Czy jestem uzależniony/na od Plemion?

Czy jestem uzależniony od Plemion ?

  • Tak

    Głosy: 1.049 62,7%
  • Nie

    Głosy: 623 37,3%

  • W sumie głosujących
    1.672

DeletedUser143916

Guest
Uzależniony? Ależ skąd :) W każdej chwili mógłbym przestać, tylko nie mam takiej potrzeby :D
teraz to nie mogę wysiedzieć w domu klikając na www.plemiona.pl w celu sprawdzenia czy nie ma info o 45s. :cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
ja nawet na lekcjach jestem na plemionach ^^ z telefonu wchodze,w ogóle przeważnie z telefonu gram w plemiona,ale TAk,jestem uzależniony:)
 

DeletedUser143448

Guest
No teraz odkryłem tą zakładkę ,tak jestem uzależniony od plemion.
 

DeletedUser

Guest
hmmm
Uzależnienie?? Chyba nie ale coś w tym stylu
około 15h przed kompem (gdy jest akcja, normalnie to "tylko" 6h)
8h snu
8h pracy
reszta to sport :)
 

DeletedUser

Guest
Ja niedawno chciałem zakończyć gre...
Ale po paru dniach wróciłem ;d Nie umiem sie odczepić ;p
 

DeletedUser96857

Guest
Na początku byłem przez pierwsze 5 miesięcy uzależniony , a pozostałe 3 i pół roku już nie i głosuję na nie :p Przed plemionami zawsze siedziałem max 4 godziny nigdy przy plemionach nie byłem więcej niż 4 h ;] Reszta to sen praca(kiedy nie mam urlopu) i reszta to sport sen 8 h praca 3h reszta to sport , ale tylko w lecie :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Oczywiście że tak:)
Od 5 lat nie moge się uwolnić od plemion :)
Były i ucieczki i powroty...ehhhh od tego nie da sieuwolnic:)
Grałem w wiele gier on-line...ta wymiata:)
 

DeletedUser

Guest
ja się często zastanawiam, na czym polega fenomen tej gry... brak sensownej fabuły, wszystko proste jak konstrukcja cepa, nieatrakcyjna grafika

a mimo to kładę się nad ranem, a wstaję skoro świt :(
zna ktoś dobrego psychiatrę?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że tak, bo chociaż raz na dzień muszę się zalogować i zacząć budowę budynków czy wojska, a jak nie mam co budować, to sobie biegam tak po całej grze.
Pozdrawiam
 

DeletedUser148419

Guest
xXx

Grałem na pierwszych światach potem przerwa 1 i pół roku znów uzależnienie, skończyłem bo mi dziewczyna kazała hee, znaczy nie kazała prosiła, i nie grałem przez kolejny rok potem znów weszłem na plemiona.pl i nagle świat wystartował, no i jazda ale nie wyszło bo zaszybko zacząłem wojować w okolicy i mnie zjechali;p. Ale od plemiona jest tak średnio uzależniony. Jak mnie jakaś bliska osoba poprosi bym przestał to raczej odpuszczę.:D
 

DeletedUser148576

Guest
Byłem ostro uzależniony przez dwa dobre lata, później minęło :) Na szczęście. A teraz jakoś nie ciągnie mnie do rozgrywki, bo się nie mogę połapać co do czego. Tyle tych zmian wprowadzili, że aż przyrko...
 
Do góry