Świat 55 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ciekawy swiat.

a farmienie jak ktos gra by klikac tylko famienie i non stop klik klik LK bede wyzej:eek:
to już jego sprawa :> beda inne swiaty dla bezmyslnego klikania...nie ma co marudzic
tutaj mozna odpoczac hehe ::p

nie podobają mi sie jedynie warunki zwyciestwa ktos sie wkreci a tu nagle bec koniec gry :p
zagram se:>


:ten na dole zrealdevidos madrze prawi :> polac mu rumu :d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
Ja mam pytanko:d
Jakie to są stare wioski koczownicze a jakie nowe?:p

świat mi sie podoba super ze monety tansze:d
jednak limit bym podniosl i wysylanie wsparcia do wszystkich graczy.
ale ogolnie jestem zadowolony:d
 

DeletedUser132821

Guest
Hmm według mnie ustawienia świata bomba, nie mam choćby najmniejszej uwagi do ustawień, kto grał na 52, wie że bez farmienia gra się bardzo przejemnie. Tutaj mamy minimalne farmienie, według mnie to bez sensu, tyłek sobie tymi groszami zawracać i lepiej było by wyłaczyć te farmienie i zmienijszyć cenę monet do 0.5 ceny nominalnej, ale ustawienia juz są więc zmian nie będzie.
Prędkość: 1.6 - super, na 52 gdy speed był 2 było za szybko, z często akcje powinny być robione. Gra wymagała zbyt wiele czasu.
Prędkość jednostek: 0.625
Morale: tak, na podstawie punktów i czasu- cóż klosz dla nobów, byłem od zawsze przeciwnikiem morali, ale przy 500k pkt juz mi na 52 nie przeszkadzały bo nobków nie było, a czas sprawił ze miałem morale 100% nawet przeciwko zawodnikom majacym 5-6 x mniej pkt ode mnie.
Technologia: uproszczona (niezbadane/zbadane) - super
Komendy: brak milisekund, w razie wysłania komendy na tę samą sekundę pierwszeństwo ma komenda wysłana wcześniej. - kolejna bardzo pozytywna cecha, moze i nie jestem jakims "klinerem" ale jeśli ataki nie ida w 1 sec sklinowac potrafie. Jednak to sprawia, że gra jest bardziej wyluzowana, a w obronie nie ma az tyle mozliwosci obrony, przez co agresor ma łatwiej. w dalszych grach to jednak wazne.
Łuki: tak
Kościół: nie
Wioski koczownicze: tak, stare
Ochrona początkowa: 4 dni
Ochrona małych graczy (stosunek 1:20): 30 dni
Pospolite ruszenie: tak
Noc: od północy do ósmej
Rycerz: tak, z starymi przedmiotami
Zwiad: jeśli przeżyje wystarczająco dużo zwiadu można wyszpiegować także budynki i surowce
Wybór kierunku: od 3 dnia gry, tj. od 20.X (godziny popołudniowe)
Farmienie: ograniczone wg wzoru (dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 5000, jednak nie więcej niż 400000 na ostatnie 24h.
Szlachta: monety, cena od początku niższa: 0.7 standardowej ceny (tj. 19600, 21000, 17500)
Ograniczenie fake'ów: 1%
Handel: tylko oferty, jedyny dopuszczalny stosunek ofert to 1:1 - to mi sie podoba, koniec z multi ;)
Rozwój wiosek barbarzyńskich: tak, do ok. 1500 punktów
Ograniczenie liczby graczy w plemieniu: do 100 członków
Wsparcie wojskowe: tylko do plemienia - to jest coś w zamian, że tak powiem przeciwko agresorowi ;) Da sie z tym grać, trzeba wiecej dumać :p

Nie mam pytań, może zagram, wbijajac 5 dni po starcie, nie grajac o topke.
 

DeletedUser159420

Guest
Panowie co macie konta 2010 i 2011 w większości, piszecie np. że 49 był spoko i czekasz na klona - to czemu tam nie grasz? Za dużo jest ustawień żeby je klonować, nie podoba się swiat wbijać na 38 49 23 21 45 65 46 34 67 34 41 543 41
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
206
Ustawienia Mi pasują, prócz maksymalnego limitu farmienia 400k dziennie.
Ktoś kto przypadkiem zostanie zjechany i będzie ambitnie chciał zacząć od nowa (idealny przykład gracz 'skoczy' z s45).
Albo ten kto zacznie 1-2 miesiące po starcie serwera o topce moze zapomnieć, bo nim dogoni tych co zaczeli przy starcie świata to on się skończy. :D
 

DeletedUser117636

Guest
Ja mam pytanko:d
Jakie to są stare wioski koczownicze a jakie nowe?:p

Wioski koczownicze stare to nie masz 100% wiecej surowców .... tylko chyba 30% ... nie pamiętam dokładnie :eek:

a
ale to chodzi o przedmioty... tu Ci śię zagroda katapult do niczego nie przyda w obronie ... i to jest na plus ...

a limit farmienia idzie obejść bez problemu tylko potrzeba grać "z głową" ale to ułatwienie dla graczy pro ;)
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Ciekawe czy jakiś admin odniesie się do tych ustawien czy bedzie ,a sobie gracze gadajcie gadajcie mamy was g gdzies i tak zrobimy swoje
 

DeletedUser131953

Guest
Ogólnie to fajnie bardzo mi się podoba, spory limit farmienia, chociaż na samym początku i tak nie będzie się opłacało farmić. Czytajac to się zasmiałem: "Ograniczenie liczby graczy w plemieniu: do 100 członków" :D Nie zrobię tego samego błędu co w special 7 więc na początku eko, eko, eko :D Może wyjść tak samo jak byśmy wyfarmiali cały limit więc dla tych co mają mało czasu to się bardziej opłaca. Oczywiście od 10-15k chyba zacznę farmić (prędzej samym ryckiem +5 pik)

Ustawienia wporzo i już chyba wiem jaka ekipa wygra ten świat :cool:
 

DeletedUser

Guest
Dobra, sprawdzimy to "farmienie" w każdym tego słowa znaczeniu. Jednakże najbardziej uderza mnie po oczach brak ms, dla mnie to podstawa i nie mogę przeboleć. Reszta powiedzmy, że na plus:)
 

DeletedUser151456

Guest
Komuś nie pasuje wcale nie musi grać, i płakać na forum że ustawienia mu nie pasują ... Może kiedy indziej .
 

DeletedUser

Guest
ciekawy swiat.

a farmienie jak ktos gra by klikac tylko famienie i non stop klik klik LK bede wyzej:eek:
to już jego sprawa :> beda inne swiaty dla bezmyslnego klikania...nie ma co marudzic
tutaj mozna odpoczac hehe ::p

nie podobają mi sie jedynie warunki zwyciestwa ktos sie wkreci a tu nagle bec koniec gry :p
zagram se:>

taka wlasnie jest roznica miedzy nobami a tymi co ogarniaja ta gre - ciekawe jak chcesz walic ofami po okolicy jak nie bedziesz mogl sfarmic przed wyslaniem ofa na te 4-5 dni produkcji lk -topa i tarana + budynkow ??? no jak!!!!!!!! sie pytam jak?????!!!!!!!! a jeszcze nie zapytalem jakim sposobem chcesz monety w tym samym czasie wybijac ?!!!!!!!!! no jak sie pytam jak ?????????

Mnie sie wydaje ze Ci co pisza ze te 400.000 sury na dobe jest ok to chyba gre zawsze koncza na etapie 1-2 czy 3 wsi jak jeszcze sie farmi w tych okolicach!!!! - co do milisekund to tez kiepsko ze ich nie ma - ogolnie plemiona ida w strone nobow i temu zapewne nikt nie zaprzeczy ...( Adrianh ma calkowita racje , co to ma byc ze zjedziesz gosciowi zagrode defa a nawet go nie sfarmisz , gosc sie spokojnie odbujduje bo sure bedzie mial !!! kolejny gest dla nobow - normalnie to sie takie farmi i katuje i ma sie dobra farme , teraz to calkowity bezsens !!!!
 

DeletedUser

Guest
wszyscy gadają że św zły nudny i wg ale i tak 95% z nich wystartuje i będzie masa ludzi :D
a następny świat Bryfft byscie zrobili szybko i z takimi ustawieniami jak oni chcą żeby te Pro kolesie mieli co robić tylko bez warunku wygranej 1.6 speed i taki naprawdę dla pro :D
 

DeletedUser

Guest
Nero spokojnie:) Może niedługo wyjdzie jakiś standardowy świat, albo przynajmniej dwa tandemowe, w tym jeden na starych warunkach. O ile się nie mylę w propozycjach był już taki wątek? Zbierzesz z sympatycznym ekipę i zagrasz może? :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry