Dyskusja świata 188

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
363
Ale jesteście ogólnie widze mega egoistami mając bociarzy w ekipie a udajecie świętych XD. Skrypt brazylijczyka np :)

Mnie nie boli sie przyznanie że ktoś korzysta z bota ale nie tym razem akurat byczki :)


View attachment 51944View attachment 51945View attachment 51946



View attachment 51947
Dotychczas tylko dyskutujesz i pomawiasz wszystkich nie podając dowodów. Piszesz co to kto nie zrobił, jaki to ktoś nie jest zły również nie dostarczając dowodów.
Tym razem dowody są i ja to szanuję. Masz plusa.
 

Plsky5

Pikinier
Wynik reakcji
50
Widzę, że już narracja do "czemu dostaliśmy wpierdol" jest przygotowana.
W ogóle niezły poziom absurdu, jeden twierdzi, że siedzi cały dzień odświeżając co 5s nadchodzące ataki, porównuje czasy wyjścia kilkuset ataków z czasami otrzymanych powiadomień z apki, żeby wyłapać czy jakiś rozkaz nie został cofnięty. Drugi pomawia inne plemiona o używanie bota samemu twierdząc, że 130k grabieżcy to normalna rzecz.

W ogóle nie wiem po co Rotes ciągniesz tę dyskusję. Kogo to w ogóle obchodzi co jakiś ogórek o nas mówi? To jest tak jakbyś pokazał niepiśmiennemu chłopu z XIV wieku komputer. Powie, ze to magia i chuj, nie da mu się tego wytłumaczyć.
Absurdem to jest że wierzycie że gracz od was dogrywa antykliny na ponad 40 karet które wchodzą od 4 ms do 30 ms z ręki oczywiście każdy antykliny wchodził od 1 grubego. Może w sumie wy to nie wierzycie i wiecie jak jest...
Ps. z takim szczęściem to niech w lotto zacznie grac.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.221
Ja nie wiem jakim trzeba byc debilem zeby poswiecic 9h na wysylke atakow dla blachy dziennej (XD) , to juz bym wolal na jego miejscu powiedziec ze to za boty.

Ty bardzo dobrze znany jestes z różnych wspomagaczy więc cisza tam ;p

Nawet się spotkalismy w ekipie Bulwy ;)

Wielu z was również zna baze shadowa ale udajecie świętoszków xD

Jak trafisz kto gra na czyms to ci napisze że tak jest.

Bo ze wspomagaczami w tej grze od 3-4 lat jest jak z tesciem w pupe , niby nikt ale jednak prawie każdy;)
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.382
Ty bardzo dobrze znany jestes z różnych wspomagaczy więc cisza tam ;p

Nawet się spotkalismy w ekipie Bulwy ;)

Wielu z was również zna baze shadowa ale udajecie świętoszków xD

Jak trafisz kto gra na czyms to ci napisze że tak jest.

Bo ze wspomagaczami w tej grze od 3-4 lat jest jak z tesciem w pupe , niby nikt ale jednak prawie każdy;)

Jakbys mnie znal to bys wiedzial ze jestem najbardziej PRZECIW botom w tej grze ze wszystkich graczy. Nigdy nic nie uzywalem , moja gra bazuje na aktywnosci.

Ps. nie widze cie na 137 , czy to kolejny mityczny swiat ktory wygrales?
ps2 . mozesz mnie zwyzywac od płaczkow (100% prawdy ), dzieciaczkow czy osoby ktora nie ma zycia bo gra(ła) w te gre 24/7 ale od bociarzy wyzywac sie nie dam
 

Arda26 and Azdro

Łucznik
Wynik reakcji
592
Napisać, że Szari gra na bocie to trzeba już nieźle się odkleić :D
Tzn jest w tym tylko jedna racja chłopaki są jak bot ale ludzki xD

Blejko ja słyszałem, że Ty najwięcej cisniesz na bocie xddd

Co za gość, znalazł sobie wymówkę i puszcza w eter, śmiesznie :D
Ty lepiej Nicki sobie przypomnij gdzie grales i się podziel bo jesteś "ktokolwiek wie, ktokolwiek widział" ale na razie nikt nie widział i nie wie xD
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Zwijcie sobie jak zwiecie oplatajcie w ładne słówka jestescie ścierami kosownikowymi nic więcej , zajebaliscie kosę w dniu akcji a jeszcze glupa palicie ze przecież to nie była kosa bo fuzja z wrogiem rzecz normalna to tak jak szale się botów wypierają a nikt nie ma jaj przyznać jaka jest prawda są debilami niech sobie grają na botach ale śmiech na sali , zreszta co tu dużo gadać tu kółeczko adoracji zamknięte i każdy sobie jajca liże jaki to pro jest
madamkrasno2.png
madamkrasno.png

To co wyzywasz innych że grają na bocie a sam ich używasz? xD
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.221
Napisać, że Szari gra na bocie to trzeba już nieźle się odkleić :D
Tzn jest w tym tylko jedna racja chłopaki są jak bot ale ludzki xD

Blejko ja słyszałem, że Ty najwięcej cisniesz na bocie xddd

Co za gość, znalazł sobie wymówkę i puszcza w eter, śmiesznie :D
Ty lepiej Nicki sobie przypomnij gdzie grales i się podziel bo jesteś "ktokolwiek wie, ktokolwiek widział" ale na razie nikt nie widział i nie wie xD

Cisne cisne :]
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.200
Tez jak grałem przeciwko szariemu myślałem że nikt nie może tak ogarniać gierki i musi się wspomagać.

Niestety okazało się że po prostu jest jednym z najlepszych graczy plemion, który bije mnie umiejętnościami i zaangażowaniem na głowę :D
Polecam też się pogodzić z tym że ktoś może być lepszy :D
 

Ryba9431 x Diil3r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
997
Grałem na 171 przeciwko plemieniu Szale.

Na tamtym świecie ich dogrywki atakow oraz całych akcji wyglądały perfekcyjnie.

Oczywiście na tamtem moment podejrzwalem ich o wspomagacze.

Teraz gdy już z nimi gram rozumiem, że się nie myliłem.
Te wszystkie trole które mnie wtedy obrażali muszą teraz przepraszać bo jednak miałem rację.
 
Do góry