Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser165803

Guest
Chodziło mi o nieprzerwalne wypuszczanie dwóch światów aż do s100 :)
 

DeletedUser164037

Guest
najmocniejszy.... proszę Cię ;-)
@Wisnek myślisz że 40 k graczy to gracze świadomi, że wstępne logowanie to zło ;-)?
dużo ich.. za dużo.

Swoje zdanie na temat wstępnego wyraziłem 2 strony wcześniej, zapewne jest ono podobne do twojego :) Na wstępnym masz 25k, ciekawe na jakiej powierzchni będzie ich rozrzucać. Poza tymi 25k sądzę, że już pierwszego wieczora będzie 40k, a w tydzień po starcie z 60k na pewno, bo już większość ekip ruszy. Teraz jedynie trwają przepychanki kto na jakim kierunku rusza i z tego co widzę - unikanie się na starcie ekip; jedna drugiej :D
 

DeletedUser40095

Guest
Bizon. Teraz jedynie pokazujesz własne uprzedzenie. Zero argumentów, zero konkretów. To tak jakbym ja stwierdził, że Fiat Panda jest najlepszym samochodem ponieważ ma cztery koła. Na S99 są tam jakieś ekipy. Jednak pod jakim względem Ojki są lepsze od SPEED? Dlaczego Espada miałaby być mocniejsza od GEH? Świat bez farmy ma swoje plusy i minusy. Tak samo jak świat z farmą. Natomiast określanie, który jest lepszy to tak jakby debatować nad wyższością gruszki nad jabłkiem. Kilka dni temu zalogowałem się na S99. Dlaczego? Ponieważ akurat miałem chwilę czasu i dla rozrywki postanowiłem pobawić się w Boba Budowniczego. Poza piekielną irytacją, że wciąż muszę tylko na coś czekać, to nie widzę tu nic nadzwyczajnego.
Skończ pisać bzdury. Chcesz to loguj się na S100. Nie chcesz - nie rób tego. Moim zdaniem, S100 to jeden z najlepiej obsadzonych światów. Jego poziom to jak na razie zagadka.
 

DeletedUser188723

Guest
ktoś ze starej ekipy HRN startuje ? :D chętnie bym pogadał ze starymi znajomymi z 47
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187039

Guest
Szyneczka, startujesz z majtami? Bo nie mogę już się doczekać, aż będę wgniatał was w ziemię <3
 

Fenek

Pikinier
Wynik reakcji
10
siemka wszystkim:)
Widzę że sporo starej gwardii sie pojawiło na s100
Pozdro All.

Trzeba walczyć dwojako: trzeba być lisem i lwem... dobra walka nie opiera się tylko na sile, mocy
 
Ostatnia edycja:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Tak z ciekawości spytam....
@Wioska barbarzyńska wracasz na 100świat, czy jednak zabraknie byłego kapitana na tym świecie?
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiście uważam, że s100 jest jednak najmocniejszy.
Moim zdaniem ekipa musi się potwierdzić wygraniem jakiegoś świata, sorry.
Na s100 będą grać zwycięscy s22, s50, s55, s58, s60, s72, s78, s82... I to piszę sobie ot tak z pamięci pierwsze z brzegu. Gdybym się zagłębił przy pisaniu tego posta to pewnie ta lista byłaby zdecydowanie dłuższa.

Żałuję, że ekipy z s99 nie podejmują rękawicy na s100, ale ich wybór.
Nie zmienia to jednak mojej oceny, że s100 to będzie świat najbardziej prestiżowy na przestrzeni wielu wielu lat.

Pozdro.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
na 99 wystartowalo sporo dobrych ekip, przestancie juz tak cukrowac ten 100... ^_^

swoja droga jestes mega hipokryta :p

"Poza piekielną irytacją, że wciąż muszę tylko na coś czekać, to nie widzę tu nic nadzwyczajnego." - skoro grasz kilka dni, to jak moze sie cos dziac :V stuknij sie w glowe baranie :D

"S100 to jeden z najlepiej obsadzonych światów. Jego poziom to jak na razie zagadka." - poziom zagadka, ale i tak najlepiej obsadzony xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Ja osobiście uważam, że s100 jest jednak najmocniejszy.
Moim zdaniem ekipa musi się potwierdzić wygraniem jakiegoś świata, sorry.
Na s100 będą grać zwycięscy s22, s50, s55, s58, s60, s72, s78, s82... I to piszę sobie ot tak z pamięci pierwsze z brzegu. Gdybym się zagłębił przy pisaniu tego posta to pewnie ta lista byłaby zdecydowanie dłuższa.

Żałuję, że ekipy z s99 nie podejmują rękawicy na s100, ale ich wybór.
Nie zmienia to jednak mojej oceny, że s100 to będzie świat najbardziej prestiżowy na przestrzeni wielu wielu lat.

Pozdro.

trzeba bylo podjac rekawice i zagoscic na s99, chociazby pograc do startu s100, konta maja juz etap 150-350k, wiec moglibyscie chociaz troche posmakowac predkosci 2.

co do s99 - heg,ojki,brawo,Elite (male), office i wiele ekip ktore dotrwaly do konca swiata, ale przegraly - mdh, hgh, mucia itd itd.

i tez pisze to z pamieci patrzac na to jakie ekipy TERAZ graja, bo wiele swietnych juz odpadlo.
 

DeletedUser190675

Guest
Mnie w sumie najbardziej ciekawi jak zostaną rozłożeni gracze ze wstępnego logowania, bo obecnie jest ich więcej niż na 99 czy 98 które już troche istnieją. Zgaduję że ilość ludzi na wstępnym przekroczy 25k tak więc w 4k będzie im troche ciężko się zmieścić :) No i chcę zobaczyć jak serwery wytrzymają pierwsze minuty po starcie jak przy zwykłych światach są problemy ^^
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.456
Mnie w sumie najbardziej ciekawi jak zostaną rozłożeni gracze ze wstępnego logowania, bo obecnie jest ich więcej niż na 99 czy 98 które już troche istnieją. Zgaduję że ilość ludzi na wstępnym przekroczy 25k tak więc w 4k będzie im troche ciężko się zmieścić :) No i chcę zobaczyć jak serwery wytrzymają pierwsze minuty po starcie jak przy zwykłych światach są problemy ^^

Zmieszczą się, w kole o promieniu 100 jest ponad 30k pól, więc nie będzie problemu :)
 

DeletedUser49796

Guest
Straszgo

100 to mistrzostwa czegos tam. mniej lub bardziej oficjalne
I nie tracmy czasu na głupie argumenty dlaczego ktoś nie strtuje.

Nie startuje, bo boi się konfrontacji. dzieki temu bedzie mógł opowiadać nobkom jaki to był niepokonany przez dwa, albo trzy tygodnie nas 95, czy 97.

Po czym poznajesz , ze jakas ekipa jest dobra tak a propo ?

Bo ma fajną nazwę ? Bo kiedys kilku graczy którzy już dawno nie grają w plemieniu o podobnej nazwie coś osiagneli ?
przecież wiadomo, ze 50 % graczy nawet w tych topoych plemionach niewiele soba prezentuje.
Pomijajac juz tych co kupili lub wbili na konta po jakimś czasie. A takich jest duzo. Znany nick z osiagnięciami który nie zna podstaw gry

przypadek >?
czy po prostu jest tak dobry, ze nie musi byc dobry ?
 

DeletedUser40095

Guest
na 99 wystartowalo sporo dobrych ekip, przestancie juz tak cukrowac ten 100... ^_^
Czy ktoś powiedział, że na S99 nie wystartowało sporo dobrych ekip? Ten temat dotyczy S100, a więc lukrujemy S100. Co robicie w temacie na temat S99 to Wasza sprawa :p
swoja droga jestes mega hipokryta :p

"Poza piekielną irytacją, że wciąż muszę tylko na coś czekać, to nie widzę tu nic nadzwyczajnego." - skoro grasz kilka dni, to jak moze sie cos dziac :V stuknij sie w glowe baranie :D
Hmm... Wyzwiska mogłeś sobie darować.
No nie wiem. Na światach z farmą się coś dzieje :p No, a skoro ja gram kilka dni, to chyba nie znaczy, że inni również grają kilka dni?
"S100 to jeden z najlepiej obsadzonych światów. Jego poziom to jak na razie zagadka." - poziom zagadka, ale i tak najlepiej obsadzony xD
Każdy świat jest inny. Jaką mam pewność, czy te ekipy będą reprezentowały taki sam poziom jak na poprzednich światach? Skąd mam wiedzieć, czy nie dojdzie do wielkich machlojek? Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej na jednych mistrzostwach wygrała cały turniej, na następnych nie wyszła z grupy. Czy jej obecność po losowaniu grup podnosiła prestiż grupy, czy nie? To, że obstawa jest silna, nie znaczy, że kiedy przyjdzie do gry to jej poziom będzie równie wysoki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Na s100 będą grać zwycięscy s22, s50, s55, s58, s60, s72, s78, s82... I to piszę sobie ot tak z pamięci pierwsze z brzegu. Gdybym się zagłębił przy pisaniu tego posta to pewnie ta lista byłaby zdecydowanie dłuższa.

.
Zwycięzcy S22 i 60 to jedna ekipa, tak samo jak 58 i 78 ;P Ale nadal, mamy sporo składów z wygranymi światami, mamy też sporo ekip z genialnym startem. Będzie coś dla fanów wczesnej gry, będzie i coś dla fanów wielkich wojen, od początku do końca szykują się emocje :D
fenek zgadzam się. Trzeba umieć walczyć i na froncie i po za nim. Najlepsze wojskowo plemię może przegrać przez źle ustawioną dyplomację, średnie wojskowo plemię może wygrać jeśli dobrze się ustawi.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Straszgo

100 to mistrzostwa czegos tam. mniej lub bardziej oficjalne
I nie tracmy czasu na głupie argumenty dlaczego ktoś nie strtuje.

Nie startuje, bo boi się konfrontacji. dzieki temu bedzie mógł opowiadać nobkom jaki to był niepokonany przez dwa, albo trzy tygodnie nas 95, czy 97.

Po czym poznajesz , ze jakas ekipa jest dobra tak a propo ?

Bo ma fajną nazwę ? Bo kiedys kilku graczy którzy już dawno nie grają w plemieniu o podobnej nazwie coś osiagneli ?
przecież wiadomo, ze 50 % graczy nawet w tych topoych plemionach niewiele soba prezentuje.
Pomijajac juz tych co kupili lub wbili na konta po jakimś czasie. A takich jest duzo. Znany nick z osiagnięciami który nie zna podstaw gry

przypadek >?
czy po prostu jest tak dobry, ze nie musi byc dobry ?

s100 mistrzostwa xD ? nie rob sie smieszny ;D omine to i uznam za zart ;d

na s100 startuje, ale solo sobie popykac, nie z plemieniem. Boje sie konfrontacji z kim przepraszam xD?

czy ekipa jest dobra poznaje po walce z nia na froncie badz po tym jak sobie na danym swiecie ostatnio radzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry