego stylu pisania skoro bierzesz moje słowa w 100% na serio. Narzekasz na blokadę 1:10 że gracze na obrzeżasz są za słabi. To jak nie znajdziesz nikogo wystarczająco mocnego żeby z nim walczyć to widocznie startujesz w zbyt słabej okolicy, stąd wspomnienie że GEH'y w centrum zawsze będą w twoim zasięgu panie szybki rozwój :D Jak z GEHami masz sztamę to będzie jeszcze kilka ekip których też na pewno nie zdeklasujesz w stosunku 1:10 z punktami. Po prostu nie idź na obrzeża jak przeszkadzają ci słabsi gracze w okolicy. Z tymi 500 polami zasięgu grubego to taki mocno żart ale widzę ktoś ma zamiast kręgosłupa kij od miotły. I nie mów że start we wstępnym do brak farmienia, zobaczymy jak to będzie wyglądało ale wątpię żeby ktokolwiek chciał startować z wstępnego jakby wiedział że będzie się rozwijał 2 razy wolniej od obrzeży. Jak się umie farmić to i w centrum da radę.

Hmm faktycznie zapomniałem, ze na FO nikt nie pisze przemyślanych i na serio postów. Czysty trolling - ok, nie było tematu.
A co do tego, w której części świata jest opcja z farmieniem, a w której z ograniczonym farmieniem to chyba nie podlega dyskusji ;) Prawdopodobnie nawet mógłbym się założyć, że podczas gdy padnie pierwszy milion sfarmionej, startujący ze wstępnego będą się zbliżać do połowy tego, albo i nie:|

--------------------------------------------------------------

Miał :) Nie sądziłam, że ktoś jeszcze pamięta Nera i 40 ^^ Trochę zapomniane plemię jak i gracz.

No właśnie Nero grał na arkadii 1 bodajże. Ten ktoś na wstępnym z nickiem typu Nero i przeklejoną prezentacją ma konto na arkadii 2. Coś nie pasi, aczkolwiek zawsze miło wspominałem gonitwę za CMSem :p Gość nieprzeciętny.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.657
Felicjusz I Niegroźny Wisnek pisze że na obrzeżach on będzie tak fajny i w ogóle że jak dobije 30k pkt to nie będzie miał kogo przejmować bo wokół będą gracze po 3k, to chyba znaczy że uważa obrzeża za bardzo powolne w rozwoju i ogólnie że tam niższy poziom jest :p Ja tak nie uważam ale jak kto woli.

Czy Nero grał na 45 na nicku Test-1 czy źle pamiętam? skończył grę dość szybko.

Wisnek trolling i pisanie z lekkim przymrużeniem oka to dwie różne rzeczy, widzę że kiepsko się rozumiemy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hehe,ale są tacy,co twierdzą inaczej;p
Co do 10:1,cóż nie ma wspomagaczy w postaci pp,to rozwój w miarę będzie równy,nikt w 3 dni nie odskoczy o 1k punktów,także luz,tylko wioski zaraz porzucone,czyli 26pkt będą objęte tą ochroną;p
 

DeletedUser152013

Guest
Zepsuli ten świat dając te flagi.
Przecież gracze, którzy nie grali nigdy na światach z flagami, będą na starcie do tyłu.
Prędkość 1 i farmienie odstrasza, no ale wpaść wypada.

No ciekawe, jak GEHom pójdzie na tym świecie :)
Reszty ekip nie znam, jakieś nołnejmy :D
 

DeletedUser157008

Guest
Co do Nera to nie startuje , a ten typek to podszywający się fake . Jeśli Rysiu by startował to pod nikomu nie znanym nikiem .
 

PanDa?

Zwiadowca
Wynik reakcji
281
jak Nero ostatni raz na zwykłem zagrał na 50? to jednak troche czasu mineło, nastąpiła zmiana pokoleniowa :D

jeszcze staaarzy pamiętają że grał co-op pod nickiem OreNRenipS ;p

Zepsuli ten świat dając te flagi.
Przecież gracze, którzy nie grali nigdy na światach z flagami, będą na starcie do tyłu.
Prędkość 1 i farmienie odstrasza, no ale wpaść wypada.

Flagi są dobre.Wiele osób już nie będzie tworzyło kiiiilkunastu kont tylko dlatego żeby mieć mnóstwo barbarek koło siebie i wyśmienity start.Flagi są dobre,nawet jeśli nie masz gdzie i jak farmić.
 

DeletedUser187039

Guest
Wypraszam sobie. Ja tam nigdy nie troluję. Czasem sobie zażartuję, ale to raczej widać na pierwszy rzut oka. Jak z tym Pruszkowem i Wołominem :)
Znalazł się święty old :p Wystartuję razem z wami, żebyśmy byli w tej samej okolicy :*

--------------------------------------------------------------

jak na obrzerzach ma być slaby poziom jak wiele ekip sie tam wybiera:)
Ja tam będę :D
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
farmer nie startujesz,daj gracza spokoj;)

Swiat.s100 juz za dwa dni.Ciekawi mnie jakie slawy,plemiona rusza.
 

DeletedUser192054

Guest
Hehe;p
co do flag to zysk dla INNO;p
kupno 3 losowych flag 150pp;p
kto będzie chciał na starcie troche szybciej sie rozwinąć i nie bedzie mieć flag to wiadomy temat;p
Z czasem flagi same nachodzą ale dla niektórych za długo to trwa;p
większość ma troche tych flag nabitych ale nie wszyscy:)

ja na pierwszym SW na którym grałem z flagami sam 1500pp rozpuściłem na flagi;p
 

DeletedUser

Guest
Najlepiej,to niech wszyscy idą do centrum,bo Ja grać nie umiem,i mnie na obrzeżach mogą zjechać:(
Co do flag,też tak z 300pp będę musiał dać,bo na sp flag nie było,i nie mam:(
PS: takie info dla modów,z strony głównej nie można na forum się zalogować:/
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
3 Flagi kosztują 100PP.


dokladnie,na wszystkich swiatach z flagami,koszt wynosil 100 pp

Kup pakiet składający się z czerwonej, żółtej i zielonej flagi. Ale to nie wszystko - przy każdym zakupie masz 25% szans na to, że któraś z flag będzie miała o jeden poziom wyższy od zakładanego!

Koszta: pp 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry