Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Deleted User - 849167984

Guest
Marionetki kiedy wjazd w Kumpli? Już możecie pogodzić się z tym, że będziecie musieli współpracować z Pacikiem

Piszę o tym od dawna
 
Wynik reakcji
377
Odklejencu z jutra przestań brać towar od aspola bo twoje iq spadło z HEHE 60, dokładnie o połowę.
No ja mam takie kurwa chody w supku, że dzień po starcie na ostatnim świecie wyrwałem bana za nick wielkie czorne dildo.
Jedyny kontakt z supportem to mam jak muszę się odwoływać za bany z czapy jak takie 60siony z jutra mnie reportuja z 200multikont XD.
JESTEM PRZEKONANY, ŻE TEN TWÓJ KLEPEDRON CI TAK GRUBO WJECHAŁ, ŻE SAM ZŁOZYŁES DONOS NA SIEBIE, A W NAGRODZIE DOSTAŁEŚ MAKOWCA OD NACZELNIKA XD.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
Odklejencu z jutra przestań brać towar od aspola bo twoje iq spadło z HEHE 60, dokładnie o połowę.
No ja mam takie kurwa chody w supku, że dzień po starcie na ostatnim świecie wyrwałem bana za nick wielkie czorne dildo.
Jedyny kontakt z supportem to mam jak muszę się odwoływać za bany z czapy jak takie 60siony z jutra mnie reportuja z 200multikont XD.
JESTEM PRZEKONANY, ŻE TEN TWÓJ KLEPEDRON CI TAK GRUBO WJECHAŁ, ŻE SAM ZŁOZYŁES DONOS NA SIEBIE, A W NAGRODZIE DOSTAŁEŚ MAKOWCA OD NACZELNIKA XD.
To twój koleżka pisał o chodach w supporcie kapusiu, ja nic takiego nie sugerowałem.
To nie pierwszy raz gdy z logiką wam nie po drodze.

Leć więc do niego i wypłacz mu się w ramie, zamiast żalić się publicznie że byłeś banowany za łamanie regulaminu.
Świadomie złamał regulamin i go zbanowali, ojej jaki biedak.
Może któryś z kolegów na ciebie zakapował? W końcu w waszym gronie to norma.
 
Wynik reakcji
377
@przemeczi
Zdradzę Ci wielką tajemnice tego świata.
Wiesz jaka jest różnica między @Bl-ack sno-w a Jutrzakami?
Taka, że black w flashbacku cienia inteligencji wylewa szambo innych prosto na FO. Kwestia tylko czy to słuszna szambiarka dla słusznych ludzi XD.
No a jutrzaki wylewają własne szambo w koło, rechocząc i taplając się w nim, oskarżając każdego o to co sami nagminnie robią, nie zwracając uwagi na swoje kulawe zachowanie.
Ale No w tej kwestii to już Jutrzejszy ekspert psychologiczny @Bl-ack sno-w pewnie was wypunktuje lepiej niż milicja aspola za niebieską kartę.
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
921
@przemeczi
Zdradzę Ci wielką tajemnice tego świata.
Wiesz jaka jest różnica między @Bl-ack sno-w a Jutrzakami?
Taka, że black w flashbacku cienia inteligencji wylewa szambo innych prosto na FO. Kwestia tylko czy to słuszna szambiarka dla słusznych ludzi XD.
No a jutrzaki wylewają własne szambo w koło, rechocząc i taplając się w nim, oskarżając każdego o to co sami nagminnie robią, nie zwracając uwagi na swoje kulawe zachowanie.
Ale No w tej kwestii to już Jutrzejszy ekspert psychologiczny @Bl-ack sno-w pewnie was wypunktuje lepiej niż milicja aspola za niebieską kartę.
Bla bla bla
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
@przemeczi
Zdradzę Ci wielką tajemnice tego świata.
Wiesz jaka jest różnica między @Bl-ack sno-w a Jutrzakami?
Taka, że black w flashbacku cienia inteligencji wylewa szambo innych prosto na FO. Kwestia tylko czy to słuszna szambiarka dla słusznych ludzi XD.
No a jutrzaki wylewają własne szambo w koło, rechocząc i taplając się w nim, oskarżając każdego o to co sami nagminnie robią, nie zwracając uwagi na swoje kulawe zachowanie.
Ale No w tej kwestii to już Jutrzejszy ekspert psychologiczny @Bl-ack sno-w pewnie was wypunktuje lepiej niż milicja aspola za niebieską kartę.
Nikt nie prosił cię o tę badziewną analizę psychologiczną.

Napisałeś już dziś donos?
 

Deleted User - 849167984

Guest
Oczywiście działam aktywnie w wojnie przeciwko Kumplom, którą wywołał a nawet za którą zapłacił @Kuwejt

Wypływają bardzo ciekawe informacje
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
@przemeczi
Zdradzę Ci wielką tajemnice tego świata.
Wiesz jaka jest różnica między @Bl-ack sno-w a Jutrzakami?
Taka, że black w flashbacku cienia inteligencji wylewa szambo innych prosto na FO. Kwestia tylko czy to słuszna szambiarka dla słusznych ludzi XD.
No a jutrzaki wylewają własne szambo w koło, rechocząc i taplając się w nim, oskarżając każdego o to co sami nagminnie robią, nie zwracając uwagi na swoje kulawe zachowanie.
Ale No w tej kwestii to już Jutrzejszy ekspert psychologiczny @Bl-ack sno-w pewnie was wypunktuje lepiej niż milicja aspola za niebieską kartę.
Prosiłbym o zamknięcie pizdy w trybie natychmiastowym. Jak chcesz się wyzywać to masz taki dział Dyskusja o świecie 194 bez dopisku "Plemiona".
 
Do góry