Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ale coś foliarza musiało zapiec, dobrze że nie mam zamiaru czytać tego ścieku gówna xD
Ale oznaczę frajera tak żeby myślał że odpisałem xD
@Yovi
 
Wynik reakcji
377
Ja pier...
Kiedyś to były merytoryczne rozmowy przy Bingo, FOnt zjechał windą poniżej poziomu Pe do potęgi jutra.
A najważniejsze, jak tam Wasza HUTA ŻELAZA?
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
431
Z tymi zjebami nie da się merytorycznie. Nie ważne co się napisze, rzucą tekstem foliarz, napiszą XD i uznają, że zaorali oponenta. Tfu na cIEBIE lakiernik, a frajer to cIE kasztanie robił i to jak Twoja stara najebana była i szmacila się pod blokiem
 
Wynik reakcji
377
Jak chodzi o hutę to nie ten temat ziomeczku
Nie przypominam sobie, żebyś awansował na mojego kolegę, ale to może być błąd statystyczny, bo mogłem być zbyt trzeźwy.
Znamy się?
Jedyny plus póki co w Tobie dostrzegam, że chyba stoisz w opozycji do Blackclowna i tej reszty bandy fanów zgrzytających zębów i pieluszek do zmiany.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Nie przypominam sobie, żebyś awansował na mojego kolegę, ale to może być błąd statystyczny, bo mogłem być zbyt trzeźwy.
Znamy się?
Jedyny plus póki co w Tobie dostrzegam, że chyba stoisz w opozycji do Blackclowna i tej reszty bandy fanów zgrzytających zębów i pieluszek do zmiany.
Kolegę? Na forum? W życiu, takich doznań szuka tylko bnk
 
Wynik reakcji
377
Ale do meritum.
Bo coś tu o przeciekach gdzieś było.
Są tu już jakoś turbo amatorskie koalicje na pół świata czy, póki co ledwo koło ćwiartki są?
Bo nie ukrywam do tablicy wywołał mnie skowyt z dup tych co się mianują tu kumplami, że jedna kareta w ich stronę, wepchała nas w jakąś koalicje XD.
My po koleżeńsku, wzięliśmy handicap dla się siebie widząc, że potężne Mniam robi coraz słabsze wyniki grając śmieszny fulloff w takiej przewadze, To postanowiliśmy odkryć ich "specjalną" mega ukrytą kartę koalicyjną, tak jak iloraz inteligencji blacklowna po to jak by ktoś nie ogarnął co tu za patologię sonuszniczą ludzie zapodają pomimo, że w ustawieniach jak byk napisane block składów za chwilę.
Serio to żałosnę iść tak na skróty, ciekawe jak się zredukujecie do tego czasu? XD
Jednakże ta ćwiartka i tak o 69 w skali Dzobiego lepsza niż to co tu ludzie odwalają na zachodzie mapy XD.
 
Wynik reakcji
377
Dobra ale teraz na poważnie, zagramy w otwarte karty i z racji, że 200 już tuż tuż, a zanim donimacje się tu wbiję to zawiążmy koalicje na powiedzmy wstępnie 40 plemion z topki.
Każde plemie wyznaczy swojego delegata do tego śmiesznego pixela o który tak się tu jesteście w stanie poniżyć.
Nie skromnie Że strony Galix nominuję naszego najpotężniejszego frontowca @pan Dziobak
Chłopina dwa miechy przegrywał z rng na barbach a jednym prostym kliknięciem o mało nie skasował tych potężnych typów, za którymi stoi blackclown.
No dobra nie do końca Że świata ich skasował jednym kliknięciem, ale biel na brąz na ich majtach zamienił zanim zdążył mrugnąć.
To teraz wasi delegaci niech zostaną wymienini i już ten świat wszyscy będziemy mieć z głowy, po co się męczyć i Grać w grę jak można to tak prosto rozwiązać oszczędzając tyle czasu, coraz to potężniejszym pretendentom do tytułu dzbana roku.
Pamiętajcie jednak, że z tak wybitnymi faworytami jak @black i reszta tej wyjątkowo nie utalentowanej zgrai, nie będzie wam prosto wygrać e ich konkurencjach na ich zasadach.
Pozdrawiam wszystkich dobrych Ludzi.
Z fartem elo.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Bnk coś cicho z rana, chyba ostatnio normy nie wyrobił na pickowaniu i musi dzisiaj przycisnąć
 

