Wyniki wyszukiwania

  1. [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    Skrypt nie zawsze ukrywa wysłane ataki. Wydaje mi się, że coś jest źle napisane w skrypcie - gdy za szybko klikam następną wysyłkę to nie ukrywa następnej wioski. Klikam plac przy wiosce nr1 > Napad > Wyślij atak >chowa się okienko placu > wyskakuje zielone powiadomienie "Atak pomyślnie...
  2. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Belka z nowymi postami, owszem, niektórym może ułatwić, ale nie powinno się takich rzeczy wprowadzać na siłę kosztem innych graczy. Przy najbliższej aktualizacji powinna zostać najlepiej przekształcona w zwykły spoiler z możliwością jej zwinięcia na stałe. Pasek spoilera wysokości jednej...
  3. wioski koczownicze...

    ale przecież nie musi się to liczyć do rankingu agresorów!
  4. Ataki na szlaku handlowym

    uważam że pomysł dobry, ale wymaga poprawy... a może zamiast wojsk koczowniczych, wojska graczy??? stawiamy na jakimś polu wojska, a gdy idą surowce to wojo wyłapuje ile się da:))
  5. Monety - handel:))

    Chodzi o to że jeśli kończysz grę na plemionach to oddajesz najlepszemu kumplowi bądź plemieniu wojsko, wioski, a masz od groma monet jeszcze wyprodukowanych np. na 50kolejnych szlachciców, to czemu nie oddać też tych monet??? Moiżna by zrobić coś takiego jak "darowizna" monet dla innych...
  6. wioski koczownicze...

    ja tylko zapodałem pomysł, jeżeli chcecie coś dodać, to ja nikomu nie bronię Jeżeli macie jakieś pomysły więcej to śmiało dajcie
  7. wioski koczownicze...

    ja mówię, żeby wioski koczownicze były obsługiwane tak jak zwykli gracze grają... czyli bez zbyt dużych ilości, niech to będzie realne... w miarę rozwoju więcej wojska...
  8. wioski koczownicze...

    Możecie od razu mówić jakie poprawki???
  9. Styl świata 25

    ja chyba bym kupił tego z lat 20 i sprzedał z wieeeeeeeelkim zyskiem jako antyk:)) i co z tego że nie będzie jeździł?? Wszystko da sie naprawić:)) czy tu jest salon samochodowy czy plemiona???
  10. wioski koczownicze...

    już dodałem, ale przez przypadek zaznaczyłem publiczną... Czy da się to jakoś wyedytować???
  11. wioski koczownicze...

    w związku z wprowadzaniem nowego świata i burzeniem się co niektórych, chciałbym zaprezentować mój pomysł na temat wiosek koczowniczych... Wioski koczownicze się same rozbudowują, wnioskuję z tego że zostały wprowadzone po to żeby komputer symulował grę graczy którzy skończyli grę, komputer...
  12. Styl świata 25

    a wojsko??? a ja uważam że styl najnowszy z wioskami koczowniczymi jest dobry, tylko żeby wprowadzić jeszcze dodatkowe bonusy... Pomyślcie, czy nie lepiej byłoby gdyby wioski koczownicze rekrutowały też wojsko i nigdy byś nie wiedział na ile się natkniesz:)) Skoro budują budynki to czemu...
  13. zwiększenie możliwości założycielom plemion

    już nie nabijaj sobie w ten sposób postów...
  14. zwiększenie możliwości założycielom plemion

    No właśnie, tylko jak się ma na głowie plemię prawie 100osób, a wpisuje się na taką listę około 10 to jest już większy problem!!! A wcześniej była też taka lista to się co najmniej 3/4 plemienia wpisywało się na nią, więc chciałbym sprawdzić czy czytają ale znudziło im się wpisywanie czy...
  15. zwiększenie możliwości założycielom plemion

    Witam... Ostatnio się tak zastanawiałem:confused:, jak sprawdzić, kto np. usunął jakieś tematy, albo kto zagląda na forum plemienne... Doszedłem do wniosku że albo ktoś się przyzna albo się nie dowiem:( Mam takie pytanie: Czy jest możliwe stworzenie (oczywiście wiem że wy nie macie takiej...
Do góry