rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mi najbardziej żal miejsca bo gdy widze no paina to wiesz... ale juz z czeskim sie dogadaliśmy i za 152 rundy jedziemy o topke sezonu , do zobaczenia ! <3

czeski i ty schowajcie sie bo slabi jetsescie czeski tak po tyłku jak gral ofem dostaal ze chlopak zaczal defem grac hahah jak na murinku z poczatku gralem to wysztskich was prolem i nikt sie nie mogl przeciwstawic:p sezon spokojnie moglbym ogranac ale brak czasu i checi do tej nudnej gry ale teraz mam konto swoje i bede szall heheh a ty paint wracaj skad przybyles
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178394

Guest
czeski i ty schowajcie sie bo slabi jetsescie czeski tak po tyłku jak gral ofem dostaal ze chlopak zaczal defem grac hahah jak na murinku z poczatku gralem to wysztskich was prolem i nikt sie nie mogl przeciwstawic:p sezon spokojnie moglbym ogranac ale brak czasu i checi do tej nudnej gry ale teraz mam konto swoje i bede szall heheh a ty paint wracaj skad przybyles

Tak tak teraz napisałeś mi tylko o tym jak zjechałeś czeskiego , hmm a po pierwszym "zdaniu" powiedziałeś że zrobiłeś to ze mną ;)

Kto kogo jechał to już niech zostanie między nami ale powiem Ci tak jeżeli zjechałeś czeskiego raz a on Ciebie 6 razy to nie ma się czym chwalić , Ciebie też zjechałem kilka razy i tw twoje pw miazga... Detox kiedy masz urodziny ? Daj adres,wyśle Ci słownik Tobie na 100% bardziej się przyda niż mi :)

PS:Mówisz że mógłbyś spokojnie sezon wygrać ? No chyba po tym jak myśmy już nie grali Bo do mojej ostatniej rundy ciąłem Cię jak chciałem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak tak teraz napisałeś mi tylko o tym jak zjechałeś czeskiego , hmm a po pierwszym "zdaniu" powiedziałeś że zrobiłeś to ze mną ;)

Kto kogo jechał to już niech zostanie między nami ale powiem Ci tak jeżeli zjechałeś czeskiego raz a on Ciebie 6 razy to nie ma się czym chwalić , Ciebie też zjechałem kilka razy i tw twoje pw miazga... Detox kiedy masz urodziny ? Daj adres,wyśle Ci słownik Tobie na 100% bardziej się przyda niż mi :)

PS:Mówisz że mógłbyś spokojnie sezon wygrać ? No chyba po tym jak myśmy już nie grali Bo do mojej ostatniej rundy ciąłem Cię jak chciałem :)

hahahha dalej sie osmieszasz mlody najelpsze sa twoje pw po tym jak cie zjade typu jestes nobem juz nie pograsz itp czeski to samo ta sama krew
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Śmieszne jest to, że jakiś no name (Mistrz Painta?) kto to jest? ma 8 miejsce.. Żenua. Ale grał cały czas, to ma.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
ha ha:d po akcji płotka suport wprowadzil limit fejk ale chyba cos im sie pomylilo;D
majac 1379 punktow chcac wyslac atak pojawia mi sie takie cos:D Grupa atakująca musi się składać z co najmniej 1379 mieszkańców

czyli co przy 10 wioskach nie bede mogl puscic ataku? albo nawet karety nie wysle^^
 

DeletedUser

Guest
ha ha:d po akcji płotka suport wprowadzil limit fejk ale chyba cos im sie pomylilo;D
majac 1379 punktow chcac wyslac atak pojawia mi sie takie cos:D Grupa atakująca musi się składać z co najmniej 1379 mieszkańców

czyli co przy 10 wioskach nie bede mogl puscic ataku? albo nawet karety nie wysle^^

ha ha no a skad wiedziales o jego akcji? ja do supa napisalem i screena wyslalem limit fejkow ciekawe nei bede musial fejkowac tylko sie wkoncu w antykontry pobawie:) hehe o 22 wracam do starego konta:)
 

DeletedUser169458

Guest
Niech wróci ten cały mistrz ortografi i czeski. bo nie ma mnie kto cisnąć na sp, i tak gra sensu nie ma bez nich ^^
 

DeletedUser153746

Guest
kilka osob mi sie skarżylo;d tylko jest problem bo 5 zwiadowcow mozna atakowac czyli nic i tak to nie zmieni:p

tylko teraz zaden noob nie bedzie klikał 500 zwiadu zeby fakowac z bota... ale trzeba pograc zeby sie nauczyc ze bot nic nie daje moze tyle ze nie ma sie przerwy w słaniu ataków... a tak pozatym to nic no i graczy z af nie mozna farmic hehe


Botom stop!!! a tak a propo to chetnie sprzedam hehe
 

DeletedUser172015

Guest
ehh banik do konca rundy bo wysmailem neicenzuralnie goscia i drubens zareagowal heheh a ofiki ladne byly szkoda bo juz po topke szedlem

limit graczy na rundzie od 9:30 - 1 bedzie sie dzialo hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
tylko teraz zaden noob nie bedzie klikał 500 zwiadu zeby fakowac z bota... ale trzeba pograc zeby sie nauczyc ze bot nic nie daje moze tyle ze nie ma sie przerwy w słaniu ataków... a tak pozatym to nic no i graczy z af nie mozna farmic hehe


Botom stop!!! a tak a propo to chetnie sprzedam hehe

no tu sie chyba mylisz bo ten co wchodzi na runde specjalnie po to to mu nie bedzie przeszkadzalo czym bedzie fejkowal:p
 

DeletedUser

Guest
Ojjjj leją Karolka :(
Wrócę na weekend piątek-poniedziałek na SP to Ci coś pomogę,żeby Cię tak nie jechali :D
 

DeletedUser178503

Guest
Jak bede mial czas to jakos w sobote albo niedziele.. Wioska startowa 66 pkt. jak coś :)
 
Do góry