Deleted User - 849167984

Guest
Bnk coś cicho z rana, chyba ostatnio normy nie wyrobił na pickowaniu i musi dzisiaj przycisnąć

Myślałeś, że ja żartowałem pisząc o tym, że usunął wpisy? :)
On wczoraj wieczorem wpadł pisząc, że ma już dość forum i mu obrzydziliśmy, po czym wpis usunął.
Nie wytrzymał napięcia, słaby jest
 

Deleted User - 849167984

Guest
Średnio obchodzi mnie opinia randoma z internetu, który nic o mnie nie wie, a całość wnioskuje na podstawie tego, że nie popieram Izraela oraz mocno sceptycznie postrzegam ten covidowy cyrk sprzed kilku lat.

Myślę, że na podstawie forum nie wywnioskujemy, kto jest tutaj inteligenty. Można natomiast śmiało określić, kto jest chorągiewką i zmienia strony zależnie od tego jak mu wiatr zawieje.

Wspominałem już to wielokrotnie, że uczepiłeś się artykułu, który był wklejony, żeby zobaczyć jak się zesracie. Sam zresztą to wiesz, ale grunt, żeby była zaczepka, bo innego punktu zaczepienia do mnie nie masz.

Z tymi związkami partnerskimi daj sobie spokój, Jak oficjalnie to przegłosują, to będziemy mogli pogadać. Na dniach jesteś typowym lewaczkiem, też mógłbym wkleić sporo obietnic i odmiennych wypowiedzi opozycji w stosunku do tego, co prezentowali przed wyborami, ale po co? Przecież wszyscy politycy pierdolą przed wyborami głupoty, coby kilka pkt. procentowych zyskać.

Oczywiście, że na podstawie wpisów można wywnioskować kto jest inteligentny.
To akurat bardzo jasne i proste
Ktoś kto rozpowszechnia artykuły o śmierci miliarda ludzi wskutek spisku koncernów, jest ewidentnym głupkiem.
Weźmy na przykład też czereśniarę. Z jej sposobu pisania i wyciągania poszczególnych fragmentów, jasno można wywnioskować, że inteligenta jest. Jednak nie potrafi z tego korzystać.

Nie, nie wkleiłeś, żeby się zesrać. Sądziłeś, że ruszy lawina lajków i wsparcia, a ja od razu dałem Ci w łeb.
Nie tłumacz się teraz.

Aha
Czyli teraz liczy się nie co mówią a czy OFICJALNIE to przegłosują XD
Ty bezideowy obłudniku.
Twoja Konfa nic nigdy nie przegłosuje, bo ma 10 osób iks de
 

Deleted User - 849167984

Guest
Żyłeś w najlepszym możliwym czasie. To osoby w Twoim wieku dorobiły się największych fortun. Złoty okres na tworzenie swojego biznesu, największa wolność gospodarcza. Nie stworzyłeś nic, ledwie wiążesz koniec z końcem, a do mnie mówisz przegryw XD


O a to bardzo ciekawe.
Możesz doprecyzować na czym polegała ta wolność gospodarcza, której jak twierdzisz obecnie już nie ma?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Myślałeś, że ja żartowałem pisząc o tym, że usunął wpisy? :)
On wczoraj wieczorem wpadł pisząc, że ma już dość forum i mu obrzydziliśmy, po czym wpis usunął.
Nie wytrzymał napięcia, słaby jest
Widziałem właśnie że nagle 5 twoich postów było, a limit raczej zawsze na 3 walisz.
Mogłeś screeny zrobić to by się wszyscy mogli pośmiać
 

Deleted User - 849167984

Guest
Widziałem właśnie że nagle 5 twoich postów było, a limit raczej zawsze na 3 walisz.
Mogłeś screeny zrobić to by się wszyscy mogli pośmiać

Nie spodziewałem się, że tak zmięknie i nie zrobiłem...

Jeszcze śmieszniejsze to jak przyleciał na priv się spłakać jak to został w teorii 'skrzywdzony' przez Ciebie i deskę. Liczył, że znowu mu pomogę.
Posłałem go tam gdzie jego miejsce - do diabła

Bym wkleił, ale nie udostępniam priv, to moja podstawowa zasada.
 
Do góry