Czy jestem uzależniony/na od Plemion?

Czy jestem uzależniony od Plemion ?

  • Tak

    Głosy: 1.049 62,7%
  • Nie

    Głosy: 623 37,3%

  • W sumie głosujących
    1.672

DeletedUser

Guest
Ja nie... może kiedyś ; D, ale teraz czekam na nowy świat i mam przerwę, więc nie :)
 

DeletedUser

Guest
W weekendy nawet po 18 godzin, od poniedziałku do piątku około 7-8 godzin dziennie. :D

Jestem uzależniony krótko mówiąc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak:)

Ja jestem uzależniony od plemion. I nie podoba mi się to za bardzo a przestać nie moge chociaż chciał bym czasami .
 

DeletedUser118794

Guest
głos na tak
gram 3/4 lata i bez przerwy no mozę 1/2 miesiące takie małe ale tak nadal gram
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że Nie. Na 7 dni w tygodniu siadam 4. Często mam zastępstwo albo brat opiekuje się moim kontem. Plemiona to dla mnie rozrywka która nie jest zobowiązująca, nie stracę życia jeśli nie będę siadał codziennie. Nie lecę w punkty, robię wojo. Mam w grze kolegę Daniopl666, który zawsze jest lepszy ode mnie bo siada codziennie cały dzień przesiaduje przed Plemionami. Jest uzależniony i intensywnie przykłada się do gry. Na pewnym świecie graliśmy tyle że zaczeli go niszczyć i musiał wkońcu usunąć konto bo nie miał najmniejszych szans, a przykładał się bardzo. A ja sie trzymam dalej chociaż to nie jest dla aż takie strasznie ważne żeby np. w nocy wstawać i wchodzić na Plemiona.
 

DeletedUser9163

Guest
452 osób wciska kita :p


Nie da się nie być uzależnionym grając :((

Jak ktoś nie gra, to nie jest uzależniony jednak chwila jest na forum? ciągnie go do forum gry?, chce dowiedzieć sie najwięcej? hmm chyba jest uzależniony ::eek:


Gra dobra tylko czasem potrzeba zbyt dużo czasu :mad: no ale odpowiednie towarzystwo rekompensuje strate czasu :)
 

DeletedUser130652

Guest
kiedys bylem ale przestalem grac lecz znowu wrocilem i znowu mnie wciaga
No właśnie. To jest to. Jestem uzależniona;) Chociaż wydaje mi się, że to kontroluje...
Jeżeli, ktoś nie potrafi odpuścić gdy idzie atak, nie potrafi wytrzymać z niewiedzy "co się dzieje we wiosce", na forum i w nocy śnią się plemiona lub wstaje w nocy puścić atak itp. itd - to jak to nazwać - to zakrawa na obsesje:D:D:D
 

DeletedUser75292

Guest
Tak, wszak jeśli komuś śnią się plemiona, to powinien czym prędzej udać się do psychiatry.
 

DeletedUser

Guest
pamietajcie ze to tylko gra ona was nie ubierze i nie wykarmi ani rachunkow nie oplaci;)
 

DeletedUser139593

Guest
gdy gram to tak,jak przestanę-a nie mam z tym problemów nie myślę nawet o grze :D
 

DeletedUser

Guest
Teraz już gram 2 lata .. wczesniej na innym nicku na niemieckich ... Początki były straszne potrafiłem wstawać o 3,4 w nocy i patrzeć czy ataki doszły w tej godzinie co mialy dojść taka fobia :p..
Grywałem po 13,14 godzin, później zakończyłem grę na normalnym świecie i przeszedłem na szybkie aaa to tam jeszcze lepiej potrafiłem grać 8 h non stop na SP i tylko iść się wysikać , po rundzie 15 minut zjadłem i wyszedłem z psem i potrafiłem zacząć kolejną :p... teraz od jakiś 6,7 miesięcy gram raz na 2,3 tygodnie nie czuje potrzeby już grania w plemiona ponieważ jest wiele innych fascynujących zajęć ,, ale myśle że z plemion wyciągneli mnie moi koledzy i dziewczyna :) ... Pozdrawiam
 

DeletedUser142580

Guest
TAK:cool: ale nie tak bardzo jak kiedyś .Gdy wstawałem o 5 w nocy żeby wysłać atak.
 
Do góry