rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser144973

Guest
Masakra, nie ma z kim pograc. Na nocki wbijam, 2h TOP1 utrzymuje, i ide w kime bo nudno .;}
 

DeletedUser178225

Guest
Vergum jestes smieszny atakowali mnie w 4 miałem ponad 10 karet na wioski;/ żal mi cb zagraj 1 vs 1;P
 

DeletedUser169681

Guest
ja miałem zagrać z rana ale niesety za wolno chodzi internet ;/(samo zalogowanie sie trwa około 3min) nie sądze że bym był w domu w nocy ale jak coś to może zagram
 
Wynik reakcji
6.791
Lol :D Po co ja robilem takiego offa to ja nie wiem, zrobilem fulla i zostawilem fullla... Moglem o wiele wczesniej przejmowac ale no kurde myslalem ze wiecej tego deffa beda mieli... A tak mala przewaga ;/
 

DeletedUser172015

Guest
Hmm... mnie tez typek lk farmił dostał kontre i straciłem 200 lk i miałem o 200 wiecej niz detox wiec łacznie o 4 wiecej i z tego co wiem płotek go nie farmił cały czas zaaatakował go 3-4 razy i to raz na jakis czas nie ciągle.A detox wolał walnac naturala który go nie atakował i ubic sobie lk i zwalic na niego.No wybacz ja napewno z nim nie zagram,nie boje sie go.Jak brat go o tyle łyknął to sie nie dziwmy ze ja niechce bo gram lepiej niz brat.

ale zrozum ze on mial 2 k pik na 1500 miecza co by dala kontra?! stracil bym duzo wojska i co dalej mialbym kontynuowac pojedynek...
 
Wynik reakcji
6.791
chciałem Cię zaatakować ;p ale za dużo czasu na starcie straciłem na jednego cieniasa, a propos niego to tutaj urywek jego przechwałek :D




Jakiś koleś też go później atakował, co nie zmienia faktu, że zjechałem mu deffa, popłakał się i zablokował :haha:

Miłego dnia wszystkim życzę i gratuluję wygranej rundy :)

Ja go dobilem bo mnie zeskanowal, to czemu nie atakowales ?:p Chociaz bysmy sie pobawili ;>
 

DeletedUser149279

Guest
jakoś 10:45 miałeś 1500 lk i 1700 pik ja miałem 1500 pik 500 mieczy i 700 lk to wolałem nie ryzykować :)
 

DeletedUser169681

Guest
myślę ,że sporo osób wystartuje ,ustawienia ciekawe i krótka runda...
 
Do góry