Czy jestem uzależniony/na od Plemion?

Czy jestem uzależniony od Plemion ?

  • Tak

    Głosy: 1.049 62,7%
  • Nie

    Głosy: 623 37,3%

  • W sumie głosujących
    1.672

DeletedUser120289

Guest
Jak to mówią przyjaciele, rodzina i znajomi: "Ty znowu siedzisz na tych wioskach siedzisz..?!

Zdecydowanie uzależniony i to od prawie 3 lat (w grudniu strzelą 3 lata).

Czasem jest chęć rzucić to wszystko w diabły, jednak nie umie się zostawić tych poznanych tu ludzi, z którymi przez ten cały czas się zżyło i tak po prostu przekreślić tego czasu poświęconego na tą grę - i wtedy człowiek sobie wmawia, że potrafi skończyć ale nie może bo to i tamto, starając się nie myśleć o tym, że tak na prawdę jest od tego uzależniony :D
 

DeletedUser

Guest
Diabloooo: proponuje znalezc sobie dodatkowe zajecia poza komputerem

ja w plemionach/w tribalu jestem ponad 3 lata (juz) w czym potrafilem w tym siedziec po 8h czasami nawet dluzej jak byly jakies zastepstwa

jak zaczynalem studia to mowilem sobie ze rzuce ta gre ale jakos kolejne lata lecialy a ja nadal gralem ;)

po znalezieniu pracy ograniczylem dosc drastycznie czas poswiecany tej grze natomiast od poczatku kwietnia od czasu do czasu tylko zagladam (aby zobaczyc co sie zmienilo)

ja bylem uzalezniony ale udalo sie rzucic to ;)
jesli zaczynasz sie gapic jak sie szkola postacie przed koszarami to proponuje sie zaczac zastanawiac czy nie masz czegos lepszego do porobienia ;)
 

DeletedUser128174

Guest
Oczywiście że nie jestem uzależniony od plemion, przyznaję był tzw. "pierwszy szok" podczas pierwszej gry w plemiona, ale to było dawno.
 

DeletedUser128418

Guest
Ja gram od niedawna w plemiona i obecnie myślę,że nie jestem uzależniony gram naprawdę mało w plemiona jakieś 2-3h dziennie jak mam czas oczywiście.:)
 

DeletedUser

Guest
Mimo że wstaje o 5 rano i włączam plemsy uważam że uzależniony nie jestem. ;)
 

DeletedUser

Guest
Niee tylko 12 na 24h, na pewno nie można mówić o uzależnieniu:eek:
 

DeletedUser

Guest
Od samej gry - Nie.

Natomiast od ludzi, których tam poznałem - Tak.
Nie wyobrażam sobie porannej kawy bez czytania patologicznej zakładki plemienia i rozmów przez gg i kom z ludźmi z plemienia.

Pozdro GTW!

no, ja mam tak samo.
Wstaje, forum cvzytam, potem ggadam i ustawiam budynki ;]
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Ja? Uzależniona? Skąd...
Wchodzę tylko średnio co 15 minut, mam na biurku liste wiosek przejętych, jeszcze nieprzejętych, i tych przejmowanych, a całą kasę z telefonu tracę na logowanie się w szkole.
Ogólnie to nie jestem uzależniona :D
 

DeletedUser135398

Guest
Ja myślałem, ze nie jestem uzależniony. Kiedyś wkurzyłem się, bo doszedłem do plemienia, które okazało się klapą... i odechciało mi się gry. No i wytrwwałem miesiąc bez żądnej wioski,ale... myślę sobie" a wejde zobaczę ile światów już jest". Wchodzę i patrzę, że 10 minut temu nowy świat wyszedł. " wejdę tylko oblukam co i jak na tym świecie " zostałem na nim przez pół roku... i takie są plemiona :D
 

DeletedUser131486

Guest
ja myślę że nie jestem, mam swoje priorytety, myślę że każdy je ma :D Mówią że żeby rzucić Plemiona trzeba sobie dziewczyne znaleźć, nie prawda... ja chciałbym taką co grałaby razem ze mną ;D Mielibyśmy o czym rozmawiać
 

DeletedUser137147

Guest
Kazdy kto sadzi ze jest nieuzalezniony to sie myli.. Tez tak kiedys myslałem, i wiem ze sie myliłem. Dzień bez plemion dzień stracony. Tyle na ten temat .

_________________
"Gdy nie masz perspektyw, to jedyna rzecz
ruszaj do przodu obierz drogi cel,
zapamietaj dzień kiedy odnalazłes sens,
teraz na rejonie z głośnika HG."
 

DeletedUser

Guest
Od gry troche:) ale najbardziej od ludzi poznanych i
przyjaciól tego brakuje mi zawsze :cool::)
 

DeletedUser122807

Guest
...

Plemiona to narkotyk:) więc trudno się nie uzależnić.:)
 

DeletedUser137754

Guest
Narazie co zaczynam więc jeszcze się nie uzależniłem ;)
 

DeletedUser121859

Guest
eh ja mam jeszcze szkołe ;p wiec po 15-16 do 22 plemiona i inne gry + net
 

DeletedUser138055

Guest
Ja

Ja jestem tak trochę uzależniony od plemion.Ja przychodzę do domu i od razu na laptopa na plemiona.Tak więc jednym słowem mówiąc jestem uzależniony od plemion:)

Gram na świecie 43 i 23 pod nickiem Ignia:p
 
Do góry