Wyniki wyszukiwania

  1. czerniol elo 3 2 0

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Gratis dorzucą nudeski Małgośki XD.
  2. czerniol elo 3 2 0

    Świat 200 nadchodzi!

    Czy ty mnie prosisz o coś nie legalnego drogi ZYGMUNCIE?
  3. czerniol elo 3 2 0

    Świat 200 nadchodzi!

    Bardziej niż lotto przed południem intryguje mnie kto został skazany na bycie opiekunem tego świata? A Tak poważnie, mam nadzieje, że wszyscy zdążyli sobie zmienić nuklearne kody do kont, zaktualizowali Andrzeja do najnowszej wersji oraz najważniejsze, że, żaden kuzyn nie śmiał mu odmówić w...
  4. czerniol elo 3 2 0

    Świat 200 nadchodzi!

    Zabawne oglądać te restarty id i starty z łańcuszków. Zupełnie nie wiem czemu Szanowny @kmic nie napisał oficjalnie, że łańcuszki już nie działają a plemiona z wysokim id wylądują specjalnie wszystkie w kotle, żeby było śmieszniej oglądać tą paraolimpiadę kos i włamów na konta typów w imię walki...
  5. czerniol elo 3 2 0

    Świat 200 nadchodzi!

    Gdyby jakąś poteżna ekipa Miała Jaja nazwać się ŻEGNAM, to normalnie przysięgam poklikau bym te domki nawet bez rączek, Tak o dla beczki w ramach testów.
  6. czerniol elo 3 2 0

    Świat 200 nadchodzi!

    @Adiksonek reset farmy schodzi 24h od każdego ataku który przyniósł zysk. Tj. Załóżmy 1 dnia farmisz 1 atakiem 50 surki, godzinę później 75. To 24h od 1 ataku limit 50 schodzi a 24h od ataku tego co dał 75 zejdzie 75.
  7. czerniol elo 3 2 0

    Świat 200 nadchodzi!

    No tak, polskie plemiona to wzór cnót braku kos i wyrafinowanej dyplomacji. Brzydzą się rozwiązywaniem plemion wrogom itd. Oh w8...
  8. czerniol elo 3 2 0

    Świat 200 nadchodzi!

    Znając mental cebulaków to kontakt do hejek by był w opisie profilu ew jak by to zablokowali to numer do WhatsApp z hejkamj był by w nazwie wioski XD. 1. Może akurat tam będą same barby, żeby wszyscy dali radę wyrobić limit farmy XD. 2. te które limitu kratek na ekran nie zapełnia łańcuszkiem z...
  9. czerniol elo 3 2 0

    Świat 200 nadchodzi!

    Elo jaki temat tu zastałem, niezły trolololo se strony szanownego @kmic ale prawda jest taka, że co tu nie napiszemy w propozycjach to z ustawieniami jest jak z racją i tą częścią pleców gdzie zaczynają same pękać- każdy ma swoje. Widzę nawet zabawną propozycję od wielce czcigodnego @Szari. Ale...
  10. czerniol elo 3 2 0

    Map&Stats by Manahir

    @Manahir Wszystko fajnie ale mógl byś się nieco bardziej postarać bo zrespiłes jakąś czarna dziurę na mapie z czerwoną kropką pośrodku, trochę to wygląda jak nuklearka w starcrafcie XD.
  11. czerniol elo 3 2 0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    @przemeczi Zdradzę Ci wielką tajemnice tego świata. Wiesz jaka jest różnica między @Bl-ack sno-w a Jutrzakami? Taka, że black w flashbacku cienia inteligencji wylewa szambo innych prosto na FO. Kwestia tylko czy to słuszna szambiarka dla słusznych ludzi XD. No a jutrzaki wylewają własne szambo...
  12. czerniol elo 3 2 0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Odklejencu z jutra przestań brać towar od aspola bo twoje iq spadło z HEHE 60, dokładnie o połowę. No ja mam takie kurwa chody w supku, że dzień po starcie na ostatnim świecie wyrwałem bana za nick wielkie czorne dildo. Jedyny kontakt z supportem to mam jak muszę się odwoływać za bany z czapy...
  13. czerniol elo 3 2 0

    Wojna Kumple - Galowie

    Eee fajnie ze Blackclown wyjaśnią tu pampersy Kuwejta, pytanie moje tylko czemu ten temat nazywa się Wojna kumple Gallwowie jak tu ani słowa na ten temat nie ma, jedynie wylew szamba kumpli dobrze ukrywanego do tej pory.
  14. czerniol elo 3 2 0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Dobra ale teraz na poważnie, zagramy w otwarte karty i z racji, że 200 już tuż tuż, a zanim donimacje się tu wbiję to zawiążmy koalicje na powiedzmy wstępnie 40 plemion z topki. Każde plemie wyznaczy swojego delegata do tego śmiesznego pixela o który tak się tu jesteście w stanie poniżyć. Nie...
  15. czerniol elo 3 2 0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Ale do meritum. Bo coś tu o przeciekach gdzieś było. Są tu już jakoś turbo amatorskie koalicje na pół świata czy, póki co ledwo koło ćwiartki są? Bo nie ukrywam do tablicy wywołał mnie skowyt z dup tych co się mianują tu kumplami, że jedna kareta w ich stronę, wepchała nas w jakąś koalicje XD...
  16. czerniol elo 3 2 0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Z bnk trochę mi nie po drodze lekko ponad pół klasy wyżej od blackClowna. Szkoda dyskutować i z jednym i z drugim XD.
  17. czerniol elo 3 2 0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Nie przypominam sobie, żebyś awansował na mojego kolegę, ale to może być błąd statystyczny, bo mogłem być zbyt trzeźwy. Znamy się? Jedyny plus póki co w Tobie dostrzegam, że chyba stoisz w opozycji do Blackclowna i tej reszty bandy fanów zgrzytających zębów i pieluszek do zmiany.
  18. czerniol elo 3 2 0

    KRONIKA ŚWIATA 194

    Zdradzę Ci sekret, była ostra walka pomiędzy szambiarką, a dostawcą z nowymi pieluszkami+ Ale wyszliśmy obronną ręką jak na losowy start w 12 osób XD.
  19. czerniol elo 3 2 0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Ja pier... Kiedyś to były merytoryczne rozmowy przy Bingo, FOnt zjechał windą poniżej poziomu Pe do potęgi jutra.
  20. czerniol elo 3 2 0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Kumpelki widzę na samą myśl o otwartym froncie Wielkimi Galami już sobie na wzajem draski na majtach sprawdzają. Znakomicie słychać wycie.
Do góry