Dyskusja świata 188

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.222
Oszukali system nikt ale to nikt nie widzi jak są cofane ataki po kilku sekundach


200 prob jedna wejdzie w dobre MS reszta cofana.
 
Ostatnia edycja:

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.200
skryptem się automatyzował? :3

kolejny skazany za niewinność i kropkę postawioną w złym miejscu w opisie :(
Całkowitym przypadkiem zostało to znalezione bo wystrzeleniu 130k ataków w jeden dzień. Ach te przypadki...
 

Bebikson

Miecznik
Wynik reakcji
778
Za boty są permy czyż nie?

Tutaj na 4 dni za skrypt do rozsylki deff smieszne bo gracz na innych swiatach też z niego korzystał i nie było żadnych problemów xd

132442 ataki - jak wiadomo maksymalnie można wysłać 5 na sekundę, ale trzeba by to robić idealnie co 200ms, więc myślę, że śmiało można założyć, że wysyłanie około 4 na sekundę to i tak dużo, żeby ciągle nie wyskakiwał komunikat o przekroczonym limicie ataków na sekundę

132442 / 4 / 3600 = 9,2

9,2h = 9h i 12 minut

Ten cyborg poświęcił 9 godzin i 12 minut w ciągu doby na klikanie A w asystencie farmera xD a ban za skrypt do wysylki defa, no ja nie wiem mordo dlaczego w to nie wierzysz, wracając do tematu Szale wyłączcie te boty xD
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.559
Widzę, że już narracja do "czemu dostaliśmy wpierdol" jest przygotowana.
W ogóle niezły poziom absurdu, jeden twierdzi, że siedzi cały dzień odświeżając co 5s nadchodzące ataki, porównuje czasy wyjścia kilkuset ataków z czasami otrzymanych powiadomień z apki, żeby wyłapać czy jakiś rozkaz nie został cofnięty. Drugi pomawia inne plemiona o używanie bota samemu twierdząc, że 130k grabieżcy to normalna rzecz.

W ogóle nie wiem po co Rotes ciągniesz tę dyskusję. Kogo to w ogóle obchodzi co jakiś ogórek o nas mówi? To jest tak jakbyś pokazał niepiśmiennemu chłopu z XIV wieku komputer. Powie, ze to magia i chuj, nie da mu się tego wytłumaczyć.
 
Do góry