Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja świata 188

    Nie. Świat do zamknięcia.
  2. Dyskusja świata 188

    Ty wiesz że odpisałeś graczowi szali? Chyba szale nigdy nie bili OC.
  3. Dyskusja świata 188

    Żeby spaść z rowerka najpierw trzeba na nim się znaleźć, a my to bardziej wózek inwalidzki.
  4. Dyskusja świata 188

    Dla mnie zawsze byliście top 1. AVE wy
  5. Dyskusja świata 188

    Od dawna wam kibicuje o ile grasz w powal więc nie wiem o czym piszesz.
  6. Dyskusja świata 188

    Ok idę. Dzięki za pozwolenie
  7. Dyskusja świata 188

    Ta, jesteście najlepsi. Nadal trzymam kciuki za waszą wygraną i nigdy nie zwątpiłem w wielkie powal pola czy lamy. Ave wy
  8. Dyskusja świata 188

    Absurdem to jest że wierzycie że gracz od was dogrywa antykliny na ponad 40 karet które wchodzą od 4 ms do 30 ms z ręki oczywiście każdy antykliny wchodził od 1 grubego. Może w sumie wy to nie wierzycie i wiecie jak jest... Ps. z takim szczęściem to niech w lotto zacznie grac.
  9. Dyskusja świata 188

    Przetestowałem i dostaje :)
  10. Dyskusja świata 188

    No możecie sobie to tłumaczyć jak chcecie ja swoje napisałem. Ustawienia mam dobrze zrobione nie raz na minutę ;)
  11. Dyskusja świata 188

    A powiadomienia z apki ci znikają jak ktoś cofnie atak? No chyba nie. Tłumacz sobie jak chcesz to co robił ale na pewno nie cofał ataków.
  12. Dyskusja świata 188

    Nie każe ci wierzyć, ale tak bylo + powiadomienia na telefonie nie znikają nawet jak cofniesz atak a tak też robiłem przez chwilę.
  13. Dyskusja świata 188

    Siedziałem cały dzień dosłownie cały i nie anulował ani jednego antyklina na mnie. Możesz próbować przekonać innych do swojej racji i wytłumaczyć to jakoś ale ....
  14. Dyskusja świata 188

    Wystarczy, że siedziałem na swoim cały dzień i wiem jak było.
  15. Dyskusja świata 188

    A czym ten klin był? Samym ck próbowałem pikami + ck z 2 wiosek później toporem zostało ck z bliższej wioski które siadło no i jeszcze lk zostało które też nie siadło
  16. Dyskusja świata 188

    Nie pisze o antyklinach, które wchodziły od innych tylko konkretnie od jednej osoby, która nie anulowała ataku bo za każdym razem wchodził poprawnie .
  17. Dyskusja świata 188

    Poprawka 2 ban i UB. *
  18. Dyskusja świata 188

    Na pierwszej akcji od was wysłaliście ponad 40 karet. Jedna osoba wbiła w każdą karetę antyklina 20-40 ms przed każdym grubym (oczywiście za pierwszym razem). Może skończcie wszyscy ten temat bo co świat się to powtarza i nic to nie zmienia. Jeszcze jak o banach mowa to prawda, że chłop z Pola...
  19. Dyskusja świata 188

    Oczywiście, że element zaskoczenia - sami byliśmy zaskoczeni. Jesteśmy pionierami w tego typu akcjach.
  20. Dyskusja świata 188

    Ale my nic nie napisaliśmy xd
Do góry