Świat 55 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser150958

Guest
Witam, Bryfft fajny świat, lecz trzy zastrzeżenia

1. Morale liczone na czasie gry i punktach - można zmienić na tylko wyłącznie CZAS GRY ?
2. Można dodać limit członków plemienia do 40 osób
3. Dodać na bank opcję, iż po opuszczeniu plemienia karencja 14 dni

Ad.1 Popieram
Ad.2 Nie popieram ekipy po 60+ osób więc nie ma sensu
Ad.3 Popieram jeśli jest opcja że wsparcie tylko dla członków plemienia to blokada powinna być bo po co jest ta blokada na wsparcie jak gracze śmigają z plemienia do plemienia i dostawają wsparcie:p Przemyślcie tą kwestie bo jest troszkę głupia;/

Siat jest przez kilka opcji zmasakrowany np kierunek farming i ms posłuchajcie głosu ludu i zróbcie coś z tym bo kazdy wie że teraz szanse będa wyrównane ale tylko przy pierwszym pierwszym półroczu póxniej nobki które sie wybiły zostana zjechani potem sie liczy doswiadczenie i zapał do gry i kto póxniej kupuje premium ? starzy wyjadacze którzy znają się na grze i maja na nią czas...
farmin lub ms z tym cos zróbcie jakos nikt nie narzekał na to że kiedys tam był odstep między szlachtami 75ms mamy 21 wiek 90% z nas ma dobre łącze a jak chce wiedzieć jak puscić synchro lub wbic klina w tak małym odstepie niech ruszy mózgownica tak jak każdy kto to zna.. jeśli sie nie chce lub jest troszke opóxnionym to sorki jakas naturalna selekcja musi być:pP
 

DeletedUser155587

Guest
Ad. 1 - zdecydowanie by się to przydało Bo czemu gracz słabszy ma mieć przewage?
Ad. 2 - tu jednak się nie zgodze bo sa ekipy po 80-90 osób. Dlaczego mają mieć utrudniony start i będą musieli śmigać po plemionach?
Ad. 3 - to co wyżej gracze musieli by skakać do swojej jakby nie patrzeć ekipy i musieli by czegać 2 tygodnie na powrót? Tymbardziej że plemiona byłyby najczęściej podzielone na północ połódnie, wschód zachó. Lecz jeśli będzie takie ograniczenie członków plemienia jakie jest planowane jak najbardziej na tak.

Popieram
 

DeletedUser160789

Guest
Zwiększcie ten warunek np na miliard a nie, monety jeszcze tanie prędkość większa to po roku będzie koniec.
To jest jakby dłuższy i wolniejszy special.

Zrobiliście warunek i jeszcze przez to najemniki wbija z tysiącami deffówek
 

DeletedUser92574

Guest
Chcę wiedzieć jak wbić klina w 75 ms. Do tego może być tylko fart. Limit farmienia może być, przynajmniej nie będę siedział na plemionach połowe dnia, aby dorównać innym co farmią całymi dniami, chociaż można by było zwiększyć do 2kk. Też jestem za zwiększeniem warunków zwycięstwa i zmienieniem morali na podstawie wyłącznie czasu. Ale jak zostaną takie to trudno i tak zagram. W końcu nie zawsze gracze muszą decydować jaki ma być nowy świat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
lipa jak nic - 400.000 do sfarmienia to smiech na sali - na 50 na etapie 200wsi wzasadzie nie schodzilem ponizej 20.000.000 surki a wysylania mialem raptem 2h klikania....co za tym idzie swiat bedzie zamulony .... monety fajnie ze tansze ale przy tym limicie 400.000 to monety powinny byc za symboliczne 5000 surki .... a tak reszta moze byc - czyli jak dla mnie swiat z jakimkolwiek limitem farmienia jest bez sensu ....

Zwiększcie ten warunek np na miliard a nie, monety jeszcze tanie prędkość większa to po roku będzie koniec.
To jest jakby dłuższy i wolniejszy special.

wg. moich obliczen to minimum 3 lata gry a mozliwe ze i 4 lata zeby na tym swiecie Plemie zrobilo 220mil liczac 40 graczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser105922

Guest
Chcę wiedzieć jak wbić klina w 75 ms. Do tego może być tylko fart

Po pewnym czasie dochodzisz już do wprawy i "fart" wbicia klina w takie synchro się zwiększa...
Ale to zależy np. od tego jakiego neta masz... Bo.. np w domu wiem jakie jest opóźnienie reakcji i już wiem ile wcześniej dać komendę... Niestety wbijać klins gdzieś indziej nie zawsze oznacza tak samo...


lipa jak nic - 400.000 do sfarmienia to smiech na sali - na 50 na etapie 200wsi wzasadzie nie schodzilem ponizej 20.000.000 surki a wysylania mialem raptem 2h klikania....co za tym idzie swiat bedzie zamulony .... monety fajnie ze tansze ale przy tym limicie 400.000 to monety powinny byc za symboliczne 5000 surki .... a tak reszta moze byc - czyli jak dla mnie swiat z jakimkolwiek limitem farmienia jest bez sensu ....

hehe.. Famienie.... Ja na 50 jeszcze 10k wioch nie sfarmiłem ;D
 

DeletedUser137804

Guest
lipa jak nic - 400.000 do sfarmienia to smiech na sali - na 50 na etapie 200wsi wzasadzie nie schodzilem ponizej 20.000.000 surki a wysylania mialem raptem 2h klikania....co za tym idzie swiat bedzie zamulony .... monety fajnie ze tansze ale przy tym limicie 400.000 to monety powinny byc za symboliczne 5000 surki .... a tak reszta moze byc - czyli jak dla mnie swiat z jakimkolwiek limitem farmienia jest bez sensu ....



wg. moich obliczen to minimum 3 lata gry a mozliwe ze i 4 lata zeby na tym swiecie Plemie zrobilo 220mil liczac 40 graczy

ale to nie jest świat dla botów :) zawsze możesz pójśc w eko, troche pieprzu dodane na nowym świecie , podoba mi sie wszystko i pomyslec bedzie trzeba a nie lecieć schematycznie do 700 lk i ścierać palce na klikaniu myszką.
Żółtym wielkanocnym kurczaczkom mówimy zdecydowane nie!!! :D
moja rodzina juz zwołana prawie
 

DeletedUser117636

Guest
wg. moich obliczen to minimum 3 lata gry a mozliwe ze i 4 lata zeby na tym swiecie Plemie zrobilo 220mil liczac 40 graczy

452 wioski na gracza ustawienia szybkosc i monety podobne do 50 świata czyli 4 wioski na dzien .... bez robienia wojska ... i rozbudowy ... jak beda darmówki dobre i ludzie "od czarnej roboty" to ekipa tylko na wygranie potrzebować bedzie jakies 300-500 dni max ....
 

DeletedUser143735

Guest
Hmm.. Ustawienia dla n00bów, bez ms i to ograniczenie farmienia totalna porażka.. pozostałe parametry spoko;] może być ciekawie z tymi warunkami zakończenia św. Ale to ograniczenie Ehh..
 

DeletedUser159415

Guest
ciekawe kiedy zrobią klona św.49 - bardzo mi się ten świat podobał
 

DeletedUser143735

Guest
Ewentualnie proponuję start drugiego świata (56) bez tych ograniczeń..
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Farmienie: ograniczone wg wzoru (dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 5000, jednak nie więcej niż 400000 na ostatnie 24h.
400 tys dziennie sury ? :eek: czyli np 133 kazdej sury dziennie? czyli 1/3 pełnego spichlerza ?
Smiech na sali :p
czyli jak komuś rozwale wojsko i ma pełen spichlerz i chce go farmic to zostanie to tylko 133/400 full spichlerza zrabóje lol :eek: i zeby mu zabrac all sury to musze 3 dni go farmic :rolleyes:

Ten kto to wymyslil te limity to jest chyba prawdziwym noobem i ma pojęcie o tej grze jak żebrak z dworca centralnego w warszawie o wielkich pieniądzach ;)

Co to sim city czy plemiona ? ma byc zabawa w boba budowniczego eko eko ? brak milisekund ?
http://www.youtube.com/watch?v=2QrQkcuhAQA

Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i chwały.
Ta naprawde ? a kto słyszał ,żeby jakiś najezdzca nie rabował tyle ile jest w stanie ,a tylko zabierał 0.001 % tego co moze zrabowac ?


Jak ktoś nie potrafi dobrze skonfigurowac fajnego świata no coż moge pomódz i dac propozycje odpowiednich ustawien
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser143735

Guest
Ta naprawde ? a kto słyszał ,żeby jakiś najezdca nie rabował tyle ile jest w w stanie ,a ztylko zabierał tylko 0.001 % tego co moze zrabowac ?


adrianh3 nie każdy jest taki pazerny jak Ty :):)
 

DeletedUser161069

Guest
Jak dla mnie S54 jest lipny..
a S55 hmm jest nawet ok, lipa tylko z milisekundami, to naprawdę pozwalało się wykazać:mad:
 

DeletedUser155587

Guest
Szkoda ,ze nie bedzie swiatow tandemowych.Wtedy kazdy bylby zadowolony
 

DeletedUser

Guest
Wiadomo, że nigdy każdemu się nie dogodzi, ale większości można...
Dla mnie najgorsze to chyba to, że rycek ma przedmioty, początkujący gracz nie musi grać świetnie zrobi trochę woja dobry przedmiot i agresor ma lipę. :)
 

DeletedUser117636

Guest
Te adrianh3 nie narzekaj ... wszytko idzie obejść po to są regulaminy .... można spokojnie wyfarmić bardzo dużo szurki .... świat jest szybki to kilka ... kilkanaście milionów dzienni dasz radę zrobić ....

Bierz ekipę i Nera to opanujemy świat 55 .... wiesz jak ja lubię barbary i grę na zastach ... a dzięki temu to nie ma problemu z niczym ;)

Świat dla prawdziwych ekip pro a nie 2 tygodniowych napinaczy .... Mi ustawienia się podobaja ... tylko aby jeszcze mapa była mniejsza i szlachta miała jakieś ograniczenie do 82 pól. Czy jak to jest na jakimś normalny świecie a nie tak jak na 50 i 87h ... bo idzie osiwieć ;)
 

DeletedUser161069

Guest

400 tys dziennie sury ? :eek: czyli np 133 kazdej sury dziennie? czyli 1/3 pełnego spichlerza ?
Smiech na sali :p
czyli jak komuś rozwale wojsko i ma pełen spichlerz i chce go farmic to zostanie to tylko 133/400 full spichlerza zrabóje lol :eek: i zeby mu zabrac all sury to musze 3 dni go farmic :rolleyes:

Ten kto to wymysil te limity to jest chyba prawdziwym noobem i ma pojęcie o tej grze jak żebrak z dworca centralnego w warszawie o wielkich pieniądzach ;)

Co to sim city czy plemiona ? mam byc i zabawa w boba budowniczego eko eko ? brak milisekund ?
http://www.youtube.com/watch?v=2QrQkcuhAQA


Ta naprawde ? a kto słyszał ,żeby jakiś najezdzca nie rabował tyle ile jest w w stanie ,a tylko zabierał 0.001 % tego co moze zrabowac ?


Jak ktoś nie potrafi dobrze skonfigurowac fajnego świata no coż moge pomódz i dac propozycje odpowiednich ustawien


Ale to przynajmniej jest fer wobec innych graczy, ja np jestem na plemkach non stop i nie problem jest dla mnie sfarmić dziennie pare mln sury.. Tyle że nie wszyscy jak my siedzą na necie bez przerwy i przez to są z deczka dyskryminowani...

Sądzę że ogranicznik na surce jest good
 
Status
Zamknięty.
Do góry