Świat 55 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Zapraszamy do dyskusji na temat świata 55.
Przypominam, że ten temat nie służy do rekrutacji graczy do ekip (do tego jest przeznaczony osobny dział).
Proszę też o powstrzymanie się od udowadniania "jacy my jesteśmy super i wam pokażemy, bo jesteście ciency, co było widać już na świecie XY, hahaha" - napinki będą kasowane.

Miłej rozmowy! :)
 

DeletedUser

Guest
dziekuje że tak szybko nowy świat wystartuje:) ustawienia fajne.podobają się się dam 5+ na 6 już nie zasługują
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser113653

Guest
Czemu świat ma określone warunki zwycięstwa ? Według mnie bez sensu:(
 

DeletedUser

Guest
Ehhhh morale.... :( Ehhh... brak milisekund... ;////// Reszta ok limit według mnie bardzo przyzwoity :)



Alex wbij na gadu ;p
 

DeletedUser152615

Guest
Fajny swiat się zapowiada,znów trzeba bedzie liczyć na eko.
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Komendy: brak milisekund, w razie wysłania komendy na tę samą sekundę pierwszeństwo ma komenda wysłana wcześniej.
lipa gra bez możliwości klinowania to nie gra :mad:,a fe prosze to zmienic
 

DeletedUser113653

Guest
Wsparcie wojskowe tylko dla plemienia znowu:(

Farmienie: ograniczone wg wzoru (dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 5000, jednak nie więcej niż 400000 na ostatnie 24h.

Jak to nie więcej niż 400000? To ile na pierwszy dzień można zrabować surki 10000?
 

DeletedUser152810

Guest
Bryfft mam pytanie co z wolnym przesyłem surowców będzie aktywny po jakimś czasie czy tak jak na specku będzie jego brak ?


Również chciałbym poruszyć kwestie ms , ponieważ mają być wyłączone. Może dałoby rade ustawić chociaż co 250ms i train byłby w 1s . Urozmaici to rozgrywke a czasy nie są aż tak małe :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bryfft jak pisałeś w moim temacie o kościołach zę graczom się nie podoba to zrobisz wiec czemu nie posłuchałeś również 'głosu ludu' ws. milisekund? Jak chcesz moge założyć ankiete czy gracze je chcą czy nie... prosze CIe! Dasze to zmienić?
 

DeletedUser153277

Guest
*Nie ma milisekund-przejdzie
*kościół-brak- przejdzie
*wsparcie tylko dla plemienia- no to to jest lipa.

Zbiera ktoś jakąś ekipkę może>?:cool:
 

DeletedUser161038

Guest
A ja mam pytanie, po wakacjach miał być świat dla po graczy, to ten ? :cool:
Śmieszne :D
Brak ms ? Porażka.
Wiadomo, że noob i tak synchra nie wyśle ani klina nie wbije więc ms powinny być, żeby pro gracze mogli walczyć na równi a nie ktoś wyrwie 4 grube koniec -.-
 

DeletedUser21778

Guest
zmiencie te milisekundy by były oraz wywalcie przedmioty i farming normalny!
 

DeletedUser152615

Guest
Co wy tak narzekacie,jak komuś świat się nie podoba nie musi grać,proste!
 

DeletedUser113653

Guest
220mln to plemie nabije w 1,5 roku przy takiej prędkości :rolleyes:
 

DeletedUser134426

Guest
To już nawet nie chodzi tylko o limit farmienia. Specyfikacja świata skopana po całości. Ograniczenia handlu, ograniczenie farmienia, ograniczenie ms, ograniczenie wsparcia. Teraz rozumie dlaczego świat ma warunki zakończenia. Za rok będzie świecił pustkami. Nie będzie sensu aby zabierał miejsce na dysku serwera.
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Parametry jak najbardziej się mi podobaja, jednak z milisekundami świat byłby o wiele ciekawszy... może Bryfft zmienisz jeszcze konfing wprowadzicie ms?? nawet 250ms miedzy atakami.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Wolny przesył surowców nie będzie udostępniony - za duże pole do nadużyć przy ograniczonym farmieniu.
Co do milisekund - nie mamy jeszcze świata 4.0 bez nich, więc teraz właśnie powstanie. Tego też nie będziemy zmieniać (zwłaszcza, że ostatni świat ma milisekundy).
 

DeletedUser

Guest
Ale naprawdę powinno być zmienione ten brak ms, oraz limit! To jest niewypał..

Jakby się tak więcej graczy zebrało i napisało oto, może by przeszło..
 
Status
Zamknięty.
Do góry