rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser172015

Guest
kazdy mial lagi na rundzi od 22? wyszedlem bo nie bylo sensu po 700 ms nie iwem cyz ja mam cos z netem czy kazdy mial? bo przegladarke mi scianalo chyba tylko u mnie te problemy byly szkoda tej rundy wyslalem wojsko w ciul i psozedlem po 5 minutach dostalem atak od goscia 150 ck ha ha i po ofiku tzn toporach i taranach bo lk farmila
 
Wynik reakcji
6.803
kazdy mial lagi na rundzi od 22? wyszedlem bo nie bylo sensu po 700 ms nie iwem cyz ja mam cos z netem czy kazdy mial? bo przegladarke mi scianalo chyba tylko u mnie te problemy byly szkoda tej rundy wyslalem wojsko w ciul i psozedlem po 5 minutach dostalem atak od goscia 150 ck ha ha i po ofiku tzn toporach i taranach bo lk farmila

Tez mialem lagi ... Ale ogolnie mi net muli ;p
 

DeletedUser155263

Guest
myślalem ze tak raz z nudów mi sie chcialo runde zagarc a teraz ciagle mnie ciagnie tylko probnlem jest taski jak jestem w domu nic nie ma
 

DeletedUser153746

Guest
potrzebuje 40pp wymianie za szwedzkie lub francuskie... bez zbednych komentarzy i ofert 1637605 oferta wazna do 10 30
 

DeletedUser166918

Guest
-Maybe Fail? brawa dla niego ,hahaha. Rozbiłem 8k piki i 1k ck Kinowi i Maybe mi pisze: Kin mi chce oddać wioski nie pchaj sie... Haha,podbil jemu wioske i w ostatnich sekundach złamał sojusz i podbil mi wioske ,gdyby nie to to by lezal pozdro dla niego :* Od teraz mamy fajne sp ;3
 

DeletedUser178225

Guest
Detox jestes widac za cienki:p podobniez klepiesz taki deff ze off sie nie przebija ale ja widziałem tego rapka na jego profilu i jakos sie przebił:D
 

DeletedUser172015

Guest
zagralem defa + lk chlopcze bo ogarnialem specka i jaki kolwiek wjazd pozegnal bym sie on leci na skryptach mial bardzo dobrego offa i do tego fejki sie jak z bote ale brawa dla niego przejal mniei tyle za to ja cie przejalem bez problemu kurek takze nie powiniens sie wypowiadac... a jezeli plotek gra bez skryptow to slowa uznania
 
Do góry