Dyskusja świata 188

Ryba9431 x Diil3r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
997
Na pierwszej akcji od was wysłaliście ponad 40 karet. Jedna osoba wbiła w każdą karetę antyklina 20-40 ms przed każdym grubym (oczywiście za pierwszym razem). Może skończcie wszyscy ten temat bo co świat się to powtarza i nic to nie zmienia. Jeszcze jak o banach mowa to prawda, że chłop z Pola dostał 3 bana i UB później? Ktoś może się wypowiedzieć co ma jakieś informacje?

Wbiles mi ostatnio klina w 18ms
Bota na chwilę odpaliłeś czy ciagle latasz?
 

Qegarg

Pikinier
Wynik reakcji
81
Wydaje mi się, że przy takiej ilości ataków co leciało to nie zaważyłbyś czy było anulowane do 5 sekund po wysłaniu

Edit.
Zanim wszedłbyś zobaczyć co to tych ataków już nie było.
 

Plsky5

Pikinier
Wynik reakcji
50
Wydaje mi się, że przy takiej ilości ataków co leciało to nie zaważyłbyś czy było anulowane do 5 sekund po wysłaniu

Edit.
Zanim wszedłbyś zobaczyć co to tych ataków już nie było.
Siedziałem cały dzień dosłownie cały i nie anulował ani jednego antyklina na mnie. Możesz próbować przekonać innych do swojej racji i wytłumaczyć to jakoś ale ....
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.200
wysłanie i anulowanie ataku trwa 5 sekund.
Wierzę, że przez cały wieczór bez żadnej przerwy patrzyłeś się w monitor spamując przycisk odświeżania strony byleby tylko zobaczyć wśród 500 nadciągających ataków kolejnego krzyżyka i wydać stosowny wyrok
 

Plsky5

Pikinier
Wynik reakcji
50
wysłanie i anulowanie ataku trwa 5 sekund.
Wierzę, że przez cały wieczór bez żadnej przerwy patrzyłeś się w monitor spamując przycisk odświeżania strony byleby tylko zobaczyć wśród 500 nadciągających ataków kolejnego krzyżyka i wydać stosowny wyrok
Nie każe ci wierzyć, ale tak bylo + powiadomienia na telefonie nie znikają nawet jak cofniesz atak a tak też robiłem przez chwilę.
 

Qegarg

Pikinier
Wynik reakcji
81
Siedziałem cały dzień dosłownie cały i nie anulował ani jednego antyklina na mnie. Możesz próbować przekonać innych do swojej racji i wytłumaczyć to jakoś ale ....
W zasadzie jak kogoś miałbym przekonać to tyle powinno wystarczyć co napisałem, jak ktoś uznaje to co pisze za głupoty to cokolwiek bym nie napisał to opinii takiej osoby o tym nie zmienię.
 

Bebikson

Miecznik
Wynik reakcji
778
Siedziałem cały dzień dosłownie cały i nie anulował ani jednego antyklina na mnie. Możesz próbować przekonać innych do swojej racji i wytłumaczyć to jakoś ale ....

Też zawsze jak bronię akcji to mam otwarte nadchodzące ataki i spamuje f5 co 3 sekundy, żeby wykryć bociarzy. Jednocześnie wbijam kliny, wysyłam odbitki i robię uniki, tak było mówię wam, ja bym was nie okłamał. Nie przejmuj się hejterami kolego.
 

SirUrlich

Miecznik
Wynik reakcji
142
Poprawka 2 ban i UB. *
Tak był drugi ban, jeszcze go przeprosili za to. Konto frontowe można powiedzieć, a Disco na dwa bany(15dni) przejęli 1 wioskę.
Wyglądałoby to tak że są w porządku i zbanowanych nie atakuja ale za pierwszym jak i za drugim razem połapali się na końcówce i dopiero teraz offy wchodzą
 
Ostatnia edycja:

Plsky5

Pikinier
Wynik reakcji
50
Też zawsze jak bronię akcji to mam otwarte nadchodzące ataki i spamuje f5 co 3 sekundy, żeby wykryć bociarzy. Jednocześnie wbijam kliny, wysyłam odbitki i robię uniki, tak było mówię wam, ja bym was nie okłamał. Nie przejmuj się hejterami kolego.
A powiadomienia z apki ci znikają jak ktoś cofnie atak? No chyba nie. Tłumacz sobie jak chcesz to co robił ale na pewno nie cofał ataków.
 
Do góry