Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Porównanie tych światów nie jest moim pomysłem. Odniosłem się do stwierdzenia Bizona i chłopaka który stwierdził, że więcej dobrych ekip jest na S99.

Trzeba poświęcić więcej czasu, ale poza tym... to co więcej trzeba dać od siebie?

Czy ktoś powiedział, że na S99 nie wystartowało sporo dobrych ekip? Ten temat dotyczy S100, a więc lukrujemy S100. Co robicie w temacie na temat S99 to Wasza sprawa :p

Hmm... Wyzwiska mogłeś sobie darować. Ani to nie powoduje, że Twoja wypowiedź ma więcej sensu, ani też nie dodaje Ci uroku. Zwykłe chamstwo.
No nie wiem. Na światach z farmą się coś dzieje :p No, a skoro ja gram kilka dni, to chyba nie znaczy, że inni również grają kilka dni?

Każdy świat jest inny. Jaką mam pewność, czy te ekipy będą reprezentowały taki sam poziom jak na poprzednich światach? Skąd mam wiedzieć, czy nie dojdzie do wielkich machlojek? Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej na jednych mistrzostwach wygrała cały turniej, na następnych nie wyszła z grupy. Czy jej obecność po losowaniu grup podnosiła prestiż grupy, czy nie? To, że obstawa jest silna, nie znaczy, że kiedy przyjdzie do gry to jej poziom będzie równie wysoki.

wiecej czasu, to wieksza aktywnosc, wiecej walki, a wiecej walki = wiecej wytrwalosci. Tyle wiecej trzeba dac od siebie. A co wiecej trzeba dac na takim swiecie z wyjatkiem klikania w asystenta farmienia? bo co innego robic jak tydzien dluzej czeka sie na offy :>?

co do ostatniego :
"Każdy świat jest inny. Jaką mam pewność, czy te ekipy będą reprezentowały taki sam poziom jak na poprzednich światach? Skąd mam wiedzieć, czy nie dojdzie do wielkich machlojek?"
wlasnie daltego pisanie, ze s100 bedzie najlepiej obsadzonym swiatem jest smieszne :p nie wiem co gracze probuja osiagnac takimi tekstami, podbudowac sobie ego, ze ich plemie jest wysoko na takim swiecie, ktory NICZYM sie nie bedzie roznil od innych - z wyjatkiem oczywiscie otoczki i magicznej liczby 100 :>?

--------------------------------------------------------------

Prędkość 2
Prędkość jednostek 0.5

To z ustawień świata 99.

jednostki lataja normalnie(szlachta 35 min na pole), ale budynki + wojsko produkuje sie 2x szybciej, tak w skrocie mozna przedstawic ustawienia.
 

DeletedUser135245

Guest
Prędkość 2
Prędkość jednostek 0.5

To z ustawień świata 99.

Niom.
Liczone z tego co pamiętam jako wartość iloczynu prędkości gry i prędkości jednostek, czyli

2.0 * 0.5 = 1

lub na innym przykładzie świata z prędkością gry 1.6 a jednostek 0.625, co daje 1.6 * 0.625= 1

ostatecznie prędkość grubasa w obu przypadkach wyniesie 35 min na pole w poziomie i pionie, po skosie (wiadomo) nieco dłużej :)
 

DeletedUser40095

Guest
wiecej czasu, to wieksza aktywnosc, wiecej walki, a wiecej walki = wiecej wytrwalosci. Tyle wiecej trzeba dac od siebie. A co wiecej trzeba dac na takim swiecie z wyjatkiem klikania w asystenta farmienia? bo co innego robic jak tydzien dluzej czeka sie na offy :>?
Ja tam mam co robić, a jakoś nie klikam w AF :p
co do ostatniego :
"Każdy świat jest inny. Jaką mam pewność, czy te ekipy będą reprezentowały taki sam poziom jak na poprzednich światach? Skąd mam wiedzieć, czy nie dojdzie do wielkich machlojek?"
wlasnie daltego pisanie, ze s100 bedzie najlepiej obsadzonym swiatem jest smieszne :p nie wiem co gracze probuja osiagnac takimi tekstami, podbudowac sobie ego, ze ich plemie jest wysoko na takim swiecie, ktory NICZYM sie nie bedzie roznil od innych - z wyjatkiem oczywiscie otoczki i magicznej liczby 100 :>?
Czym S99 się różni od innych?
Wygrasz S69 - powiedzą Ci, że słabo obstawiony był. Wygrasz S81 - to samo. Wygrasz S95 - słaby. Wygrasz S100, na którym było kilka plemion jakie wcześniej wygrały światy i kto powie, że był słabo obstawiany, skoro pełno gwiazd? To właśnie sprawia ta magia. Poza tym? Niczym się nie różni. Tak samo jak rok 2000 niczym nie różnił się od roku 1999.

jednostki lataja normalnie(szlachta 35 min na pole), ale budynki + wojsko produkuje sie 2x szybciej, tak w skrocie mozna przedstawic ustawienia.

Mój błąd i niedouczenie.
 

DeletedUser49796

Guest
s100 mistrzostwa xD ? nie rob sie smieszny ;D omine to i uznam za zart ;d

na s100 startuje, ale solo sobie popykac, nie z plemieniem. Boje sie konfrontacji z kim przepraszam xD?

czy ekipa jest dobra poznaje po walce z nia na froncie badz po tym jak sobie na danym swiecie ostatnio radzi.

:)

a jak inaczej masz to potraktować ?
Wyparcie to najprostsza obrona
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
s99 pod kontem ekip w stosunku do s100 wedlug mnie nie rozni sie niczym, dlatego nie stawiam go ponad s100, wedlug mnie roznica jest tylko w ustawieniach.

na s100 zapewne bedzie z 5-6 plemion, ktore wygralo jakis swiat i na s99 jest 5-6 plemion ktore wygralo juz jakis swiat. Tyle. I tu i tu graja dobre i zgrane ekipy, wiec po co pisac o jakims najlepiej obsadzonym swiecie w historii plemion ^_^?
 

DeletedUser49796

Guest
s99 pod kontem ekip w stosunku do s100 wedlug mnie nie rozni sie niczym, dlatego nie stawiam go ponad s100, wedlug mnie roznica jest tylko w ustawieniach.

na s100 zapewne bedzie z 5-6 plemion, ktore wygralo jakis swiat i na s99 jest 5-6 plemion ktore wygralo juz jakis swiat. Tyle. I tu i tu graja dobre i zgrane ekipy, wiec po co pisac o jakims najlepiej obsadzonym swiecie w historii plemion ^_^?

Bo nalezy pisać prawdę :)
nieobecni nie mają racji i już zawsze o tych wszystkich ekipach które nie wystartują wszyscy będą mówili, ze się przestraszyli :)
możesz zaklinać rzeczywistość i się oszukiwać, ale tak będzie.
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
może coś sie jednak pogra na s100,szkoda tego farmienia..bo z nim szans na żadną wysoką pozycje nie ma,bo wypalenie co do farmienia..zreszą od 45 światów nie grałem z farmieniem,ale jednak to słynne s100...mozna spróbować :)
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
sztraszgo ja nie wiem masz jakieś kompleksy,to temat o św 100,nie obchodzi tu nikogo kto gra na 99 i jakie tam dobra ekipy są,ale czego można spodziewać się po wodzu Kartonów,poxop zawsze byłeś lamą i będziesz i nie użalaj się tu w tym wątku ładnie proszę :) .Każdy zna te twoje historie jak to kończyłeś grę,wez najpierw coś ugraj ,a nie tylko spamisz lamko :D.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.040
tylko ja czegos nie rozmumiem tak mówicie że na światach bez farmy trzeba mniej siedzieć że ten z farmą jest dla nolifow. ale skoro prędkośc gry tam jest dwa a tu jeden to po pól roku gdy juz nie ma farmienia jest duzo wiecej roboty na świecie bez farmy niż na świecie z farmą bo prędkosc jest dwa razy wyższa:) i to wy wtedy bardziej no lificie niż my :)
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
tylko ja czegos nie rozmumiem tak mówicie że na światach bez farmy trzeba mniej siedzieć że ten z farmą jest dla nolifow. ale skoro prędkośc gry tam jest dwa a tu jeden to po pól roku gdy juz nie ma farmienia jest duzo wiecej roboty na świecie bez farmy niż na świecie z farmą bo prędkosc jest dwa razy wyższa:) i to wy wtedy bardziej no lificie niż my :)

to bardziej chodzi o to że jak chcesz wbic topke to tu trzeba wiecej jednak ogarniac,czesciej siedziec..zwlaszcza na poczatku..bo jesli chodzi o pozniejszy etap to na obu swiatach mnostwo czasu schodzi,a tak to dosyc dlugi czas na swiecie bez farmy wystarczy wejsc kliknac cos co jakis czas;p
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
204
straszgo/poxop to koleś który startuje z Kartonami na każdym możliwym świecie bez farmy i na każdym dostaje wciry, udaje mu się s99 i się dziecina spina :D

poxopik, po czym twierdzisz że s99 ma tak samo mocną obsadę jak ma s100 ? Po tym że prócz stałych bywalców światów bez farmy jak Wy, Espada, DS, Dreams czy Ojki pojawili się z nudów HEG (które w sporej części ma tu podobno startować?) Albo MDH/HNTRS który najwyraźniej nudzi się 89 ?

No i nie wszystkie ekipy na s100 startują na wstępnym. Są przynajmniej 3 mocne bądź dość mocne ekipy które ruszą kilka dni PO, a ile ruszy jeszcze później by dłubać na skraju serwera gdzie można sobie plecy zabezpieczyć i przeć ku centrum ? Tego nie wie nikt :)
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Keymil bo przeważnie piszą to osoby które nawet pół roku nie wytrwały na takim świecie i taka później się robi fama :D

ja pamiętam że na 71 czy 79 bez farmy w późniejszej fazie naprawde trzeba było mase czasu poświęcać, produkcja surek 4800/h sprawiała, że bardziej się człowiek czuł jakby grał na specku aniżeli na wolnym świecie, bo offiki do atakowania były praktycznie non stop :)
 

DeletedUser47892

Guest
100 to mistrzostwa czegos tam. mniej lub bardziej oficjalne
I nie tracmy czasu na głupie argumenty dlaczego ktoś nie strtuje.
odpowiedź jest prosta: bo się komuś nie chce grać na takich a nie innych ustawieniach
a czemu się nie chce? ilu graczy tyle powodów:p temat bez dna:pP


a świat bez farmienia
w mojej subiektywnej opinii, z początku nudny, irytujący
gdy pojawiają się grubasy gra nabiera tempa i z każdym kolejnym dniem przyśpiesza coraz bardziej
i jeśli chcesz coś ugrać na takim świecie, to musisz być jednak nolifem:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.040
to bardziej chodzi o to że jak chcesz wbic topke to tu trzeba wiecej jednak ogarniac,czesciej siedziec..zwlaszcza na poczatku..bo jesli chodzi o pozniejszy etap to na obu swiatach mnostwo czasu schodzi,a tak to dosyc dlugi czas na swiecie bez farmy wystarczy wejsc kliknac cos co jakis czas;p

no tak ale tylko na samym poczatku, pozniej wiecej na predkosci 2 ale to my jestesmy nolifami:p
na swiecie bez farmy do tego dochodzi pierwszy miesiąc na którym tak sie gra że ciężko to nazwać grą:D ciekawsze są bierki:D
 

DeletedUser132871

Guest
A w ogóle zamierza ruszyc ktos na tym swiecie, kto umie grac bez kupowania surki za premke, czy bede sam tam?
 

Deleted User - 698773783

Guest
Oczywiscie uznaje HRN za swietne plemie, nawet stawiam ich w swoim top10.

Startuja na tym swiecie 100-historyczne plemiona z top 10 plemion? Takie jak:
KZD
=WD=
HRN
APK-startuje tak
HTCrew
PTS
1331
A.B.C.
HEG -nas99
GTW

KZD, ABC,GTW,HRN,PTS,1331,HTC napewno nie zagrają niestety, uruchomiłem swoje dawne kontakty i co nieco sie dwoiedziałem i raczej wątpliwe jest ,że te plemiona wgl kiedys sie zreaktywują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135203

Guest
Po długiej przerwie, zagram do kilku wiosek ;) Potem zobaczymy. Generalnie, ja też na leeeeniwca, wolałbym bez farmy i klikania...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak dokładnie działa przedmiot przeniesienie? Czy jeśli przeniosę swoją wioskę tuż przed wygaśnięciem przedmiotu to faktycznie wyrzuci mnie na samych obrzeżach, czy przeniesie mnie do okolicy, gdzie pasuje punktowo (tj. np. pół kontynentu od obrzeży).
 
Status
Zamknięty.
Do góry