rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
runda zalosna czarna wygra wsyztskei wioski def tak trzeba bylo zagrac a ja wsyztskie of i nawet ich nei wykorzystalem bo nikt nei chcial ruszyc posladow i zebrac sie na zbiorowe czyszczenie kazdy patrzy zeby dla siebei meic wioche
 

DeletedUser169681

Guest
runda zalosna czarna wygra wsyztskei wioski def tak trzeba bylo zagrac a ja wsyztskie of i nawet ich nei wykorzystalem bo nikt nei chcial ruszyc posladow i zebrac sie na zbiorowe czyszczenie kazdy patrzy zeby dla siebei meic wioche

jedną wieś Ci podbiłem,ale dałem szanse mała obstawa i brak fejków
 

DeletedUser

Guest
nie gralem jzu wtedy sobieska dal twojej wiadomosci stracilem ofa z kareta jzu nei bylo po co grac:)

wracam do straego nicku dzisaj odzyskalem konto:) teraz znowu bedziecie mnei mogli spotkac na detox-112 pozdrawiam. za niedlugo odzyskam tez konto detox-112 na FO
 

DeletedUser169681

Guest
nie gralem jzu wtedy sobieska dal twojej wiadomosci stracilem ofa z kareta jzu nei bylo po co grac:)

wracam do straego nicku dzisaj odzyskalem konto:) teraz znowu bedziecie mnei mogli spotkac na detox-112 pozdrawiam. za niedlugo odzyskam tez konto detox-112 na FO


ciesze się że odzyskałes konto,może za tydz czy kiedys zagramy wkońcu pojedynek;)

ps:eek:ffa coś jednak przepadło,ale mniejsza z tym ide na piwko;P

http://pls1.plemiona.pl/public_report/de03e42321f68665748ed60dd681b52e
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
szlag by to, tak mi niewiele brakło do top3;]
Na początku tak po 2 godzinach gry była niezła sieczka... chyba 4 wsie przejąlem i zaraz po ktoś wpadał, później jak już zostali sami deffowcy praktycznie ciężko było cokolwiek nadrobić;/
A ten top3 to mi się wydaje że od kogoś musiał dostać te wioski na koniec, skoro mi nawet proponował czy mu nie sprzedam:)
 

DeletedUser169458

Guest
Napisalem, ze skatek gra, ze wzgledu na to, ze mniej osob by mnie atakowalo ;) gdyby wszyscy mysleli, ze ja gram, to bym dostal na start po pare karet ;d
 

DeletedUser178394

Guest
Ojejju co się dzieje :D

Total znowu liczy , sezon wygrywa no name , a ja 8 :O Ahh szkoda tego że ostatni raz na plemiona wchodziłem 15 dni temu ;)

Wioski na 73 oddane , a na SP brak czasu , zagrałem się na ś26 w Metka już 75 lv i powoli skille do P więc na plemiona nie ma czasu .

Weszedłem z ciekawości w tw total i patrze że on faktycznie liczy , szkoda gdybym wiedział dograłbym kilka rundek by być 1-3 a nie 8... przykre dość tym bardziej że szkoda mi tego że nie mogłem z comą dokończyć tej dziwnej rywalizacji która zaczeła się w sierpniu i było bardzo głośno i gorąco bo jeżeli bez całej obrazy do Ciebie Michał ale jak jesteś 4 a ego srum deus oszust jest 5 nie mówiąc już o tym kto jest 1 i 3.. bo dla tych 2 szkoda słów , to robi się dośc przykro że pierwsza 3 nie jest taka o jakiej myślałem , ale podumując ten cały dośc długi sezon pierwsze 3 miejsca powinnien miec ktoś z grona coma,czeski,i ja . A jeżeli widze że no pain wygrywa typ który podpisuje sojusze a potem je łamie i cttż to wkurza to człowieka..
 

DeletedUser178394

Guest
zero taktyki techniki a ni nic... jak sie grać nie umie to trzeba przecież oszukiwać.... zobaczymy czy po globalu .... dotana bo przecież jeszcze 2h rundy.....

Mi najbardziej żal miejsca bo gdy widze no paina to wiesz... ale juz z czeskim sie dogadaliśmy i za 152 rundy jedziemy o topke sezonu , do zobaczenia ! <3
 
Do góry