zwiększenie możliwości założycielom plemion

Co sądzisz o takich ułatwieniach???

  • Tak, to dobry pomysł

    Głosy: 233 63,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 56 15,3%
  • Nie, to głupi pomysł

    Głosy: 78 21,3%

  • W sumie głosujących
    367
Status
Zamknięty.

dude127

Chłop
Wynik reakcji
0
Witam...
Ostatnio się tak zastanawiałem:confused:, jak sprawdzić, kto np. usunął jakieś tematy, albo kto zagląda na forum plemienne... Doszedłem do wniosku że albo ktoś się przyzna albo się nie dowiem:(

Mam takie pytanie:
Czy jest możliwe stworzenie (oczywiście wiem że wy nie macie takiej możliwość, ale można podsunąć pomysł ludziom z Niemiec) czegoś takiego jak możliwość oglądania dokonań poszczególnych osób w plemieniu...
Oczywiście ta opcja byłaby dostępna tylko dla założycieli plemienia...

Ułatwiłoby to grę wszystkim graczom którzy zdecydowali się założyć własne plemię, ale plemię jest niezbyt zgrane przez takie osoby...
 

DeletedUser

Guest
Zaznaczyłem odpowiedź nie mam zdania, ponieważ z jednej strony w dobrym, zgranym plemieniu nie powinno dojść do rozwalenia forum, zazwyczaj tak się dzieje w plemionach, gdzie prawa moderatora są rozrzucane na lewo i prawo, a do rady przystępują nieodpowiednie osoby! Ale z drugiej strony dobrze byłoby wiedzieć, kto za tym stoi :/
 

DeletedUser

Guest
Taka zmiana chyba wymagałaby ingerencji w silnik gry-poza tym gra ta w dużej mierze opiea się na zaufaniu, oraz właśnie takich przekrętach... Skoro w grze nie ma ograniczenia w jechaniu sojuszników-co bardzo ja urozmaica bo nigdy nie wiadomo kto się czai w jasno-niebieskich kropkach:), to ten pomysł tym bardziej nie zostanie wprowadzony.
 

DeletedUser12240

Guest
dobry pomysł , szczegolnie gdy gra sie ze slabszymi graczami ktorzy sa dosc leniwi :) mozna wtedy latwiej przeprowadzic selekcje :D ale male szanse na wprowadzenie tego niestety.
 

DeletedUser

Guest
1.Kasowanie postów - nie dawaj wszystkim prawa bycia moderatorem i masz problem z głowy.
2.Zrób listę obecności i tam niech ludzi piszą czy są czy ich nie ma.

Głos na nie.
 

dude127

Chłop
Wynik reakcji
0
1.Kasowanie postów - nie dawaj wszystkim prawa bycia moderatorem i masz problem z głowy.
2.Zrób listę obecności i tam niech ludzi piszą czy są czy ich nie ma.

Głos na nie.


No właśnie, tylko jak się ma na głowie plemię prawie 100osób, a wpisuje się na taką listę około 10 to jest już większy problem!!!

A wcześniej była też taka lista to się co najmniej 3/4 plemienia wpisywało się na nią, więc chciałbym sprawdzić czy czytają ale znudziło im się wpisywanie czy przestali czytać....

A co do tych praw to mają 2osoby +adminy(2) i założyciele(2) i nikt nie chce się przyznać do kasowania
 

DeletedUser

Guest
1.Kasowanie postów - nie dawaj wszystkim prawa bycia moderatorem i masz problem z głowy.
2.Zrób listę obecności i tam niech ludzi piszą czy są czy ich nie ma.

Głos na nie.

Lista obecności jest pomysłem kiepskim. U mnie w plemieniu miałem grupę pasożytów wchodzących tylko w nią. Co do ankiety jestem na nie. Utrudniłoby to i tak ciężką pracę szpiega :).
 

DeletedUser

Guest
No to jak czytali to przy pomocy też ich rozliczasz 3 minusy wypad i tyle...
 

DeletedUser

Guest
a ja mam lepszy pomysł moze by zrobić tak żeby założyciel mógl dawac np moderatorom takie prawo jak np może kasować to a tego nie w działach co możerobić a czego nie może robic to by było pomocne no nie??:)
 

DeletedUser86088

Guest
XXX

Zgadzam się z Altazar to zły pomysł dlatego głosowałem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Według mnie pomysł nie jest głupi to by mogło być bardzo przydatne
Głosuje na TAK
 

DeletedUser

Guest
Jestem założycielem plemienia na s22 i s25, więc ten pomysł bardzo ułatwiłby mi grę ;) Jestem na TAK
 

DeletedUser80460

Guest
powinno to zostać wprowadzone, ale tylko przez pierwsze 3-4 tygodnie gry, kiedy rozgrywka sie dopiero rozwija i szuka się odpowiednich ludzi
głos na "nie mam zdania"
 

DeletedUser

Guest
Takie funkje są bardzo przydatne, w dodatku logowanie ip z których gracz się loguje :D , szpiedzy na szubienice :cool:
 

DeletedUser

Guest
Witam...
Ostatnio się tak zastanawiałem:confused:, jak sprawdzić, kto np. usunął jakieś tematy, albo kto zagląda na forum plemienne... Doszedłem do wniosku że albo ktoś się przyzna albo się nie dowiem:(

Mam takie pytanie:
Czy jest możliwe stworzenie (oczywiście wiem że wy nie macie takiej możliwość, ale można podsunąć pomysł ludziom z Niemiec) czegoś takiego jak możliwość oglądania dokonań poszczególnych osób w plemieniu...
Oczywiście ta opcja byłaby dostępna tylko dla założycieli plemienia...

Ułatwiłoby to grę wszystkim graczom którzy zdecydowali się założyć własne plemię, ale plemię jest niezbyt zgrane przez takie osoby...



to po co ci takie plemie???
 

DeletedUser71411

Guest
Tak i co jeszcze. Niech Założyciel Plemienia będzie mieć możliwość logowania się na poszczególne konta...

Jeżeli zakładasz plemię na poziomie, wówczas wybierasz jako administratorów osoby kompetentne. Nie robisz loterii, kto pierwszy napisze, że chce być adminem, ten go dostanie... Nie dajesz owej funkcji personie, która narzuca się na PW. Do tego należy ruszyć rozumem.

Na wyższe stanowiska wybieraj osoby, którym ufasz, a zrozumiesz, że Twoja sugestia będzie zbyteczna.
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z tą propozycją ale tylko dla założycieli danego plemienia!!!!
dlaczego?
bo znam przypadki kasowania forum (całego) w plemieniu (byłam moderatorem)
cała praca moderatora idzie na marne a i posty niejednokrotnie bardzo ważne utracone i nikogo winnego!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry