Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Zapraszamy do oficjalnej dyskusji przedstartowej o świecie 100. :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser71754

Guest
Idealnie! :D Zapowiada się super, więc tylko wytrwać do startu! ;)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
czyli M4 a mial racje,kiedy sie zacznie.To,ze dzis jest wstepne logowanie,to nie ladnie postapiles kmic,no coz.Wszyscy,sa zaskoczeni.
 

DeletedUser169681

Guest
15>16 wstępne logowanie już minuty od pierwszych wizyt na serwerze s100 :) Pięknie :)
 

DeletedUser188990

Guest
wolę światy bez farmy, ale na taki to aż grzech nie wbić..:p
 

DeletedUser

Guest
Ja coś źle widzę, czy według ankiet wyszło nieograniczone przesyłanie surowców, a w oficjalnym komunikacie jest już ograniczony? Czemu :(??
 

Elcia21

Pikinier
Wynik reakcji
17
Jaram się jak córka stannisa :D Piękne ustawienia, będę ! :D

(I będę się musiała wyprowadzić z domu bo facet mnie zabije za kolejny świat...:D )
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Kmic bravo:) ustawienia praktycznie idealne:) wiadomo ze kazdemu cos nie podpasuje ale ogólnie super:) i oczywiscie moje przepowiednie sie sprawdzily ze nie będzie funkcji premium i gieldy a bedą flagi które duzo nie namieszają a jednak można je sobie na innym serwie zakupić a wiec cos też zarobicie:D
myslalem ze jak pojawi sie informacja to dopiero za tydzien bedzie wstepne i za dwa start swiata a tu taka mila niespodzianka:D
 

DeletedUser40095

Guest
Hmm... pozostaje przyznać się do błędu. Ukłony dla InnoGames i polskiego supportu za brak giełdy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry