Świat 55 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser14555

Guest
1. Wybór kierunku - szkoda, ale wole przeczekać 3 dni :)
2. Limit farmienia? Szkoda, ale damy rade :D
3. Nie no brak ms jak zwykle - to już denerwuje. Miał to być świat dla doświadczonych graczy :mad:
4. Szkoda, że świat ma określone warunki zwycięstwa.


Mimo tych minusów wbije z kolegami na ten świat, bo ile czekać na jakiś normalny :mad:
 

DeletedUser117636

Guest
taka wlasnie jest roznica miedzy nobami a tymi co ogarniaja ta gre - ciekawe jak chcesz walic ofami po okolicy jak nie bedziesz mogl sfarmic przed wyslaniem ofa na te 4-5 dni produkcji lk -topa i tarana + budynkow ??? no jak!!!!!!!! sie pytam jak?????!!!!!!!! a jeszcze nie zapytalem jakim sposobem chcesz monety w tym samym czasie wybijac ?!!!!!!!!! no jak sie pytam jak ?????????

Mnie sie wydaje ze Ci co pisza ze te 400.000 sury na dobe jest ok to chyba gre zawsze koncza na etapie 1-2 czy 3 wsi jak jeszcze sie farmi w tych okolicach!!!! - co do milisekund to tez kiepsko ze ich nie ma - ogolnie plemiona ida w strone nobow i temu zapewne nikt nie zaprzeczy ...( Adrianh ma calkowita racje , co to ma byc ze zjedziesz gosciowi zagrode defa a nawet go nie sfarmisz , gosc sie spokojnie odbujduje bo sure bedzie mial !!! kolejny gest dla nobow - normalnie to sie takie farmi i katuje i ma sie dobra farme , teraz to calkowity bezsens !!!!

Nero to nie jest świat na 100 lat ... jak wcześniejsze ... tu idzie tylko o punkty ... sam możesz sobie robić konto "darmozjad" a grać na zastach i iść w punkty równocześnie czyszcząc okolicę .... widziałeś moje budowanie na 50 świecie barb i wiesz jak to mozna wykorzystać ... Jak bym się dopadł skraju mapy z jakimś kontem "słupem" to cały czas szłaby produkcja surki pod top40 ....

To są plemiona ... w założeniu gra zespołowa ....

Chociaż mi się odechciewa grać bo tu jest ułatwienie dla ludzi grających deffowo ... i to maksymalnie ... Bo jak na 50 świecie kogoś czyszczę to mogę sobie zabrać z jego wiosek surki i mam na dodatkowe monety ... a tu strata offa bedzie bolesna ...

i rozbicie bunkra przy pierwszych 100 wioskach bedzie bardzo nieopłacalne ... póżniej agresorów deffowcy zjadą ;)


Plan taki zadeffować pierwszego gracza i czekać jak nastuka na 4 grubasy surki a tyo trochę schodzi ... brać słabszą wioskę pod rozbudowę 1 grubym długo schodzi ...

Liczy się tylko "plemię" ale czy znajdzie się ktoś kto poświeci offa aby wioskę przejmował ktoś inny?
 

DeletedUser158726

Guest
Jeśli moge sie wtrącić to powiem krótko. Nie po to przeszedłem przez tyle światów by nabrać doświadczenia i opracować taktykę by po blisko 4latach zabawy ktoś to po prostu zniszczył... brak ms jeszcze zrozumie, ograniczenie farmienia poprzez wzorek jakoś ujdzie ale żeby ogólnie ograniczyć na dobe do 400k to przesada....

Bryff nie można tego zmienić,usunąć??
 

DeletedUser

Guest
Proponuję zagraniczne plemiona. Tam się szanuje ludzi,do tego podszkolicie język.

Brak ms i możliwoś wysyłania synchro to totalna porażka.
 

DeletedUser117636

Guest
Z tym limitem dziennie 400 surki to naprawdę śmieszne jeden off który przejdzie przez barbarę ma ok 300k surki srednio ... to nic tylko liczenie surki w spichlerzarz bedzie trwało o fejkach szkoda gadać ;)

ale świat wprost idealny se nawet pogram ;)

zapoda ktos taktyke???/
 

DeletedUser

Guest
eh.. no nie tak sobie wyobrażałem ten świat, jak widać admini nie robią nic, zeby przykuć uwagę większej ilosci graczy, no, ale cóż taka ich wola ;p ja wystartuje, zobacze jak będzie się układał ten świat moze pogram dłużej zobacze ;)
 

DeletedUser

Guest
Z tym limitem dziennie 400 surki to naprawdę śmieszne jeden off który przejdzie przez barbarę ma ok 300k surki srednio ... to nic tylko liczenie surki w spichlerzarz bedzie trwało o fejkach szkoda gadać ;)

ale świat wprost idealny se nawet pogram ;)

zapoda ktos taktyke???/

Puknij się w czoło :D Idealny to będzie jak dadzą ms , zwiększą farmienie, będzie wybór kierunku przy starcie i zlikwidują warunek zwycięstwa
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem dlaczego nie można już tego cofnąć.. Ludzie wypisujący się na forum w 90% przeszkadza ograniczone farmienie, ale jednak musi ono występować, jak na złość.. Czy to Wam coś da ?.. Jeśli ludzie chcą nie mieć ograniczenia, albo aby o wiele mniejsze, to dlaczego nie możecie nam tego zaoferować.. Mam nadzieję że zmienicie zdanie i uszczęśliwicie te 90% ludzi, którzy prawdopodobnie przez kolejny (co najmniej) rok będą tutaj grali z tymże ograniczeniem..

Dziękuje i pozdrawiam.
 

DeletedUser140914

Guest

400 tys dziennie sury ? :eek: czyli np 133 kazdej sury dziennie? czyli 1/3 pełnego spichlerza ?
Smiech na sali :p
czyli jak komuś rozwale wojsko i ma pełen spichlerz i chce go farmic to zostanie to tylko 133/400 full spichlerza zrabóje lol :eek: i zeby mu zabrac all sury to musze 3 dni go farmic :rolleyes:

Ten kto to wymyslil te limity to jest chyba prawdziwym noobem i ma pojęcie o tej grze jak żebrak z dworca centralnego w warszawie o wielkich pieniądzach ;)

Co to sim city czy plemiona ? ma byc zabawa w boba budowniczego eko eko ? brak milisekund ?
http://www.youtube.com/watch?v=2QrQkcuhAQA


Ta naprawde ? a kto słyszał ,żeby jakiś najezdzca nie rabował tyle ile jest w stanie ,a tylko zabierał 0.001 % tego co moze zrabowac ?


Jak ktoś nie potrafi dobrze skonfigurowac fajnego świata no coż moge pomódz i dac propozycje odpowiednich ustawien

Ty to się poprawnie naucz pisać, i myślisz że jak sobie kolorek walniesz to jesteś ważniejszy :rolleyes:

proste nie podoba się NIE GRAĆ!! nie musicie startować na każdym świecie i się napinać

obrona to nie tylko wbijanie klinów, bo gracie offow licząc na przewagę, trzeba się nauczyć robić deffa
jak już to drobne zmiany kosmetyczne a nie zmiana wszystkich ustawiń
 

DeletedUser117636

Guest
Puknij się w czoło :D Idealny to będzie jak dadzą ms , zwiększą farmienie, będzie wybór kierunku przy starcie i zlikwidują warunek zwycięstwa

Jak Ty dłużej jak miesiąc nie pograsz bo nie masz doświadczenia to co Ci przeszkadza, ze są zasady zwycięstwa .... po roku gry najlepsza 100 założy wspólne plemię i nikt ich przez 30 dni nie ściągnie z topki więc świat będzie skończony i nie ma problemu ;)

Wystartujecie razem na 69 świecie bo ma być wyjątkowy i wogóle najlepszy i pewnie czołgi już będą :mad:
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem tego. Gdy była propozycja ograniczonego farmienia większość pisała, że to cudowny pomysł i głosowali za wdrożeniem tego projektu do gry. Tak się stało i też jest niedobrze. Trzeba było albo zagłosować przeciw projektowi albo skoro byliście za to się dostosować. A nie takie odwracanie kota (z jarkiem;) ogonem). Jestem przeciwnikiem ograniczenie, dopóki mnożnik nie będzie sensowny tj. dający wyfarmić realną liczbę surowców, a nie jakd o tej pory.
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Ty to się poprawnie naucz pisać, i myślisz że jak sobie kolorek walniesz to jesteś ważniejszy :rolleyes:

proste nie podoba się NIE GRAĆ!! nie musicie startować na każdym świecie i się napinać

obrona to nie tylko wbijanie klinów, bo gracie offow licząc na przewagę, trzeba się nauczyć robić deffa
jak już to drobne zmiany kosmetyczne a nie zmiana wszystkich ustawiń

Dokładnie nie podoba się to nie grać, było ponad 50 św z farmieniem a wychodzi jeden z ograniczeniem to płacz od razu/


Kmax jak tam idzie formowanie ekipy?Bo mam chęc wystartować:)
 

DeletedUser161050

Guest
Ty to się poprawnie naucz pisać, i myślisz że jak sobie kolorek walniesz to jesteś ważniejszy :rolleyes:
eee tam, ale to u niego takie adrianh3owe że nie raz sie czytnie taki oczoj*bny tekst w tloku tych czarno kremowych barw :D

ak Ty dłużej jak miesiąc nie pograsz bo nie masz doświadczenia to co Ci przeszkadza, ze są zasady zwycięstwa .... po roku gry najlepsza 100 założy wspólne plemię i nikt ich przez 30 dni nie ściągnie z topki więc świat będzie skończony i nie ma problemu

a ja planuje pograc z dwa trzy miesiączki wiec dla mnie ta zasada zwyciestwa tez nie przeszkadza ale jestem zdania ze mimo wszystko fajna sprawa :cool: tak samo z tym farmieniem przy czym mogliby zrobic bez limitu farmienia lub dac z 10-20 kk. no nic. reszte dnia poswiece na rządzenie w wiosce :cool:

ZAWRE SOJUSZ NA start!! :(
 

DeletedUser117636

Guest
Ludki te wszystkie nowości są dla tych co grają deffem ... po co robić Chłopów na świecie ...dlaczego nie mozna wspierać barb ????

JA wiem, że jak Wam się Gracz rozleci w środku plemienia to Wam wróg wjedzie bo barb nie będziecie mogli zabunkrować a trudno wszystko przejać od razu ....

Nikt nie protestuje ... jakieś śmieszne ograniczenie przesyłania deffa .... dlaczego nikt z adminów nie może w takiej wielkiej formie zrobić blokady ... jak już wprowadzają takie "buble", że można robić defffówki dla oszustów ... i limity członków ...

... to nie mozecie zrobić, że jak konto wylatuje z plemienia to jego deff również ????? to chba nie problem napisac patre linijek kodu????
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie plemiona nie zmierzają w dobrą skończę, ale już dziś nie o tym. Człowiek nie może cały dzień przed kompem siedzieć:)
 

DeletedUser131953

Guest
Nie wiem dlaczego nie można już tego cofnąć.. Ludzie wypisujący się na forum w 90% przeszkadza ograniczone farmienie, ale jednak musi ono występować, jak na złość.. Czy to Wam coś da ?.. Jeśli ludzie chcą nie mieć ograniczenia, albo aby o wiele mniejsze, to dlaczego nie możecie nam tego zaoferować.. Mam nadzieję że zmienicie zdanie i uszczęśliwicie te 90% ludzi, którzy prawdopodobnie przez kolejny (co najmniej) rok będą tutaj grali z tymże ograniczeniem..

Dziękuje i pozdrawiam.


90% osób to się tutaj nie wpisuje więc nie mozna według tego okreslić czy większości się podoba czy nie. Wiele jest takich osób którym jest to obojętne albo korzystne bo nie mają za wiele czasu na grę np. ja mam jako takie doswiadczenie ale ogranicznik farmienia w miarę przyszedł mi do gustu...

...za wyjątkiem jednego błędu który przeszkadzał mi na specjalu: dlaczego jak mam limit np. 15000 i zaatakuję jakąś wioskę to limit robi się 17000? Nie czaje tego a ja mam mało czasu i trudno mi jest wyfarmić limit na początku. Tak więc proszę aby ktoś mi to wytłumaczył.
 

DeletedUser151456

Guest
Ale płaczecie jak dzieci. :D "Ale dlaczego jest tak, a nie tak - Macie to poprawić bo jak nie to jesteście tacy, i tacy" ... Wcale tutaj nie musicie grać, i uwierzcie nikt na siłę was nie trzyma więc droga wolna. Męczy mnie to marudzenie, Przecież Wy co świat znajdziecie jakieś `ale` a żeby się do dpy przyczepić , albo może dajcie sobie spokój z tymi płaczami, albo dalej płaczcie sobie w rękaw - Tylko przez to raczej Specyfikacji świata wam nie zmienią ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry