Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
1.062
Nie wiem czemu, ale myślę, że ten świat praktycznie niczym pod względem poziomu nie będzie się różnił od świata na, którym było farmienie..
schematyczne bezmózgowie farmienie przez pół roku... poziom tam może był, ale kiedyś jak wypuszczali same takie światy i liczba graczy dobijała przeszło 80 k.

23 k graczy, wątpię, że nagle po starcie liczba graczy dosięgnie 30-35 k a to i tak jest bardzo mało.... czyli świat, który miał być obsadzony chyba nie będzie aż tak obsadzony..
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser192054

Guest
sprawdziłem teraz w log punktów i macie racje
koszt 3 flag 100pp:)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Nie wiem czemu, ale myślę, że ten świat praktycznie niczym pod względem poziomu nie będzie się różnił od świata na, którym było farmienie..
schematyczne bezmózgowie farmienie przez pół roku... poziom tam może był, ale kiedyś jak wypuszczali same takie światy i liczba graczy dobijała przeszło 80 k.

23 k graczy, wątpię, że nagle po starcie liczba graczy dosięgnie 30-35 k a to i tak jest bardzo mało.... czyli świat, który miał być obsadzony chyba nie będzie aż tak obsadzony..

Ekipy sie podzielily bizonek,wiekszosc zagrala na s99,bo uwazala ,ze s100 bedzie przereklamowany etc.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.048
a na 100 juz jest tyle mocnych ekip ze nigdy tak mocnego swiata nie widziałem:D
co do flag to na 100 nie bedzie sie dalo ich kupic bedziesz musial sie na inny swiat zalogowac i tam kupic:D
 

DeletedUser

Guest
Mi ten swiat tylko nie odpowiada przez te flagi, ale zagram ;)
Zobaczymy jak to bedzie ;)
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
jak ogłosili ustawienia to zalogowałem się od razu na św 96 i troche już tych flag się udało zdobyć, a do startu jeszcze troche więc jestem dobrej myśli, dla chcącego nic trudnego :)

Tak btw z tego co pamiętam na ostatnim świecie z farmieniem bez żadnych płatnych pp ani flag bodajże to był św60 trzymałem topke do mln pkt, ciekawe jak tu będzie :)
 

DeletedUser

Guest
Mysle ze tylko na początku moze dac przewagę osoba co maja flagi, ale w dalszym etapie gry to bedzie bez znaczenia ;)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Startuja na tym swiecie 100-historyczne plemiona z top 10 plemion? Takie jak:
KZD
=WD=
HRN
APK-startuje tak
HTCrew
PTS
1331
A.B.C.
HEG -nas99
GTW
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Startuja na tym swiecie 100-historyczne plemiona z top 10 plemion takie jak:
KZD
=WD=
HRN
APK-startuje tak
HTCrew
PTS
1331
A.B.C.
HEG -nas99
GTW

Skąd Ty takie info masz xd

co do flag to na 100 nie bedzie sie dalo ich kupic bedziesz musial sie na inny swiat zalogowac i tam kupic

A skąd Ty takie info masz?;p flagi to zawsze był odrębny epizod świata,i zawsze można było je sobie kupić,nawet jak nie było funkcji premium.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Jakie info zapytalem sie czy na s100 pojawia sie plemiona wszechczasow z top10 plemion.Nic poza tym.
 

DeletedUser164037

Guest
Nie wiem czemu, ale myślę, że ten świat praktycznie niczym pod względem poziomu nie będzie się różnił od świata na, którym było farmienie..
schematyczne bezmózgowie farmienie przez pół roku... poziom tam może był, ale kiedyś jak wypuszczali same takie światy i liczba graczy dobijała przeszło 80 k.

23 k graczy, wątpię, że nagle po starcie liczba graczy dosięgnie 30-35 k a to i tak jest bardzo mało.... czyli świat, który miał być obsadzony chyba nie będzie aż tak obsadzony..

Bizon, ja się mogę praktycznie założyć, że w tydzień po starcie będzie 60k graczy na serwie :) i to spokojnie
 

DeletedUser49796

Guest
Czyżby 40-stu to rzeczywiście byli Ci oryginalni? Właśnie widzę, że gracz PadajUStópMajestatu ma podpis CMSNero. Podobno miał nie startować, ale może zmienił zdanie. ;) Jeśli uda im się zebrać starych graczy to kolejna bardzo dobra ekipa na s100.

co to znaczy oryginalni ?
Własnie sie dowiedziałem, że ART w którym wikszość z 40 wyladowała startuje samodzielnie ;)
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
225
Więcej dobrych ekip jest na S99.
Światy bez farmienia gromadzą obecnie najwięcej dobrych ekip i graczy i poziom jest tutaj zdecydowanie najwyższy.

Z chęcią bym wystartował na S100 gdyby był to nawet świat z limitem farmienia.

Światy bez limitu farmienia zajmują zbyt dużo czasu i taka gra polega jedynie na farmieniu.
Tzw prosy nie siedzą 24/7 tylko odpalają bota. Żeby poprawnie farmić trzeba latać po 1-2 jednostki co 3 minuty do każdej wioski.

HTCrew zbierało ekipą przed startem, ale raczej nie wystartują. Jedynie pojedyncze osoby od nich w różnych plemionach. W GTW Klaczov nie ma czasu, kilka osób od nich pyka w HEG na S99.
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.532
Startuja na tym swiecie 100-historyczne plemiona z top 10 plemion? Takie jak:
KZD
=WD=
HRN
APK-startuje tak
HTCrew
PTS
1331
A.B.C.
HEG -nas99
GTW

a HRN nie gra teraz jako K-F ? ostatnio widziałem paru graczy z 47 świata w K-F na s89
 
Ostatnia edycja:

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
snip0r światy bez farmy rozleniwiły prosów, kiedyś nie było czegoś takiego jak świat bez farmy i nikt nie płakał że farmienie jest be. Na forach najlepszych plemion były skrypty do wpisywania wojska i cisnęło się z mapy bez AF. Świat 100 w końcu przypomina stare światy sprzed czasów jak weszły nowe funkcje premium, dwa światy na raz i inne bzdety. Ja mam nadzieję na klimat jak z tych starszych światów (76 był pierwszy z tych podwójnych tak?). Które ekipy z S99 są takie świetne? Tutaj mamy GEH, SPEED, BERETy, OTS i kilka innych ekip które są dobre, kilka dobrych o których się wspomina że może zagrają a może nie. Świat 100 wygląda na najmocniejszy jeśli chodzi o dobre ekipy.
 

DeletedUser165803

Guest
snip0r światy bez farmy rozleniwiły prosów, kiedyś nie było czegoś takiego jak świat bez farmy i nikt nie płakał że farmienie jest be. Na forach najlepszych plemion były skrypty do wpisywania wojska i cisnęło się z mapy bez AF. Świat 100 w końcu przypomina stare światy sprzed czasów jak weszły nowe funkcje premium, dwa światy na raz i inne bzdety. Ja mam nadzieję na klimat jak z tych starszych światów (76 był pierwszy z tych podwójnych tak?). Które ekipy z S99 są takie świetne? Tutaj mamy GEH, SPEED, BERETy, OTS i kilka innych ekip które są dobre, kilka dobrych o których się wspomina że może zagrają a może nie. Świat 100 wygląda na najmocniejszy jeśli chodzi o dobre ekipy.

Pierwsze podwójne światy to były 60 i 61 :)
 
Wynik reakcji
1.062
snip0r światy bez farmy rozleniwiły prosów, kiedyś nie było czegoś takiego jak świat bez farmy i nikt nie płakał że farmienie jest be. Na forach najlepszych plemion były skrypty do wpisywania wojska i cisnęło się z mapy bez AF. Świat 100 w końcu przypomina stare światy sprzed czasów jak weszły nowe funkcje premium, dwa światy na raz i inne bzdety. Ja mam nadzieję na klimat jak z tych starszych światów (76 był pierwszy z tych podwójnych tak?). Które ekipy z S99 są takie świetne? Tutaj mamy GEH, SPEED, BERETy, OTS i kilka innych ekip które są dobre, kilka dobrych o których się wspomina że może zagrają a może nie. Świat 100 wygląda na najmocniejszy jeśli chodzi o dobre ekipy.

najmocniejszy.... proszę Cię ;-)
@Wisnek myślisz że 40 k graczy to gracze świadomi, że wstępne logowanie to zło ;-)?
dużo ich.. za dużo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry