Dyskusja świata 188

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
363
Świat na ktorym gra 1 ekipa która ma handicap za free kolejne plemie + startując z plemieniem darm


Faktycznie po co pytać co taki spokój , ktoś tu jeszcze gra? Xd

Na dobrą sprawę jeszcze nie zdążyliście zobaczyć co potrafimy a już jakiś taki zmarnowany jesteś Blejko (celowo z dużej bo bardzo Cię lubię i jesteś mega w porządku gość). Spokojnie, zaczniecie dostawać wciry to wtedy możesz prawić jakie to Szale nie są złe, ile miały darm i o ile lepszy start.
 

NoMoreBots

Miecznik
Wynik reakcji
104
Świat na ktorym gra 1 ekipa która ma handicap za free kolejne plemie + startując z plemieniem darm


Faktycznie po co pytać co taki spokój , ktoś tu jeszcze gra? Xd
Powiedz swoim chłopaczkom żeby przestali dogrywać ataki z Bota tylko niech grają normalnie . I się nie mlaskaj nie wykręcaj mam sporo dowodów Na moim koncie ale też z innych graczy NM więc Pokażcie Jak gracie bez bota . I SIĘ Ni pluj że Szale Biorą nasze wioski zacytuję Twój tekst "Wiedzieliście To Od Początku Świata " Szale to nasz sojusznik i Dostanie Nasze wioski . Już nie mogę się doczekać Jak pokażecie swoją klasę z Nimi
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.221
Na dobrą sprawę jeszcze nie zdążyliście zobaczyć co potrafimy a już jakiś taki zmarnowany jesteś Blejko (celowo z dużej bo bardzo Cię lubię i jesteś mega w porządku gość). Spokojnie, zaczniecie dostawać wciry to wtedy możesz prawić jakie to Szale nie są złe, ile miały darm i o ile lepszy start.
Tez cie lubie misiu
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
7yvw1i.jpg
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
363
Chłop z disco (celowo z małej bo to zbieranina gówno warzyw) co zmienił nazwę wioski na 1:0 po odbiciu diody do której miałem 20h wsparciem xdddddd to niezłe grajki
 
Do góry