rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.803
Dzisiaj rano grał i go płotek zjechał.. A mówił, że NOOBY grają deff i lk :D

Dzisiaj mi lekka wbijal jak bylem po 35 minutach spoznienia, byl obstawiony deffem, zreszta Boteq tez tyle ze sie ogarnal :)

A co do tego CoTyZeMnaRobisz to nie radze z nim sojkow robic, ostatnio gralem z kims nie pamietam juz z kim ale niby mielismy soja to razem z Maybe Fail mnie atakowali a sojek byl... I tak nie ogarneli, ale dzisiaj jakos nie zlamal sojka ze mna, wiec nie wiem jak z nim ale CoTyZeMnaRobisz trzeba tepic... ^.^
 

DeletedUser169681

Guest
deff i lk gram na połowie rund bardzo dobra taktyka jest jeśli się umie szybko deff robić;)
lajcik to tzw. feel lub tablet i patrząc po grze nie sądze że to on zresztą bym raczej o tym od niego wiedział.

detox nie wiem co się stało ale zmieniłeś się na lepsze albo ktoś inny gra i ma pass do forum wkońcu piszesz z kulturą i bez spin;)
 

DeletedUser172015

Guest
nie poporsotu znudzilo mi sie cisniecie lepkow wole na rundzie pokazac cos ale tak sie skalda ze nie mam na sp ani jednego przyjaciela a wrgow kilka heh co zrobic
 

DeletedUser178225

Guest
zagralem defa + lk chlopcze bo ogarnialem specka i jaki kolwiek wjazd pozegnal bym sie on leci na skryptach mial bardzo dobrego offa i do tego fejki sie jak z bote ale brawa dla niego przejal mniei tyle za to ja cie przejalem bez problemu kurek takze nie powiniens sie wypowiadac... a jezeli plotek gra bez skryptow to slowa uznania

Napewno to nie płotek:p
 

DeletedUser172015

Guest
no to ja juz nie wiem ale musze sie dowiedziec ale stawiam na plotka bo jakis obcokrajowiec nie rzucal by sie na mnei na kazdej rundzie...:) czyli plotek tom eyby fail a mayby bad to pewnie natural ha ha
 

DeletedUser175543

Guest
Widzę nowe "gwiazdy" na SP Maybe Fail , Maybe Bad ? Co to za nejmy ja sie pytam? :d
Nawet Kurek runde wygrywa :D
 

DeletedUser150331

Guest
Widzę nowe "gwiazdy" na SP Maybe Fail , Maybe Bad ? Co to za nejmy ja sie pytam? :d
Nawet Kurek runde wygrywa :D

Bo poziomu nie ma wogóle siedzą na ts i jak gadają to aż płakać się chce , i te płacze płotka jak nie może sklinować 4 grubych w 10 sekundowym odstępie :D
 

DeletedUser175543

Guest
Czasami mnie aż kusi żeby rundkę zagrać , ale do Świąt lub ferii raczej mnie nie zobaczycie :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
co tam na sp ciekawego :D? ostatnio ktos sie mnie pytal czemu juz nie gram - az taka nuda na rundach :)?
 
Do góry