Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
1.548
Hejka naklejka <tanczy>

szybkie pytanko, czy ja dobrze rozumiem ten wzór?

Ograniczone, wg wzoru:
(dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 200, jednak nie więcej niż 200.000 na ostatnie 24h
czyli dajmy na to jest 50 dzień swiata i mam 30 wiosek, to wg tego wzoru mam 80 x 200 = 16 000 limitu surki do wyfarmienia na dany dzień?
po co przy takim wzorze jest w ogole jakikolwiek limit, szczególnie wynoszący 200k, który jest osiągalny przy sumie dni + wiosek = 1 000?
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.415
Hejka naklejka <tanczy>

szybkie pytanko, czy ja dobrze rozumiem ten wzór?

Ograniczone, wg wzoru:
(dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 200, jednak nie więcej niż 200.000 na ostatnie 24h
czyli dajmy na to jest 50 dzień swiata i mam 30 wiosek, to wg tego wzoru mam 80 x 200 = 16 000 limitu surki do wyfarmienia na dany dzień?
po co przy takim wzorze jest w ogole jakikolwiek limit, szczególnie wynoszący 200k, który jest osiągalny przy sumie dni + wiosek = 1 000?

Po nic, ograniczenie farmy było potrzebne ale zostało przesadzone i nic na to nie poradzimy
 
Wynik reakcji
1.548
@kmic a tu nie powinno byc * 2k przypadkiem? :rolleyes: :rolleyes:

Ograniczone, wg wzoru:
(dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 200, jednak nie więcej niż 200.000 na ostatnie 24h
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
@kmic dawaj już ten wstępny, bo chcę sprawdzić w logach serwera co znowu zepsuliście, żeby móc to wykorzystać. Swoją drogą zajebiste testy odstępu wysyłania 20ms bez wykorzystania aktualnego bota i prób obejścia w zmianie kodu basha tego ograniczenia... gratuluję mózgu jak zwykle. Jeszcze nie jest za późno... Ustawienia świata mocno skillowe, wykorzystanie doświadczenia w grze, żeby przez pierwsze 2 dni lecieć w eko, a potem w stajnie pokazuje, że gracze mający 10lat expa będą się mogli wykazać na początku...

PS: we odblokuj główne konto, bo mam na nim białko na Ciebie.
PS2: swoją drogą zajebisty poradnik dodałeś dla nowych graczy, przyda się szczególnie na świecie jubileuszowym, gdzie wiele nowych osób spróbuje zagrać i okaże się, że plemiona zrobiły zły poradnik...
 
Ostatnia edycja:

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.690
Moj kumpel Kmicek jest juz gwiazdą międzynarodową, a już niedługo międzygalaktyczną. Oczywiście, jeśli nauka pójdzie do przodu i będziemy podróżować po innych planetach.



1708579497153.png

^ Dajcie okejke dla Brazola to zbierze ekipe do nas zamiast klikac na mundo 120 i zbierac ekipe na mundo 126. Naprawde spoko ziomek. Wegrzy i Francuzi nie beda sami.

Brazylia trzyma naprawde wysoki poziom to i Nezus sie ucieszy.
 
Ostatnia edycja:

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.454
@kmic dawaj już ten wstępny, bo chcę sprawdzić w logach serwera co znowu zepsuliście, żeby móc to wykorzystać. Swoją drogą zajebiste testy odstępu wysyłania 20ms bez wykorzystania aktualnego bota i prób obejścia w zmianie kodu basha tego ograniczenia... gratuluję mózgu jak zwykle. Jeszcze nie jest za późno... Ustawienia świata mocno skillowe, wykorzystanie doświadczenia w grze, żeby przez pierwsze 2 dni lecieć w eko, a potem w stajnie pokazuje, że gracze mający 10lat expa będą się mogli wykazać na początku...

PS: we odblokuj główne konto, bo mam na nim białko na Ciebie.
PS2: swoją drogą zajebisty poradnik dodałeś dla nowych graczy, przyda się szczególnie na świecie jubileuszowym, gdzie wiele nowych osób spróbuje zagrać i okaże się, że plemiona zrobiły zły poradnik...
Zdymek czy to ty ?
 
Wynik reakcji
608
Moj kumpel Kmicek jest juz gwiazdą międzynarodową, a już niedługo międzygalaktyczną. Oczywiście, jeśli nauka pójdzie do przodu i będziemy podróżować po innych planetach.




^ Dajcie okejke dla Brazola to zbierze ekipe do nas zamiast klikac na mundo 120 i zbierac ekipe na mundo 126. Naprawde spoko ziomek. Wegrzy i Francuzi nie beda sami.

Brazylia trzyma naprawde wysoki poziom to i Nezus sie ucieszy.
Póki co ekipa randomowych typów zza oceanu robią większą reklamę w sieci niż całe IG razem wzięte xd ciekawe czy na FB wisi post o 200
 

Adiksonek

Chłop
Wynik reakcji
4
Niech mi ktoś wytłumaczy to, że w ustawieniach jest informacja o starcie z 200pnkt oraz 10ratusz, 10kopalnie itd. które de facto dają 224pnkt >200pnkt, więc jak to jest możliwe?

Druga kwestia, możliwość rabowania surowców: wzór to: (ilość dni + ilość wiosek) *200, czyli de facto mogę rabować przez pierwszy dzień serwera do 400 surowców, potem 2 dnia do 600 itd. ok, ale teraz kwestia tego jak to wygląda w praktyce.
Dzień zaczyna się od 8 rano, więc jeżeli zrabuje 400 surowców o 7 rano, to od 8 rano kolejnego dnia będę mógł zrabować 600 surowców czy 600-400=200 i to liczy 24h od zrabowania surowców ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry