Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.405
Ja mam zawsze spory bonus do zasysania deff'a także czuje się bezpieczny.

caine-majin-buu.gif
czekam na świat na którym nie będziesz pośmiewiskiem, razem z miśkami, ale chyba nie dożyję .
 
Wynik reakcji
377
Zabawne oglądać te restarty id i starty z łańcuszków. Zupełnie nie wiem czemu Szanowny @kmic nie napisał oficjalnie, że łańcuszki już nie działają a plemiona z wysokim id wylądują specjalnie wszystkie w kotle, żeby było śmieszniej oglądać tą paraolimpiadę kos i włamów na konta typów w imię walki o pixel w profilu w umierającej gierce XD.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.736
@Fabcio and Maciuś i co jakie zagraniczne ekipy wbiły poza wegrami?

Z ekip to tylko Wegry, takze respekcik dla braci, ze pomimo kilkukrotnie mniejszego community od reszty potrafili sie zebrac w tak krotkim czasie.
W kartografi niedlugo napisze czemu inne ekipy nie moglby wbic. Zrobilem co moglem, takze bede mial o czym pisac w analizach.

Gdyby support mi odpisal to wbilyby 2 wiecej.
Powodzonka All!
 
Wynik reakcji
377
Bardziej niż lotto przed południem intryguje mnie kto został skazany na bycie opiekunem tego świata?

A Tak poważnie, mam nadzieje, że wszyscy zdążyli sobie zmienić nuklearne kody do kont, zaktualizowali Andrzeja do najnowszej wersji oraz najważniejsze, że, żaden kuzyn nie śmiał mu odmówić w technicznej próbie zbiórki przed jubileuszowym 200+x*


*za x wstawcie sobie wybrany przez siebie POTENSZNIE obstawiony świat tak,żeby nie musieli mówić, że wcale poważnie nie grali na takim TESTOWYM świecie bo wjechał jakiś ostry syndrom wyparcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry